b_0_0_0_10_images_113283_838.jpg

Asasnews :در حالی که یک هفته از خبر دستگیری پنج عضو دستگیر شده شورای شهر بابل نمی‌گذرد خبرها از دستگیری‌ دو نفر دیگر در این باره خبر می دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا و بر اساس گفته یک منبع خبری که نخواست نامش فاش شود، ( ح-خ) سرپرست شهرداری سابق بابل و(م -ف )برادر یکی از اعضای دستگیر شده شورای شهر حاضر ، دونفری هستند که عصر دیروز توسط مقامات قضایی این شهر دستگیر شدند.

با این حساب اعضای دستگیر شده بابل به 7 تن رسید. گفته می‌شود اتهام دو نفر دستگیر شده نیز فساد مالی و سوء استفاده از موقعیت شغلی‌شان است.

استعفای اجباری اعضا

همچنین در پی دستگیری پنج عضو شورای شهر بابل، چهار عضو آن تاکنون از سمت خود در شورای اسلامی شهر استعفا کرده و اعضای جدید جایگزین آنان شدند.

جلسه فوق‌العاده و غیرعلنی شورای‌شهر بابل به منظور استعفای اعضای بازداشت‌شده شورا و معارفه ۵ عضو علی‌البدل شنبه شب برگزار شد و چهار تن از اعضای مورد نظر استعفای خود را پذیرفتند اما نفر پنجم تاکنون حاضر به استعفا نشد.

رجب ملایی‌ رئیسی، سید مهدی تاجران، سیف الرضا شهابی، مهدی علیجان‌زاده کاشی چهار عضوی بودند که در جلسه غیر علنی دیشب مجبور به استعفا شدند. اما جواد بیژنی عضو دیگر شورا استعفا نداد و گفت : نمی‌خواهم بانی ورود برخی از افراد که قبول شان ندارم به شورای شهر شوم.

در صورت عدم استعفای نفر پنجم، غفار آری، حسن احمدزاده عالمی، جعفر واثقی، مهدی پورچال سماکوش به ترکیب اصلی شورا راه می‌یابند و رمضان نصراله‌تبار همچنان عضو علی‌البدل خواهد ماند.

پنج عضو شورای شهر بابل چند روز پیش دستگیر شدند و هنوز اتهامات آنان رسانه‌ای نشده است.

از سوی دیگر قربانعلی ولی‌زاده فرماندار ویژه بابل گفت: نخستین جلسه شورای شهر با ترکیب جدید با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین در فرمانداری ویژه بابل برگزار می‌شود.

یک دستگیری تازه

همچنین بر اساس همین منبع خبر، خبرها از دستگیری یک عضو شورای شهر « گتاب» در استان مازندران به جرم فساد اخلاقی خبر می‌دهد.ایلنا به محض دریافت خبر بیشتر آن را اطلاع رسانی خواهد کرد.

گَتاب از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است. این شهر، در بخش گتاب شهرستان بابل قرار دارد.

 

مطالب مرتبط:

داعش اطلاعات کارمندان آمریکایی را هک کرد

تحلیلی بر مشاجرات اصحاب

مولانا مطهری در مراسم نماز جمعه روستای بهدادین خوا

درخواست ترکمان‌های عراق از وزارت کشور برای حمایت ا

وزیر دفاع قطر:ایران و آمریکا رابطه برقرار می کنند

مولوی غریب:اسلام به بشریت عزت داده است

آنچه از آراکان آموختیم !

هزینه ۲۴ میلیون دلاری یخچال هواپیمای ترامپ

ماموستا قادری در سائوپائولو برزیل: خوشحالیم که امر

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز