b_0_0_0_10_images_849287.jpg

اساس نیوز به نقل از واشنگتن پست ؛ یک روزنامه آمریکایی از درگیری لفظی در گفت وگوی تلفنی میان ترامپ و رئیس جمهور مکزیک خبر داد.


روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» از به هم خوردن برنامه احتمالی سفر «انریکه پنا نیتو» رئیس جمهور مکزیک به آمریکا بعد از مکالمه تلفنی او با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و بحث مجدد و اختلاف نظر آنها درباره تصمیمات ترامپ برای احداث دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک خبر داد.


بر اساس گزارش روز گذشته روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست»، بیشتر زمان مکالمه تلفنی اخیر 50 دقیقه ای روسای جمهور آمریکا و مکزیک به بحث درباره ساخت دیوار مرزی اختصاص داشت.


این روزنامه آمریکایی به نقل از منابع خبری آگاه و ناشناس نوشت که ترامپ در این مکالمه بار دیگر تاکید کرده است که مکزیک باید هزینه ساخت این دیوار مرزی را پرداخت کند و رئیس جمهور مکزیک نیز نپذیرفته است.


واشنگتن پست به نقل از یک مقام آمریکایی نوشت که ترامپ در این مکالمه کنترل خود را از دست داده و بسیار خشمگین شده است.


در حالیکه واشنگتن و مکزیک روز گذشته مکالمه تلفنی سه شنبه گذشته میان ترامپ و پنا نیتو را تائید کردند اما هر دو طرف صرفا یک گزارش رسمی و سطحی از این مکالمه را منتشر کرده اند.


خبرگزاری «رویترز» نوشت که روسای جمهور آمریکا و مکزیک در حال حاضر به این توافق رسیده اند که اکنون زمان سفر رئیس جمهور مکزیک به واشنگتن نیست.


با این حال، مقامات مکزیک هیچ وقت برنامه ریزی پنا نیتو برای سفر ماه جاری به واشنگتن را تائید نکردند و این در حالیست که رسانه های مکزیک از برنامه ریزی این سفر خبر می دادند.

مطالب مرتبط:

تنها راه متوقف کردن اردوغان نه گفتن به رفراندوم اس

ا

افتتاح چهارمین شعبه بانکداری اسلامی در گلستان

آخرین تحولات یمن و کنترل ارتش بر عدن

ن

براثر انفجار انتحاری در پایتخت سومالی یک سرباز کشت

ا

قدرت بمب اخیر کره شمالی 160 کیلوتن و ده برابر بمب

فتوای جدید البغدادی برای به اسیری گرفتن زنان

 

نیجریه ؛ بزرگترین کشور مسلمان نشین در آفریقا

پوتین: دختران روسیه زیباترین دختران جهانند اما ترا

عربستان، امارات، ترکیه و مصر و احتمال گسترش سلاح ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز