b_0_0_0_10_images_dptwitterpresident.jpg

اساس نیوز ، شبکه اجتماعی توییتر در بیانیه‌ای در خصوص عدم حذف پیام‌های جنجالی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا نوشت: «مسدود کردن یک رهبر جهان درتوییتر یا حذف توییت‌های بحث‌برانگیز آنها، اطلاعات مهمی را که افراد می‌بایست مشاهده کنند و درباره آن بحث کنند را پنهان می‌کند».


در این بیانیه نوشته شده بود که بحث‌های زیادی درباره چهره‌های سیاسی و رهبران جهان در توییتر وجود دارد و ما تمایل داریم موضع خود را در اینباره به اشتراک بگذاریم.


توییتر ادامه داد: «توییتر اینجاست که به بهبود گفت‌وگوهای جهانی و عمومی کمک کند. رهبران منتخب جهان، نقش مهمی در این گفت‌وگوها ایفا می‌کنند و این به دلیل تأثیر بیش از انداز‌ه‌ای است که بر جامعه ما دارند».


این شبکه اجتماعی سپس اینگونه توضیح داد: «مسدود کردن یک رهبر جهانی در توییتر یا حذف توییت‌های بحث‌برانگیز آنها، اطلاعات مهمی را که افراد باید ببینند و درباره آن بحث کنند، پنهان می‌کند. این اقدام همچنین به سکوت آن رهبر منجر نمی‌شود بلکه موانعی در مسیر بحث‌های ضروری عموم افراد درباره کلمات و اقدامات آن فرد ایجاد می‌کند».


در پایان این بیانیه آمده است: «ما در تلاش هستیم تا توییتر را به بهترین مکان برای مشاهده و مباحثه آزادانه در خصوص تمامی موضوعات مهم تبدیل کنیم. ما معتقدیم که این بهترین شیوه برای کمک به پیشرفت جامعه است».

مطالب مرتبط:

حکم زندان ملکه زیبایی برای توهین به رئیس جمهوری

آواکس‌های ناتو به جبهه جنگ با داعش وارد شدند

ارتقاء گردشگری اسلامی در کره جنوبی

ب

آمریکا فرودگاه طبقه سوریه را از دست کُردهای سوریه

چاره ای جز قبول و تحمل یکدیگر نداریم !

ترامپ: حق دارم ورود مسلمانان را به آمریکا محدود کن

داعش مسیحیان لبنان را تهدید کرد

امام جمعه گنبد کاووس: مکارم اخلاقی پیامبر (ص) را

ارسال هوایی 21 تن غذا به دیرالزور

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز