b_0_0_0_10_images_880x495_3b7755ade2a75bcfbd208631d13be1ff3101659.jpg

اساس نیوز  ؛ کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در آستانه هفتمین سالگرد آغاز جنگ داخلی سوریه با انتشار پیامی در صفحات شبکه های اجتماعی خود ازکودکان سوری خواست ایمانشان را حفظ کنند.


ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال همراه با پیام خود ویدئویی از حمله به غیرنظامیان در سوریه را نیز منتشر کرد. کریستیانو رونالدو در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «قوی باشید. ایمان داشته باشید. هرگز تسلیم نشوید.»


این برنده پنج توپ طلای اروپا از حامیان سازمان غیر دولتی «صندوق نجت کودکان» (Save the Children) است. او تاکنون با اهدای مواد غذایی، البسه و دارو به کودکان سوری کمک کرده است. ستاره تیم فوتبال رئال مادرید از سال ۲۰۱۳ میلادی تاکنون از سازمان «صندوق نجات کودکان» حمایت کرده است.


کریستیانو رونالدو پیش از این در ماه فوریه نیز تصویری از کودکان اقلیت مسلمان روهینگیا که به دلیل سرکوب نیروهای امنیتی میانمار از این کشور می گریزند، منتشر کرده بود.


بنا به اعلام سازمان «صندوق نجات کودکان» دو میلیون نفر در سوریه از دسترسی به کمک های بشردوستانه محروم هستند. به گفته این سازمان نیمی از این افراد را کودکان تشکیل می دهند.

b_0_0_0_10_images_fgergherhe.jpg

مطالب مرتبط:

به کدامین گناه کشته شدند؟!

اعدام های عجیب داعش در موصل

کشف گور دسته جمعی در رمادی

یهودی ای مسلمان تر از ده ها مدعی اسلام

انفجار در کابل دست کم 24 کشته و ده ها زخمی برجای گ

عمران خان بین عربستان و ایران میانجیگری می کند

وزارت دفاع امریکا: برنامه ای برای بمباران داعش در

اسلام و سعه صدر

تعریف تکفیر و تعیین حدود آن در اسلام

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات