b_0_0_0_10_images_1396080816492673412362134.jpg

Asasnews به گزارش اسپوتنیک؛ حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: حکام آمریکا از یک طرف ملت ایران را تحت فشار قرار می‌دهند و از طرف دیگر هر روز از طرق مختلف پیغام می‌دهند بیایید مذاکره کنید؛ دو هفته نمی‌گذرد که یک پیغام جدید می‌آید.


روحانی با بیان اینکه آیا قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروسی که بیرون زده، خاطرنشان کرد: ما پیغام و نرمش آنها را در پیام ببینیم یا عمل ددمنشانه‌شان را؟ به آنها می‌گویم که اگر راست می‌گویید و دوستدار ملت ایران هستید، چرا می‌خواهید در زندگی مردم ما فشار آورید؟ شما فکر می‌کنید که اگر چند ماه به مردم ما فشار آورید، آنها به خیابان می‌آیند و دست‌هایشان را بالا می‌گیرند و می‌گویند: ما تسلیم آمریکا و کاخ سفید شدیم؟ این خطا و اشتباه شماست.

پیش از این دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور ایران را در حاشیه نشست شورای امنیت در ماه سپتامبر را رد نکرد و گفت همیشه برای گفتگو با ایران آماده هستم.

در تاریخ 8 ماه مه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خبر خروج واشنگتن از توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و احیای تحریم ها ی این کشور علیه تهران را اعلام نمود. این توافقنامه موجب محدودیت در فعالیت های هسته ای ایران و جلوگیری از اقدامات یکجانبه آمریکا و شورای امنیت سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا در تحریم های یک طرفه می باشد.

مطالب مرتبط:

تخریب مسجد در حال ساخت بر اثر آتش سوزی در تگزاس ام

ا

رمضان قدیروف : ای دشمنان روسیه ، اشتباه هیتلر را ت

آیا عربستان و آمریکا از هم جدا می شوند؟

فکر گناه چه حکمی دارد؟

خیزش مردمی علیه داعش در شرق افغانستان؛ دولت از خیز

ا

ما منکر علم نیستیم و علم نیز نباید منکر اعتقادات د

زکات و موارد صرف آن /آیا یک عالم و طلبه صرف فعالیت

نویسنده سرشناس ترکمن داعش را دستمایه داستان نویسی

نخستین کتاب هورامی در وصف رسول الله منتشر شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز