b_0_0_0_10_images_114941186_147285080eddab.jpg

Asasnews: تسبیح سرمربی کرواسی در بازیهای این تیم در جام جهانی روسیه باعث تعجب بسیاری از رسانه ها شده است .

زلاتکو دالیچ با تیم ملی فوتبال کرواسی دست به تاریخ سازی بزرگی زد. این مربی جوان توانسته با کروات ها برای نخستین بار در تاریخ فوتبال این کشور به فینال جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کند و در انتظار رقم زدن شگفتی بزرگی است.
دالیچ در قاره آسیا مربی شناخته شده ای است و سابقه کار کردن در لیگ امارات و عربستان را در کارنامه دارد. در دیدار نیمه نهایی تصویری از این سرمربی کروات تیم ملی فوتبال کرواسی منتشر شد که بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشت و خود این مربی درباره آن سخن به میان آورد.
او در دیدار نیمه نهایی تسبیحی در دست داشت و دانه های آن را به حرکت در می آورد و انگار که مشغول عبادت و تسبیح خدای خود در چنین شرایط سختی بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی درباره این حرکت خود، گفت : این تسبیح سفید هیچ وقت از من جدا نمی شود و آرامش خاصی به من می دهد. همه آن چه را که در زندگی به دست آورده ام لطفی از جانب پروردگارم است و خودم را مدیون او می دانم.
دالیچ در پایان صحبت های خود همچنین، اضافه کرد: ایمان قوی دلیل خوشبختی من در زندگی است. وقتی انسان امیدش را از دست می دهد باید به خدای مهربان خود تکیه کند و به او ایمان داشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

سازمان سیا : تبادل تسلیحات هسته‌ای کره شمالی با هم

تسامح و رواداری پیامبر اکرم (ص)

آمریکاییها درافغانستان گرفتارشده اند

اعجاب دانشمند آمریکایی از اعجاز علمی قرآن

ا

فیلم اعدام سرباز عراقی توسط داعش+18

زن محجبه کانادایی به دنبال احقاق حقوق خود است

انتقاد شدید روسیه از تعلل در ارسال کمکهای انسانی ب

و

مولوی کاظمی : برخی مناسک از قبیل مناسک حج را باید

آزادی 21 دانش آموز دختر ربوده شده نیجریه ای از اسا

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز