b_0_0_0_10_images_dptwitterpresident.jpg

اساس نیوز ، شبکه اجتماعی توییتر در بیانیه‌ای در خصوص عدم حذف پیام‌های جنجالی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا نوشت: «مسدود کردن یک رهبر جهان درتوییتر یا حذف توییت‌های بحث‌برانگیز آنها، اطلاعات مهمی را که افراد می‌بایست مشاهده کنند و درباره آن بحث کنند را پنهان می‌کند».


در این بیانیه نوشته شده بود که بحث‌های زیادی درباره چهره‌های سیاسی و رهبران جهان در توییتر وجود دارد و ما تمایل داریم موضع خود را در اینباره به اشتراک بگذاریم.


توییتر ادامه داد: «توییتر اینجاست که به بهبود گفت‌وگوهای جهانی و عمومی کمک کند. رهبران منتخب جهان، نقش مهمی در این گفت‌وگوها ایفا می‌کنند و این به دلیل تأثیر بیش از انداز‌ه‌ای است که بر جامعه ما دارند».


این شبکه اجتماعی سپس اینگونه توضیح داد: «مسدود کردن یک رهبر جهانی در توییتر یا حذف توییت‌های بحث‌برانگیز آنها، اطلاعات مهمی را که افراد باید ببینند و درباره آن بحث کنند، پنهان می‌کند. این اقدام همچنین به سکوت آن رهبر منجر نمی‌شود بلکه موانعی در مسیر بحث‌های ضروری عموم افراد درباره کلمات و اقدامات آن فرد ایجاد می‌کند».


در پایان این بیانیه آمده است: «ما در تلاش هستیم تا توییتر را به بهترین مکان برای مشاهده و مباحثه آزادانه در خصوص تمامی موضوعات مهم تبدیل کنیم. ما معتقدیم که این بهترین شیوه برای کمک به پیشرفت جامعه است».

مطالب مرتبط:

34 کشته در حمله به پادگان آموزشی داعش

شعار سودانی‌ها بعد از نماز عید فطر؛ «شورای نظامی س

 

در خدمت و بدعت نقشبندیه هورامان/ بخش دوم

اشرف غنی: داعشی ها را در افغانستان نابود خواهیم کر

قاضی که به دختر مسلمان دستور کشف حجاب داد ، بازخوا

استخدام 100 هزار خارجی در بخش‌های دولتی سعودی!

روحانی شاخص اهل سنت: روحانی کاروان رسالت پیامبر گر

ترکیه پخش شبکه های تلویزیونی کرد زبان را متوقف کرد

فاش شدن اسناد حقوق ماهیانه اعضای داعش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات