b_0_0_0_10_images_57532287.jpg

اساس نیوز ؛ رسانه های محلی اردنی اعلام کردند که مقام های پایتخت برای تنبیه جوانان ولگردی که مزاحم دختران می شوند، تصمیم گرفتند، موی 30 تن از آنان را بتراشند.


مزاحمت پسران نوجوان در اطراف دبیرستان های دخترانه در اردن منجر به تشدید گشت های نیروهای امنیتی در برابر اماکن آموزشی دخترانه در این کشور شده است.


در همین حال وزارت کشور اردن اعلام کرد، برخی از مسئولان برای تنبیه نوجوانان مزاحم و جلوگیری از اقدامات احتمالی آنان، اقدامات تنبیهی را در دستور کار خود قرار داده اند که شامل بازداشت خاطیان، تراشیدن موی سر آنان، تعهد به عدم تکرار رفتار و حضور اولیای آنهاست.


همچنین «عامر السرطاوی» سخنگوی رسانه ای اداره کل امنیت اردن تصریح کرد: مزاحمت های جوانان در برخی از مواقع منجر به وقوع جرایمی می شود و فرد خاطی به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.


وی در ادامه یاد آور شد: گشت های نیروهای امنیتی برای جلوگیری از پدیده مزاحمت در اطراف مدارس دخترانه، به صورت شبانه روز برقرار است.


مردم اردن به گسترش پدیده مزاحمت در برابر مدارس دخترانه اعتراض دارند و آن را یک رفتار زشت می دانند که باید با آن مقابله کرد، رفتارهایی که در تعارض کامل با آداب و سنت های جامعه قبیله ای و عشیره ای اردن است.

مطالب مرتبط:

الزامات عملی انسجام در جامعه ایرانی/عدالت اجتماعی

وطنمان را نمی‌فروشیم/ عزت مسلمانان در وحدت است

امت اسلامی و دورنمای سال جدید

 

تخلیه پنج ایستگاه قطار شهری مسکو در پی احتمال حمله

نظامیان ترکیه 3 جوان سوری را حین ورود غیرقانونی به

ا

طراحی سنگ قبر هوشمند با کنترل از راه دور

نتانیاهو: ما همچنان در ریاض و قدس اعلام موجودیت می

استاد دانشگاهی ترامپ:دونالد کندذهن و ضعیفترین دانش

و اما بعد از پیروزی در موصل...

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات