b_0_0_0_10_images_ghradaghii.jpg

اساس نیوز : دکتر علی محی‌الدین قره داغی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان طی نشستی در استانبول و با شرکت 450 نفر از اندیشنمندان ترکیه و دیگر کشورها گفت: اسلام، قدس و ترکیه به یک توطئه بزرگی مواجه هستند.

وی همچنین افزود:این توطئه متاسفانه توسط برخی سیاستمداران امت اسلامی اجرا می‌شود که ما آن را محکوم می کنیم. حمله به اسلام ناب؛ شامل عقیده، شریعت و برنامه زندگی امر جدیدی نیست و سال هاست ادامه دارد.

دشمنان، پیروان آنها و مردم نادان در حال تلاش مجازات هر شخص یا کشوری هستند که از پروژه و قضیه امت حمایت می کنند. آنها در پی شکست هر تجربه موفقی هستند.

توطئه علیه ترکیه در زمینه های سیاسی و اقتصادی بزرگ مشاهده می شود. دشمنان دین ما، اسلام را بدون روح و قدرت می‌خواهند. آگاهی امت و فداکاری فلسطینیان طرح «معامله قرن» را ناکام گذاشت".

گفتنی است دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان پیش از این ضمن اعتراض به تعطیلی مساجد مسلمانان در اتریش، از دولت این کشور خواست تصمیم خود در این مورد را لغو کند.

معامله قرن طرحی است که با حمایت امریکا و برخی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس برای شناسایی رسمی رژیم صهیونیستی و پذیرش حاکمیت این رژیم بر قدس اشغالی در حال پیگیری است .گروه های مقاومت فلسطینی در یکسال اخیر از طرف عربستان و امارات برای پذیرش این طرح تحت فشار بوده اند.(اساس نیوز)

منبع خبر :خبرگزاری آناتولی

مطالب مرتبط:

عربستان :کاسه صبر ما در قبال قطر به سرآمده است

العبادی: 40 درصد از اراضی عراق آزاد شد

دیگر داعش را دولت اسلامی ننامید

تلاش برای تنش بین اسلام و مسیحیت در چچن

بغداد ، توافق با آنکارا درباره عملیات موصل را رد ک

آماده باش نیروهای امنیتی در ترکیه

 

دونده مسلمان درباره بحران آبی آگاه سازی می‌کند

پاریس؛ میزبان نمایشگاه «گنج‌های اسلام در آفریقا»

امام جماعت مسجدی در کانادا تهدید به مرگ شد

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز