b_0_0_0_10_images_1397022813535266914172674.jpg

اساس نیوز به نقل از آسوشیتدپرس ؛ شاهزاده خالد بن فرحان که به آلمان پناهنده شده است و در فضای مجازی هم فعال است،‌ از سیاست‌ها و اقدامات محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به ویژه تلاش‌ها و تحرکات گسترده وی در راستای پیشبرد طرح‌های خصمانه آمریکا علیه ملت فلسطین و در راس آنها طرح موسوم به معامله قرن انتقاد کرد.


 
وی تاکید کرد: حرکت پرشتاب ولیعهد سعودی در راستای پیشبرد طرح معامله قرن با هدف برقراری روابط مستحکم و عمیق با اسرائیل و تحقق تمام منافعش بر اساس اصل سمعاً و طاعةً (نوکری و سرسپردگی) برای تسهیل تکیه زدن وی بر تخت پادشاهی صورت می‌گیرد.
 

بن فرحان خاطر نشان کرد: بن سلمان یکی از فرزندان شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز امیر فعلی ریاض را به عنوان ولیعهد هنگام برعهده گرفتن پادشاهی پس از پدرش در نظر گرفته است.
 

وی تاکید کرد: شخصیت ولیعهد جدید، از ویژگی ضعیف و ناتوان بودن و تبعیت کورکورانه و محض از محمد بن سلمان برخوردار است.
 

بن فرحان درباره وضعیت جسمانی ولیعهد سعودی گفت: منابع نزدیک به سیاستگذاران کنونی سعودی اعلام کرده‌اند که وی از صحت و سلامتی برخوردار  است، بر خلاف مشکلات روانی که به آن مبتلاست.
 

این شاهزاده مخالف و جدا شده از خاندان حاکم سعودی هدف ریاض از تایید سریع معامله قرن را تقویت روابط خود با رژیم اسرائیل توصیف کرد.
 

این شاهزاده جدا شده از آل سعود تاکید کرد خشم زیادی در داخل خاندان حاکم به سبب رفتارها و اقدامات محمد بن سلمان حاکم شده و سرنگونی وی حتمی است و فقط به زمان نیاز دارد.

مطالب مرتبط:

در ده سال گذشته مسلمانان انگلیس دوبرابر رشد جمعیت

خطیب نماز جمعه بندر ترکمن فضای کنونی دنیای اسلام ر

ناوجنگی ترکیه برای رزمایش وارد آبهای خلیج فارس شد

آماده‌باش در فرودگاه‌ها و تأسیسات هسته‌ای انگلیس د

 

کالبد شکافی انتحارگرائی داعش در تهران (بخش اول)

مردم عادی افغانستان از نیروهای آمریکایی بیشتر از ط

پارلمان عراق،برای محاکمه ترکیه دست‌به‌کار می‌شود

امام جمعه اهل سنت لوندویل آستارا: نقش علما در شناس

حدود ۴۰۰ بلژیکی همچنان در ساختار داعش فعال هستند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز