b_0_0_0_10_images_depressedPeopleCommitSuicide650x380.jpg

اساس نیوز ؛ بنابر آمار و ارقام موجود، نرخ خودکشی در فرانسه از انگلیس و آمریکا پیشی گرفته و شیوع افسردگی منجر به افزایش خودکشی در میان مردان و زنان این کشور شده است.


تازه‌ترین آمار منتشر شده توسط موسسه بهداشت عمومی فرانسه در سال 2017 نشان می‌دهد که نرخ خودکشی در دو سه سال اخیر با 22 درصد رشد مواجه بوده است.


 جدیدترین پژوهش‌ها حاکی از آنست که روزانه 27 نفر در کشور فرانسه اقدام به خودکشی می‌کنند و تقریباً همه آنها به هدف خود می‌رسند؛ ضمن اینکه کارشناسان باور دارند، آمارها بسیار بالاتر از آنچه که منتشر می‌شود، است.


وزیر بهداشت انگلیس درباره آمارهای به دست آمده گفت:‌ «این میزان از خودکشی در واقع فاجعه‌ای برای سلامت عمومی کشور و مردم فرانسه است».


محققان این مطالعه می‌گویند: «سالانه حدود 200 هزار خودکشی در فرانسه رخ می‌دهد که دختران 15 تا 20 سال بیشترین میزان این خودکشی‌ها را به خود اختصاص داده‌اند».


به گفته پزشکان، خودکشی بیش از سرطان در فرانسه جان افراد را می‌گیرد؛ اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع بیشتر چنین فاجعه‌ای اگر در دستور کار دولت و وزارت بهداشت قرار نگیرد، می‌تواند بحران خودکشی در فرانسه را بیش از هر زمان دیگری پررنگ کند.

مطالب مرتبط:

کردستان سرزمین سخت کوشی و مهمان نوازی

قاتل فیس بوکی خود را با گلوله کشت

وزیر جنگ اسرائیل : قصد حمله نظامی به غزه را نداریم

لهستان و دشمنی با مسلمانان

اردوغان، ترکیه را هدف مشترک گولن، داعش و پ.ک.ک دان

مخالفت وزیر آلمانی با روزه داری دانش‌آموزان مسلمان

فتوای بی‌سابقه رئیس دیوان عالی اهل تسنن عراق دربار

تصاویر نخستین دیدار رهبران کره شمالی و آمریکا

طالبان بدنبال آزادی پسر کوچک جلال‌الدین حقانی بنیا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات