b_0_0_0_10_images_849287.jpg

اساس نیوز به نقل از واشنگتن پست ؛ یک روزنامه آمریکایی از درگیری لفظی در گفت وگوی تلفنی میان ترامپ و رئیس جمهور مکزیک خبر داد.


روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» از به هم خوردن برنامه احتمالی سفر «انریکه پنا نیتو» رئیس جمهور مکزیک به آمریکا بعد از مکالمه تلفنی او با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و بحث مجدد و اختلاف نظر آنها درباره تصمیمات ترامپ برای احداث دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک خبر داد.


بر اساس گزارش روز گذشته روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست»، بیشتر زمان مکالمه تلفنی اخیر 50 دقیقه ای روسای جمهور آمریکا و مکزیک به بحث درباره ساخت دیوار مرزی اختصاص داشت.


این روزنامه آمریکایی به نقل از منابع خبری آگاه و ناشناس نوشت که ترامپ در این مکالمه بار دیگر تاکید کرده است که مکزیک باید هزینه ساخت این دیوار مرزی را پرداخت کند و رئیس جمهور مکزیک نیز نپذیرفته است.


واشنگتن پست به نقل از یک مقام آمریکایی نوشت که ترامپ در این مکالمه کنترل خود را از دست داده و بسیار خشمگین شده است.


در حالیکه واشنگتن و مکزیک روز گذشته مکالمه تلفنی سه شنبه گذشته میان ترامپ و پنا نیتو را تائید کردند اما هر دو طرف صرفا یک گزارش رسمی و سطحی از این مکالمه را منتشر کرده اند.


خبرگزاری «رویترز» نوشت که روسای جمهور آمریکا و مکزیک در حال حاضر به این توافق رسیده اند که اکنون زمان سفر رئیس جمهور مکزیک به واشنگتن نیست.


با این حال، مقامات مکزیک هیچ وقت برنامه ریزی پنا نیتو برای سفر ماه جاری به واشنگتن را تائید نکردند و این در حالیست که رسانه های مکزیک از برنامه ریزی این سفر خبر می دادند.

مطالب مرتبط:

امت اسلامی و رسالت های فراموش شده

290 ایرانی در ترکمستان زندانی‌اند

شهرت روسیه در بین توریست های مسلمان

دوری از معنویات ریشه بسیاری از ناهنجاری ها است

افزایش بی سابقه خرید قرآن در فرانسه

طالبان مذاکره با دولت افغانستان در نشست علما را رد

گروگان‌گیری داعش در مدرسه‌ای در فیلیپین

نتانیاهو: اسرائیل می تواند آزادانه در سوریه حضور د

افتتاح نخستین بانک جهانی اورانیوم غنی شده با درصد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات