b_0_0_0_10_images_114941186_147285080eddab.jpg

Asasnews: تسبیح سرمربی کرواسی در بازیهای این تیم در جام جهانی روسیه باعث تعجب بسیاری از رسانه ها شده است .

زلاتکو دالیچ با تیم ملی فوتبال کرواسی دست به تاریخ سازی بزرگی زد. این مربی جوان توانسته با کروات ها برای نخستین بار در تاریخ فوتبال این کشور به فینال جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کند و در انتظار رقم زدن شگفتی بزرگی است.
دالیچ در قاره آسیا مربی شناخته شده ای است و سابقه کار کردن در لیگ امارات و عربستان را در کارنامه دارد. در دیدار نیمه نهایی تصویری از این سرمربی کروات تیم ملی فوتبال کرواسی منتشر شد که بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشت و خود این مربی درباره آن سخن به میان آورد.
او در دیدار نیمه نهایی تسبیحی در دست داشت و دانه های آن را به حرکت در می آورد و انگار که مشغول عبادت و تسبیح خدای خود در چنین شرایط سختی بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی درباره این حرکت خود، گفت : این تسبیح سفید هیچ وقت از من جدا نمی شود و آرامش خاصی به من می دهد. همه آن چه را که در زندگی به دست آورده ام لطفی از جانب پروردگارم است و خودم را مدیون او می دانم.
دالیچ در پایان صحبت های خود همچنین، اضافه کرد: ایمان قوی دلیل خوشبختی من در زندگی است. وقتی انسان امیدش را از دست می دهد باید به خدای مهربان خود تکیه کند و به او ایمان داشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

ترجمه ساموآیی قرآن؛ کمک به تصحیح تصورات نادرست از

مولانا ولی الله:دوری از سنت, دلیل معضلات کنونی جها

اسرائیل ، کمک های مالی به سازمان ملل متحد را قطع م

یاللقدس

هند خواستار مجازات عاملان قتل عام در ایالت راخین م

بوکوحرام روستایی را در شمال شرقی نیجریه به آتش کشی

1000 نفر ترامپ را در سفر به فلسطین اشغالی همراهی م

"پاکستان" تحریم ها علیه ایران را لغو کرد

بازداشت 6 اسپانسر مالی داعش در اندونزی

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز