b_0_0_0_10_images_880x495_b976a24560bf5875b37b43134d7844ed3096919.jpg

اساس نیوز: تلویزیون ملی کره شمالی معمولا فیلم‌هایی پخش می‌کند که قهرمانان آنها در مبارزه با دشمنان ژاپنی و آمریکایی از جان‌گذشتگی می‌کنند.

وبسایت رسمی دولت کره شمالی اعلام کرد دو سریال تازه با مضامین میهن‌پرستی و وفاداری به کشور در زمان جنگ در این کشور ساخته می‌شود.

ماجرای نخستین سریال، داستان کشاورزی است که با مهاجمان ژاپنی که «گیاه جینسنگ را از خلق» می‌دزدند درگیر می‌شود و دومین سریال هم زندگی یک مأمور مخفی را روایت می‌کند که با «دشمنان شرور» که می‌خواهند کشور را به سوی نابودی بکشند مبارزه می‌کند.

مقاومت مردم شبه‌جزیره کره در برابر اشغال ژاپن که در ۱۹۴۵ با شکست ژاپن پایان یافت همچنان موضوع مناسبی برای ملودرام‌های کره‌ای است.

تلویزیون اصلی کره شمالی معمولا فیلمهایی پخش می‌کند که قهرمانان آنها در مبارزه با دشمنان ژاپنی و آمریکایی از جان‌گذشتگی می‌کنند. همچنین روزانه‌ برنامه‌هایی در تجلیل از خانواده کیم، رهبر این کشور و در ستایش از جامعه‌ای که اولویت آن نظامی است پخش می‌شود.

حتی برنامه‌های کودک هم از لبریز از پیامهای سیاسی درباره وفاداری و میهن‌پرستی است. در حالی که برنامه‌های بزرگسالان سرشار از مارش‌های ارتش، تصاویر رهبران این کشور و به رخ کشیدن قدرت نظامی آن است.

شرکت‌های سریال‌سازی کره‌ شمالی می‌خواهند کیفیت محصولات خود را بهبود ببخشند به این امید که افزون بر مخاطب داخلی بتوانند مخاطب جهانی هم جذب کنند. گرچه با توجه به تحریم‌های سازمان ملل علیه کره‌ شمالی، فروش تولیدات تلویزیونی در سطح بین‌المللی برای این کشور تقریبا ناممکن شده است.

مطالب مرتبط:

معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس : آماده برگزاری ان

کودکانتان در اینترنت چه چیزی را تماشا می کنند؟

بروکسل توقف مذاکرت عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا را

مسجد الاقصی و درد بی خیالی مسلمانان

ترکیه کارساخت دیوار در مرز سوریه را در نیمه اول سا

بزرگترین راز صدام حسین از زبان وکیلش

روسها اطلاعات حساسی از ترامپ در اختیار دارند

همدلی رمضان در کشور 17 هزار جزیره ای اندونزی

قتل و عام دختران سنی بوسیله عربستان

ج

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات