b_300_300_16777215_10_images_1625418454talabir.jpg

اساس نیوز به نقل از اخبار الیوم مصر؛ مقام های زیمبابوه یک کشیش مسیحی را که بلیط هایی به عنوان بلیط ورود به بهشت به مردم می فروخت، به اتهام کلاهبرداری دستگیر کردند.


این کشیش هر بلیط ورود به بهشت را به قیمت حدود 500 دلار آمریکا به مردم می فروخت و این در حالی است که متوسط درآمد روزانه مردم در این کشور 2 دولار است .

این کشیش پس از دستگیری در اداره پلیس باادعای این که دستگیریش خواست خداوند بود، گفت: حضرت عیسی (ع) با من تماس گرفت و دستور داد بلیط هایی که درهای بهشت را به روی مومنان می گشاید، بفروشم.

پلیس زیمبابوه سال 2017 نیز یک کشیش دیگر را در «هراره» پایتخت این کشور دستگیر کرده بود. این کشیش ادعا می کرد با خدا در تماس مستقیم است و خدا به او دستور می دهد پیامهایش را به مردم برساند . او در صفحه شخصی اش در فیس بوک نوشته بود مانند حضر عیسی بر روی آب راه می رود .

روزنامه «دیلی پست » نیجریه نیز چندی پیش نوشت، یک کشیش زیمبابوه ای که ادعا می کردند همانند حضرت مسیح می تواند بر روی آب راه برود، طعمه تمساح ها شد. او پیش از این کار یک هفته دعا خواند و بعد وارد روخانه شد اما بلافاصله سه تمساح ها به او حمله کرده و او را تکه تکه کردند و خوردند.

چندی پیش نیز یک کشیش در زیمبابوه ادعا کرده بود خداوند از طریق تلفن همراه با او در ارتباط است و این باعث شده بود شمار زیادی از مردم ساده لوح دور او جمع شوند. او پیوسته به طرفداران خود وعده ثروتمند شدن را می داد.


مطالب مرتبط:

موافقت با بازرسی از سایت های هسته ای کره شمالی

خبرنگاری انتقادی و پرخاشگری رسانه ای

شیخ نیاز نقشبندی:گروه های افراطی در صدد ایجاد اختل

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا: قصد نداریم پس از

زمین خوردن رئیس جمهور لبنان در نشت سران عرب

انتقاد شدید اردوغان از اعدام ها در مصر

تظاهرات در پایتخت موریتانی درباره اعزام خدمتکاران

اردوغان: آماده متوقف کردن واردات گاز از روسیه هستی

ازدواج دختر وزیر چچنی با فرماندهان داعش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز