b_0_0_0_10_images_1397022813535266914172674.jpg

اساس نیوز به نقل از آسوشیتدپرس ؛ شاهزاده خالد بن فرحان که به آلمان پناهنده شده است و در فضای مجازی هم فعال است،‌ از سیاست‌ها و اقدامات محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به ویژه تلاش‌ها و تحرکات گسترده وی در راستای پیشبرد طرح‌های خصمانه آمریکا علیه ملت فلسطین و در راس آنها طرح موسوم به معامله قرن انتقاد کرد.


 
وی تاکید کرد: حرکت پرشتاب ولیعهد سعودی در راستای پیشبرد طرح معامله قرن با هدف برقراری روابط مستحکم و عمیق با اسرائیل و تحقق تمام منافعش بر اساس اصل سمعاً و طاعةً (نوکری و سرسپردگی) برای تسهیل تکیه زدن وی بر تخت پادشاهی صورت می‌گیرد.
 

بن فرحان خاطر نشان کرد: بن سلمان یکی از فرزندان شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز امیر فعلی ریاض را به عنوان ولیعهد هنگام برعهده گرفتن پادشاهی پس از پدرش در نظر گرفته است.
 

وی تاکید کرد: شخصیت ولیعهد جدید، از ویژگی ضعیف و ناتوان بودن و تبعیت کورکورانه و محض از محمد بن سلمان برخوردار است.
 

بن فرحان درباره وضعیت جسمانی ولیعهد سعودی گفت: منابع نزدیک به سیاستگذاران کنونی سعودی اعلام کرده‌اند که وی از صحت و سلامتی برخوردار  است، بر خلاف مشکلات روانی که به آن مبتلاست.
 

این شاهزاده مخالف و جدا شده از خاندان حاکم سعودی هدف ریاض از تایید سریع معامله قرن را تقویت روابط خود با رژیم اسرائیل توصیف کرد.
 

این شاهزاده جدا شده از آل سعود تاکید کرد خشم زیادی در داخل خاندان حاکم به سبب رفتارها و اقدامات محمد بن سلمان حاکم شده و سرنگونی وی حتمی است و فقط به زمان نیاز دارد.

مطالب مرتبط:

زندانیان مسلمان در امریکا برای روزه‌داری تحت فشار

 

موسیچوک: روسیه را نابود خواهیم کرد

هیلی: با وجود تصمیمات سازمان ملل متحد، آمریکا سفار

افزایش تعداد اماکن افراطی و تروریستی در قرقیزستان

برگزاری همه‌پرسی استقلال اقلیم کردستان حل مشکلات

آمریکا روز دوشنبه تحریم‌های بیشتری را علیه ایران ا

 

عامل انفجار سن‌پترزبورگ انتحاری و از اتباع «آسیای

هشدار رهبر دینی قرقیزستان درباره گسترش وهابیت در آ

عربستان سعودی غیرنظامیان را می‌کشد و آمریکا خودش ر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات