b_0_0_0_10_images_151954532553277700.jpg

اساس نیوز ؛ ژنرال آصف غفور اعلام کرد: کوچک‌ترین نشانه‌ای از فعالیت سازمان یافته داعش در خاک کشور ما وجود ندارد.


سخنگوی ارتش پاکستان تصریح کرد: هفتاد سال است خواهان حل مسئله کشمیر هستیم، ولی متاسفانه مقامات دهلی‌نو به این خواسته ما توجه نمی‌کنند.


وی افزود: نهادهای بین المللی باید به خواسته مردم کشمیر که حق آنان است توجه کنند و اجازه ندهند که صدای اعتراض آنان با گلوله‌های ارتش هند پاسخ داده شود.


این مقام ارشد نظامی پاکستان بیان کرد: ما هیچ کنترلی بر طالبان افغانستان نداریم، و مذاکره صلح در این کشور وظیفه دولت کابل است.


آصف غفور گفت: تمام تلاش خود را برای حل مناقاشات منطقه‌ای خواهیم کرد ولی وظیفه اصلی ما حفظ امنیت درون خاک کشور خودمان است .


وی افزود: ما در اوضاع سیاسی کشور و بحث انتخابات دخالتی نخواهیم داشت و اجازه می‌دهیم که تحولات سیاسی به دست گروه‌ها و احزاب رقم بخورد.


طی روزهای اخیر کشتار مردم کشمیر توسط ارتش هند تشدید شده است و از سوی دیگر ماه‌ها است اتهام زنی‌های آمریکا به پاکستان سبب ایجاد تنش در منطقه شده است.


برخی کارشناسان بر این باورند که پس از شکست داعش در سوریه و عراق، نیروهای این گروه تروریستی به سمت افغانستان و پاکستان کوچ کرده‌اند.


سخنان آصف غفور در حالی بیان می‌شود که گروه داعش در افغانستان فعال شده و برخی شهرهای این کشور را با نا‌امنی روبرو کرده است.

مطالب مرتبط:

اقامه بزرگترین نماز عید فطر در اروپا

ماموستا قادری با صدور پیامی حادثه تلخ زلزله استان

دختری که در زمان عمل جراحی مغز آواز می خواند

طرح ترور رهبر کره شمالی خنثی شد

در مقابل یک اسلام‌هراس چه رفتاری باید داشت؟

کولبرانه زیستن ....

مولانا گرگیج:تحریم های آمریکا ظالمانه است،مسئولان

 

دادستانی عربستان:جسد خاشقجی در کنسولگری تکه تکه شد

فرانس پرس، اتفاقی نادر در عربستان

ب

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز