b_0_0_0_10_images_9611c131075.jpg

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک ؛  بنابر اعلام برخی مسئولان شهر اسکیلستونا،این اقدام هم به مسئله تکدی گری در سطح شهر نظم و قانون می دهد و هم به متکدیان خارجی این کشور مانند افرادی از کشورهای رومانی و بلغارستان کمک خواهد کرد تا به کشورهایشان بازگردند.


شورای شهرداری شهر اسکیلستونای سوئد روز گذشته حکمی را تصویب کرد که متکدیان را مجبور می کند تا برای تکدی گری مجوز درخواست کنند. اقدامی که موجب سرشماری افراد درمانده می شود. همچنین در این حکم آمده است در برخی مناطق جغرافیایی، مجوز مقامات پلیس برای تکدی گری اجباری است.

از اول اکتبر یعنی زمان آغاز اجرای این حکم، متکدیان برای تکدی گری باید 15 یورو پرداخت کنند و چنانچه از این اقدام خود داری کنند، مشمول جریمه خواهند شد.

این در حالی است که استفان لفون نخست وزیر سوسیال دموکرات سوئد ضمن جالب توصیف کردن این ابتکار، پیشنهاد محافظه کاران و جناح راست افراطی مبنی بر ممنوع کردن تکدی گری در سطح ملی را رد کرد.

در اسکیلستونا، این شهر 69 هزار نفری که در فاصله صد کیلومتری غرب استکهلم قرار دارد، افرادی از رومانی و بلغارستان از چندین سال پیش تا کنون به تکدی گری مشغول هستند.

مطالب مرتبط:

58 درصد ملت ترکیه به رفراندوم احتمالی «نه» خواهند

ا

اردوغان : تاسیس دولت کُردی چه در شمال سوریه و چه د

پوتین: اقدام نظامی آمریکا علیه ایران به فاجعه در خ

 

روبرت هاوارد از پذیرش پیشنهاد ترامپ خودداری کرد

بیش از 80 درصد سوری‌ها زیر خط فقر هستند

نواز شریف معبد مهم هندوها را پس از بازسازی افتتاح

واکاوی علل گرایش جوانان به گروه های افراطی در جهان

تاکید اخوان‌المسلمین مصر بر تغییر مسالمت‌آمیز قدرت

برخورد قاطع قوه قضائیه با متهمان تجاوز به عنف در ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات