b_0_0_0_10_images_1541707.jpg

اساس نیوز به نقل از روزنامه «هاآرتص» در مطلبی به تحولات اخیر منطقه حول سوریه پرداخته و نوشت که تل‌آویو تهدیدات ایران درباره پاسخ دادن به حمله به سوریه را «بسیار جدی» گرفته و تمام مناطق شمالی فلسطین اشغالی به حالت آماده باش درآمده است.


این روزنامه با اشاره به برگزاری جلسه اضطراری کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در روز چهارشنبه (دیروز) ، نوشت: «ارتش اسرائیل همچنین در حال آماده شدن برای سومین جمعه تظاهرات فلسطینیان در مرز غزه است».


هاآرتص با بیان اینکه اعضای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی ارزیابی‌ها و هشدارهایی را درباره حمله چندملیتی آمریکا به سوریه در جلسه مذکور ارائه کردند، نوشت: «این اولین بار نیست که اسرائیل درباره تاسیس پایگاه نظامی ایران در سوریه  و خط قرمز بودن آن هشدار داده است».


رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه به خاک سوریه حمله موشکی انجام داده بود. وزارت دفاع روسیه در این باره اعلام کرد که دو جنگنده اف15 رژیم صهیونیستی 8 فروند موشک به پایگاه هوایی تی4 در حمص شلیک کردند. 5 فروند از این موشک‌ها توسط سامانه پدافندی سوریه هدف قرار داده شد اما 3 فروند دیگر به پایگاه هوایی برخورد کرد. درپی این حمله موشکی حداقل 14 نفر به کشته شدند.

مطالب مرتبط:

درگیری النصره و داعش در اردوگاه یرموک دمشق

 

رسانه‌های انگلیس اسلام هراسی را تشدید می‌کنند

مولانا محمدگل: اختلاف‌نظر علما نباید منجر به جبهه‌

مالکی: هنوز معاون رئیس جمهور هستم

زن بلوچ سنی در لباس سفیر ایران

حكم استعمال مواد مخدر

ا

فرایند غیر هسته ای شدن شبه جزیره کره به خطر افتاده

مسکو برای یک روز مبدل به مرکز جهان اسلام شد

مولانا عبدالحمید: بارها از طرف گروه های افراطی خار

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات