b_0_0_0_10_images_848376_928.jpg

اساس نیوز ؛ بوسا کریشنا، کشاورز ۳۱ ساله‌ای در یک روستای دورافتاده در هند است که روزی چند بار در مقابل عکس دونالد ترامپ نیایش می‌کند و برای آن هدایایی مثل زردچوبه و گل می‌برد. او هرجا می‌رود عکس ترامپ را با خود می‌برد و پرستش بت عجیب خود را آشکارا اعلام می‌کند.


کریشنا ادعا می‌کند مسخره شدن از سوی خانواده و دوستانش او را مصمم‌تر کرده و امیدوار است روزی معبدی برای رئیس جمهور آمریکا بسازد.

دقیقا مشخص نیست که این کشاورز هندی از چه زمانی پرستش ترامپ را آغاز کرده است. اما برخی رسانه‌ها اعلام کردند از سه سال پیش، یعنی از زمانی که ترامپ نامزدی خود برای ریاست جمهوری را اعلام کرده آغاز شده است.

کریشنا امیدوار است که قدرت معنوی و روحانیش به ترامپ برسد و او را از این عشق و علاقه آگاه کند. جای تعجب نیست که بیشتر مردم روستا فکر می‌کنند او دیوانه است، حتی والدینش از این کار او آنقدر ناراحت هستند که خانه را ترک کرده اند. مردم محلی به او توصیه می‌کنند به روانپزشک مراجعه کند، اما به نظر می‌رسد هیچ یک از این‌ها تاثیری روی کریشنا ندارد.

جالب است بدانید کریشنا چیز زیادی درباره ترامپ و سیاست هایش نمی‌داند، اما می‌گوید، چون یک بار در فدراسیون کشتی جهانی ظاهر شده، پس باید مرد قدرتمندی باشد. کریشنا یک صفحه فیسبوک ایجاد کرده و عکس‌های عبادت خود را در آن به اشتراک می‌گذارد.

b_0_0_0_10_images_ertftgf35.jpg

b_0_0_0_10_images_1725118_670.jpg

مطالب مرتبط:

بانوی مسلمان کاریکاتوریست به جنگ اسلام‌هراسی می‌رو

حمايت دادگاه استيناف مصر از واگذاری جزاير به عربست

ا

پیروزی بارسلونا،درکردستان عراق حادثه آفرید

چهل و نهمین آئین فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه عرف

هدف گرفته شدن کنسولگری ترکیه در موصل

ا

خرید و فروش آزاد نارنجک در بازار

ییلدیریم: نیروهایمان را از عراق خارج می کنیم

ا

چک قوانین خود در ارتباط با مسلمانان را تشدید می کن

نخست وزیرعراق: اگر به شهروندان در کردستان حمله شود

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز