b_0_0_0_10_images_425363_456.jpg

Asasnews :«اندرو هال» وکیل پرونده رسوایی واترگیت اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا بی تردید استیضاح می شود.

به نوشته روز سه شنبه نشریه هیل، هال که وکالت مشاور ارشد «ریچارد نیکسون» رئیس جمهوری اسبق آمریکا در رسوایی واترگیت را برعهده داشت، گفت که تاریخ با ترامپ تکرار می شود، زیرا تعداد بیشتری از دستیاران رئیس جمهوری در دام تحقیقات پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا می افتند.

وی افزود: لاپوشانی همیشه بدتر از جرم است و این یکی، بسیار سری است. ما رئیس جمهوری را در راس قدرت داریم که بی تردید استیضاح می شود.

اندرو هال در حالی از این مساله خبر داد که افشاگری های بیشتری به دلیل انتشار کتاب «باب وودوارد» روزنامه نگار کهنه کار آمریکایی در ارتباط با دولت ترامپ روی می دهد. رئیس جمهوری آمریکا طی روزهای گذشته بارها از وودوارد به دلیل نگارش این کتاب انتقاد کرده و وی را دروغگو خوانده است.

کتاب وودوارد تحت عنوان «ترس: ترامپ در کاخ سفید»، این کاخ را برخوردار از جوی آشفته توصیف می کند که کارکنان آن سعی می کنند از خرده گیری های رئیس جمهوری طفره روند.

وودوارد در این کتاب به داخل کاخ سفید در دوره زمامداری ترامپ نظری افکنده و هدایت مغشوش ترامپ و حس انزجار در میان دستیاران ارشد وی را شرح داده است. کتاب ترس، روایتگر ماجرایی در مورد مقام های ارشد آمریکایی است که نگرانند رفتارهای خودسرانه رئیس جمهوری، امنیت ملی کشور را تهدید کند.

 

مطالب مرتبط:

یورش صدها شهرک‌نشین یهودی به مسجدالاقصی

۲۷ سال زندان در انتظار راننده سابق نتانیاهو به جرم

عبدالرحمن آخوند تنگلی: ایمان کامل باعث تقرب و نزدی

ترامپ امروز محدودیت ورود مسلمانان به آمریکا را اعل

داعش با کودکان نامشروع جهاد نکاح چه می‌کند؟

 

افزایش گرایش به اسلام در آسیای میانه

فروش تی شرت ضد ترامپ در آمریکا

ظریف: آماده همکاری با عربستان هستیم

واکنش وزیرخارجه عربستان به نشست چهارجانبه مکه دربا

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز