b_0_0_0_10_images_1396080816492673412362134.jpg

Asasnews به گزارش اسپوتنیک؛ حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: حکام آمریکا از یک طرف ملت ایران را تحت فشار قرار می‌دهند و از طرف دیگر هر روز از طرق مختلف پیغام می‌دهند بیایید مذاکره کنید؛ دو هفته نمی‌گذرد که یک پیغام جدید می‌آید.


روحانی با بیان اینکه آیا قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروسی که بیرون زده، خاطرنشان کرد: ما پیغام و نرمش آنها را در پیام ببینیم یا عمل ددمنشانه‌شان را؟ به آنها می‌گویم که اگر راست می‌گویید و دوستدار ملت ایران هستید، چرا می‌خواهید در زندگی مردم ما فشار آورید؟ شما فکر می‌کنید که اگر چند ماه به مردم ما فشار آورید، آنها به خیابان می‌آیند و دست‌هایشان را بالا می‌گیرند و می‌گویند: ما تسلیم آمریکا و کاخ سفید شدیم؟ این خطا و اشتباه شماست.

پیش از این دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور ایران را در حاشیه نشست شورای امنیت در ماه سپتامبر را رد نکرد و گفت همیشه برای گفتگو با ایران آماده هستم.

در تاریخ 8 ماه مه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خبر خروج واشنگتن از توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و احیای تحریم ها ی این کشور علیه تهران را اعلام نمود. این توافقنامه موجب محدودیت در فعالیت های هسته ای ایران و جلوگیری از اقدامات یکجانبه آمریکا و شورای امنیت سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا در تحریم های یک طرفه می باشد.

مطالب مرتبط:

جلاد داعش یکی از نیروهای سازمان بدر را ذبح کرد

مسلح شدن معلمان در ایالت فلوریدا آمریکا مجاز شد

دختر ایتالیایی با خودش ازدواج کرد

بزرگترین قرآن دست‌نویس جهان

مسجد تاریخی چنگدوی چین و زیبایی‌های آن / عکس

ضرب و شتم یک مرد مسلمان در نیویورک با فریاد «داعش،

رهبر ازبکستانی گروه داعش در جوزجان بازداشت شد

جولان داعش در ترکمنستان و افزایش نگرانی در آسیای م

ا

کودوکوشی یا «مرگ در تنهایی» در جامعه ژاپن

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز