b_0_0_0_10_images_ktiyo78.jpg

اساس نیوز ؛ الازهر مصر  با صدور بیانیه ای تصمیم مقامات رژیم صهیونیستی مبنی بر ممنوعیت پخش اذان در شهر قدس در تاریخ دوشنبه آینده را محکوم کرد.


ابن ممنوعیت همزمان با مراسم جشن انتقال سفارت آمریکا از تل‌اویو به قدس صورت می‌گیرد تا صدای پخش اذان از مساجد مزاحمتی برای شرکت کنندگان در این جشن ایجاد نکند.


الازهر ادامه داد: قانون ممنوعیت پخش اذان در شهر قدس موجب محدود کردن آزادی عبادت در سرزمین های اشغالی می شود و تجاوزی آشکار و ظالمانه به آزادی عبادت و برگزاری شعائر دینی است که اقدامی نژادپرستانه و در راستای یهودی سازی این شهر مقدس صورت می‌گیرد.


در این بیانیه آمده است: رژیم صهیونیستی در اقدامات متعدد گذشته خود با ابزارهای مختلف، آزادی عبادت را از مسلمانان سلب کرده است.


الازهر ادامه داد: علاوه بر این قانون ممنوعیت کلی پخش اذان که پیش از این مطرح شده و اجرای آن تعلیق شده بود، قرار است به زودی بار دیگر در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) مطرح شود و داوید امسالم رئیس ائتلاف دولت اسرائیل نیز با طرح این قانون در کمیته قانون اساسی پارلمان موافقت کرده است؛ قانونی که طبق آن تمام بلندگوهای عبادتگاه ها و مساجد در ساعات شبانه باید خاموش باشد.

مطالب مرتبط:

کودک فلسطینی مبتلا به اوتیسم حافظ کل قرآن شد

خشم عربستان سعودی از کنفرانس گروزنی چچن

 

شیخ ابراهیم ابراهیمی :حمله موشکی آمریکا به نفع داع

شهری در آمریکا که موج اسلام هراسی به آن نرسیده است

داعش پهپاد بمب افکن کنترل از راه دور خود را به نما

ا

برخی امامان جماعت در آلمان برای ترکیه جاسوسی می کن

ا

نورمحمد دانشمند:فضای مجازی دربرگیرنده فرصت های طلا

یهودی سازی قدس بر دیوار سازمان ملل

 

مراسم فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه حنفی شهر انبار

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز