b_0_0_0_10_images_880x495_b976a24560bf5875b37b43134d7844ed3096919.jpg

اساس نیوز: تلویزیون ملی کره شمالی معمولا فیلم‌هایی پخش می‌کند که قهرمانان آنها در مبارزه با دشمنان ژاپنی و آمریکایی از جان‌گذشتگی می‌کنند.

وبسایت رسمی دولت کره شمالی اعلام کرد دو سریال تازه با مضامین میهن‌پرستی و وفاداری به کشور در زمان جنگ در این کشور ساخته می‌شود.

ماجرای نخستین سریال، داستان کشاورزی است که با مهاجمان ژاپنی که «گیاه جینسنگ را از خلق» می‌دزدند درگیر می‌شود و دومین سریال هم زندگی یک مأمور مخفی را روایت می‌کند که با «دشمنان شرور» که می‌خواهند کشور را به سوی نابودی بکشند مبارزه می‌کند.

مقاومت مردم شبه‌جزیره کره در برابر اشغال ژاپن که در ۱۹۴۵ با شکست ژاپن پایان یافت همچنان موضوع مناسبی برای ملودرام‌های کره‌ای است.

تلویزیون اصلی کره شمالی معمولا فیلمهایی پخش می‌کند که قهرمانان آنها در مبارزه با دشمنان ژاپنی و آمریکایی از جان‌گذشتگی می‌کنند. همچنین روزانه‌ برنامه‌هایی در تجلیل از خانواده کیم، رهبر این کشور و در ستایش از جامعه‌ای که اولویت آن نظامی است پخش می‌شود.

حتی برنامه‌های کودک هم از لبریز از پیامهای سیاسی درباره وفاداری و میهن‌پرستی است. در حالی که برنامه‌های بزرگسالان سرشار از مارش‌های ارتش، تصاویر رهبران این کشور و به رخ کشیدن قدرت نظامی آن است.

شرکت‌های سریال‌سازی کره‌ شمالی می‌خواهند کیفیت محصولات خود را بهبود ببخشند به این امید که افزون بر مخاطب داخلی بتوانند مخاطب جهانی هم جذب کنند. گرچه با توجه به تحریم‌های سازمان ملل علیه کره‌ شمالی، فروش تولیدات تلویزیونی در سطح بین‌المللی برای این کشور تقریبا ناممکن شده است.

مطالب مرتبط:

رئیس جمهور فرانسه: ترامپ داعش را به فرزند خواندگی

آخوند قورچایی بر پرهیز از مجادله در مراودات اجتماع

آیا مشکل سوریه با عملیات نظامی حل خواهد شد ؟

حمله هوایی ارتش افغانستان؛ دست‌کم ۱۵ عضو گروه طالب

دشمنان اصلی اهل سنت کدامند ؟

گروه داعش در افغانستان حضور ندارد

ا

رضایت کیم جونگ اون از نتایج سفر هیئت کره شمالی به

رئیس جمهوری ترکمنستان، این بار در نقش یک کماندو ظا

پسر اسامه بن لادن خانواده سلطنتی عربستان را تهدید

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات