b_0_0_0_10_images_kopjkpjerjkpe5.jpg

اساس نیوز به نقل از رویترز ،  محمد الهاشمی سیاستمدار تونسی به شدت به عربستان به خاطر برگزاری جشنواره نمایش لباس در شهر مدینه منوره که در آن زنان لباس هایی نیمه عریان را به نمایش گذاشتند، حمله کرد.


سیاستمدار تونسی با انتشار تویتی خواستار خلع ولایت «آل سعود» بر حرمین شریف شد، فعالان اجتماعی و بسیاری از سیاستمداران در جهان عرب براین باورند که آل سعود به رسوم و باورهای دینی مسلمانان بی احترامی می کند.


در آخرین نمونه این اقدامات جشنواره مُد در مدینه نبی برگزار شده است. در این جشنواره زنان نیمه عریان در مراسمی شرکت کردند که بدنشان را در حضور رسانه های گروهی در شهر پیامبر (ص) تحت حاکمیت عربستان نشان دادند.


هزاران فعال اینترنتی مخالفتشان را با این حادثه که مغایر با احترام، ارزش و جایگاه شهر رسول (ص) است، اعلام نموده و آن را محکوم نمودند.


برگزار کنندگان جشن مدعی شدند که هدف از اقدامشان کسب درآمد حاصله برای "کودکان اوتیسمی" است اما کاربران اجتماعی گفتند که خدمت به این نوع کودکان می تواند با ایجاد موسسات بیشتر انجام شود نه با نشان دادن بدن عریان زنان در شهر رسول (ص) که دور از افکار جامعه عربستان سعودی است.مطالب مرتبط:

گزیده‌ای از سخنان شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در

برافراشته شدن پرچم فلسطین برفراز ساختمان شهرداری ا

 

منشور حقوق یتیم در اسلام

پیرترین عضو گروه داعش+عکس

حمله انتحاری در مسجدی در نیجریه ۵۰ کشته بر جای گذا

پایان دوران مدرن و سرآغاز عصر جدید در ترکیه

خطیب جمعه اهل سنت زاهدان: روز ملاقات با خدا را از

فروش 350 هزار تقویم دارای تصاویر ولادیمیر پوتین در

ا

غیر مسلمانان وآزادی عمومی در صدر اسلام

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز