b_0_0_0_10_images_ghradaghii.jpg

اساس نیوز : دکتر علی محی‌الدین قره داغی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان طی نشستی در استانبول و با شرکت 450 نفر از اندیشنمندان ترکیه و دیگر کشورها گفت: اسلام، قدس و ترکیه به یک توطئه بزرگی مواجه هستند.

وی همچنین افزود:این توطئه متاسفانه توسط برخی سیاستمداران امت اسلامی اجرا می‌شود که ما آن را محکوم می کنیم. حمله به اسلام ناب؛ شامل عقیده، شریعت و برنامه زندگی امر جدیدی نیست و سال هاست ادامه دارد.

دشمنان، پیروان آنها و مردم نادان در حال تلاش مجازات هر شخص یا کشوری هستند که از پروژه و قضیه امت حمایت می کنند. آنها در پی شکست هر تجربه موفقی هستند.

توطئه علیه ترکیه در زمینه های سیاسی و اقتصادی بزرگ مشاهده می شود. دشمنان دین ما، اسلام را بدون روح و قدرت می‌خواهند. آگاهی امت و فداکاری فلسطینیان طرح «معامله قرن» را ناکام گذاشت".

گفتنی است دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان پیش از این ضمن اعتراض به تعطیلی مساجد مسلمانان در اتریش، از دولت این کشور خواست تصمیم خود در این مورد را لغو کند.

معامله قرن طرحی است که با حمایت امریکا و برخی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس برای شناسایی رسمی رژیم صهیونیستی و پذیرش حاکمیت این رژیم بر قدس اشغالی در حال پیگیری است .گروه های مقاومت فلسطینی در یکسال اخیر از طرف عربستان و امارات برای پذیرش این طرح تحت فشار بوده اند.(اساس نیوز)

منبع خبر :خبرگزاری آناتولی

مطالب مرتبط:

آیا کسی که می میرد، فهم و درک خود را از دست می دهد

سرکرده نیروهای داعش در افغانستان کشته شد

مذاکرات انصارالله و جنوبی‌ها با میانجیگری عمان

تأکید بر ضرورت مقابله با تبعیض و افراط‌گرایی در هم

آیا تلگرام فیلتر می شود ؟

تنها راه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حل عادل

دادخواست علیه رفتار تبعیض‌آمیز با دانش‌آموز مسلمان

ا

تظاهرات مخالفان کودتا در مصر

تیرگی روابط کره جنوبی و امارات عربی و احتمال خروج

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز