b_0_0_0_10_images_832yjhryr.jpg

اساس نیوز ؛ ولید عساف، رئیس کمیته مقابله با دیوار حایل و شهرک‌های یهودی‌نشین فلسطین امروز با صدور بیانیه‌ای در واکنش به تصمیم سریع دولت اسرائیل مبنی بر تخریب و اخراج اهالی مجتمع (خانه های حلبی) منطقه بادیه نشین خان الاحمر در شهر قدس اشغالی اعلام کرد که بررسی و تحقیقات در این زمینه از سوی این کمیته آغاز شده است.


عساف در این بیانیه آورده است: نظامیان اسرائیل دیشب به منطقه بادیه نشین خان الاحمر در قدس اشغالی یورش برده و به اهالی این منطقه اخطار دادند که تمام جاده‌های داخلی در مجتمع مذکور را بسته کنند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده که وکیل مدافع این کمیته برای پاسخ مناسب به این اقدام غیرقانونی اسرائیل بررسی در این زمینه را آغاز کرده است.

روستای خان الاحمر یکی از 46 روستایی فلسطینیان بدوی است اما تعداد زیادی یهودی‌ های شهرک‌نشین نیز در اطراف آن زندگی می‌کنند.

در این روستا 190 فلسطینی در خانه های حلبی و پیش‌ساخته که با حمایت کشورهای اروپایی ایجاد شده زیر تهدیدات گوناگون به سر می برند.

دادگاه عالی اسرائیل 24 ماه مه گذشته حکم تخریب خانه های فلسطینیان بدوی را صادر کرد و در پی آن مدرسه که در آن 170 دانش آموز تحصیل می کردند، توسط نظامیان اسرائیل تخریب شد.

مطالب مرتبط:

شروط دارالافتای مصر برای نشان دادن تصاویر صحابه در

بحث خاتمیت پیامبر اسلام(ص) خط قرمز سیاسی و مذهبی پ

درخواست برای تضمین حقوق مسلمانان میانمار

مسن ترین زائر حج امسال با 104 سال سن

داعش به سفارت اسپانیا در لیبی حمله کرد

​ادای سوگند نخستین وزیر مسلمان در امریکا به قرآن ک

اقدام عجيب پيش نماز داعش در موصل درباره روز ولنتاي

ا

سخنان زیبای مولوی بهزاد فقهی درباره درمان دلهای در

بازداشت مردی در فلوریدا به اتهام تهدید ترامپ

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز