b_0_0_0_10_images_114941186_147285080eddab.jpg

Asasnews: تسبیح سرمربی کرواسی در بازیهای این تیم در جام جهانی روسیه باعث تعجب بسیاری از رسانه ها شده است .

زلاتکو دالیچ با تیم ملی فوتبال کرواسی دست به تاریخ سازی بزرگی زد. این مربی جوان توانسته با کروات ها برای نخستین بار در تاریخ فوتبال این کشور به فینال جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کند و در انتظار رقم زدن شگفتی بزرگی است.
دالیچ در قاره آسیا مربی شناخته شده ای است و سابقه کار کردن در لیگ امارات و عربستان را در کارنامه دارد. در دیدار نیمه نهایی تصویری از این سرمربی کروات تیم ملی فوتبال کرواسی منتشر شد که بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشت و خود این مربی درباره آن سخن به میان آورد.
او در دیدار نیمه نهایی تسبیحی در دست داشت و دانه های آن را به حرکت در می آورد و انگار که مشغول عبادت و تسبیح خدای خود در چنین شرایط سختی بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی درباره این حرکت خود، گفت : این تسبیح سفید هیچ وقت از من جدا نمی شود و آرامش خاصی به من می دهد. همه آن چه را که در زندگی به دست آورده ام لطفی از جانب پروردگارم است و خودم را مدیون او می دانم.
دالیچ در پایان صحبت های خود همچنین، اضافه کرد: ایمان قوی دلیل خوشبختی من در زندگی است. وقتی انسان امیدش را از دست می دهد باید به خدای مهربان خود تکیه کند و به او ایمان داشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

فیلم لحظه ترور سفیر روسیه در ترکیه

دلایل هدف قرار گرفتن مسلمانان آراکان چیست ؟

رفتار تبعیض‌آمیز غربی‌ها با کشورهای اسلامی

برادر تروریست داعشی المپیکی شد

امارات؛ توقف در حاشیه جاده برای اقامه نماز ممنوع ش

مولانا مطهری بر پرهیز از بدعت در دین تاکید کرد

مولوی بابنهان: اصحاب کرام رض نقش بی بدیلی در صدر

افزایش آمار تلفات انفجار در بروکسل

ا

اسلام ستیزی وجریان های تکفیری

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز