b_0_0_0_10_images_880501.jpg

Asasnews: در حالی که از روزهای گذشته مدیران سایپا اعلام کردند که پیش فروش خودرو را از چهارشنبه (امروز 14 شهریور 97)  انجام می دهند، عده زیادی در پای رایانه نشستند تا در ساعت تعیین شده، ثبت نام کنند اما بار دیگر حکایت گذشته تکرار شد و بدون هیچ ثبت نامی، در سایت درج شد که ظرفیت تکمیل شده است.


بررسی ها نشان می دهد که هیچیک از متقاضیان خرید این خودروها، نتوانسته اند نسبت به ثبت نام اقدام کنند و شرکت سایپا اعلام کرده متقاضیان در مرحله بعدی می توانند نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام کنند.


فروش در چند ثانیه
 در ساعت 10 و 15 دقیقه، سامانه فروش ویژه محصولات سایپا اعلام کرد که مرحله دوم پذیرش نیز انجام شد و مرحله بعد، در ساعت 10 و 30 دقیقه انجام می شود؛ آن هم در حالی که مشخص نیست چگونه در چند ثانیه، همه 50 هزار خودروی تعیین شده، به فروش رفته است.

تا ساعت 9 و 59 دقیقه و 30 ثانیه، سایت سایپا برای فروش اینترنتی در دسترس بود، از این لحظه به بعد سرعت این سایت بسیار کند شد به طوری که چند ثانیه بعد شرکت سایپا اعلام کرد مرحله اول پیش فروش اینترنتی انجام شده است.

شرکت سایپا در سایت فروش خود اعلام کرده بود که «در برنامه های فروش ویژه که با هجوم گسترده کاربران برای خرید تعداد محدودی خودرو روبروست، اصل موفقیت بر سرعت استوار است. به این معنی که کاربرانی موفق به خرید می‌شوند ‌که زودتر از دیگران وارد درگاه فروش شده، اطلاعات مورد نیاز را با سرعت بیشتری تکمیل کرده و سریعتر وارد درگاه های بانکی شوند».

با وجود اینکه سایت سایپا همچنان اجازه خرید را به متقاضیان نمی دهد، با این حال عده زیادی به دنبال خرید اینترنتی خودروهای این شرکت هستند.
مطالب مرتبط:

افتتاح اوّلین هتل حلال در تایلند

استقبال چشمگیر مردم ایران از انتخابات

«دونالد ترامپ» وارد فلسطین اشغالی شد

لیندزی لوهان، هنرپیشه و خواننده مشهور آمریکایی به

ا

دستور پلیس چین برای جمع آوری جانمازها و نسخه های ق

حمله به ادلب حمله به ترکیه است

انتقاد شیخ امینی از وضعیت نابسامان اشتغال و ازدواج

الجزیره: برخی کشورهای عربی در کودتای 1996 قطر دست

مولوی جمالزایی اختلاف افکنی را مهم ترین هدف دشمنان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز