b_0_0_0_10_images_57532287.jpg

اساس نیوز ؛ رسانه های محلی اردنی اعلام کردند که مقام های پایتخت برای تنبیه جوانان ولگردی که مزاحم دختران می شوند، تصمیم گرفتند، موی 30 تن از آنان را بتراشند.


مزاحمت پسران نوجوان در اطراف دبیرستان های دخترانه در اردن منجر به تشدید گشت های نیروهای امنیتی در برابر اماکن آموزشی دخترانه در این کشور شده است.


در همین حال وزارت کشور اردن اعلام کرد، برخی از مسئولان برای تنبیه نوجوانان مزاحم و جلوگیری از اقدامات احتمالی آنان، اقدامات تنبیهی را در دستور کار خود قرار داده اند که شامل بازداشت خاطیان، تراشیدن موی سر آنان، تعهد به عدم تکرار رفتار و حضور اولیای آنهاست.


همچنین «عامر السرطاوی» سخنگوی رسانه ای اداره کل امنیت اردن تصریح کرد: مزاحمت های جوانان در برخی از مواقع منجر به وقوع جرایمی می شود و فرد خاطی به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.


وی در ادامه یاد آور شد: گشت های نیروهای امنیتی برای جلوگیری از پدیده مزاحمت در اطراف مدارس دخترانه، به صورت شبانه روز برقرار است.


مردم اردن به گسترش پدیده مزاحمت در برابر مدارس دخترانه اعتراض دارند و آن را یک رفتار زشت می دانند که باید با آن مقابله کرد، رفتارهایی که در تعارض کامل با آداب و سنت های جامعه قبیله ای و عشیره ای اردن است.

مطالب مرتبط:

ماشین عروس داعش

پیشنهاد عبادت به زبان مادری در تاجیکستان

درخواست ایران از عربستان برای افزایش سهمیه حج

«خیابان مسلمانان» در چین پذیرای مهمانان در ماه رمض

نماینده ننگرهار در پارلمان:اگر دولت افغانستان جلو

آغاز پیشروی داعشی ها در استان حمص پس از حمله موشکی

برپایی ماه میراث اسلامی در تورنتو

مولوی عبدالکریم علی بائی: امروز در بازارها کسانی ه

ترور"الکساندر زاخارچنکو" رهبر جمهوری خلق دونتسک

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز