b_0_0_0_10_images_1967017_Page_.jpg

اساس نیوز به نقل از خبرگزاری «تاس»، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهوری روسیه روز دوشنبه، اول ژانویه، در جریان حضور خود در مراسم بزرگداشت پنجاهمین سالگرد پخش برنامه محبوب سیاسی «ورمیا» (زمان) از شبکه اول تلویزیون روسیه، در پاسخ به سئوالی در مورد اینکه «آیا برای خود نقش تاریخی خاصی می‌بیند؟»، گفت که تاکنون به نقش خود در تاریخ فکر نکرده و ترجیح می دهد اصلا به این قضیه فکر نکرده و تنها روی انجام وظایف خود متمرکز شود.   


پوتین در جمع دست اندرکاران این برنامه تلویزیونی، همچنین گفت که در اوقات فراغت خود را به خواندن کتب تاریخی می پردازد، هرچند عملا هیچ وقت آزادی برای او باقی نمی ماند. وی افزود: «در مجموع تاریخ را بسیار دوست دارم، بخصوص در شرایط کنونی کشور، همیشه دوست دارم درک کنم که رهبران بزرگ در چنین موقعیتهایی چه تصمیماتی اتخاذ کرده اند.»


رئیس جمهوری روسیه همچنین در پاسخ به این سئوال که چه مطالبی را در اخبار دنبال می کند، یادآور شد که مایل است تا حداکثر تلاش خود را برای دست یابی به اهداف در نظر گرفته شده انجام دهد و این مطلب را  در اخبار و تحلیل‌ها بشنود. وی همچنین برنامه « ورمیا » را یک برنامه ملی و حاوی اطلاعات قابل اطمینان ارزیابی کرد.


ولادیمیر پوتین در مورد حضور دائم خود جلوی دوربین‌های تلویزیونی گفت، بعد از آنکه به سمت ریاست جمهوری روسیه رسیده، احساس ناراحتی خاصی از این مسئله احساس نمی کند.


هرچند قبل از آن فرد چندان اجتماعی نبوده است. وی فاش کرد، در زندگی قبل از ریاست جمهوری، همواره خود را در معرض نظارت دیگران تصور می کرده که شاید علت آن به خاطر حرفه او بوده و اکنون نیز تفاوت زیادی نکرده و طبیعی است که هر کاری که انجام می دهد، زیر ذره بین قرار می گیرد.


هرچند زمانی که برای نخستین بار به مسکو آمده و در دفتر ریاست جمهوری (در زمان بوریس یلتسین) مشغول به کار شد، دوست نداشت اطلاعات زیادی در مورد او در رسانه های گروهی فاش شود.

مطالب مرتبط:

پارلمان قزاقستان منحل شد

وحدت انتخاب یا ضرورت ؟

جمعیت مسلمانان جهان بیشتر از مسیحیان خواهد شد

درونمای سیاسی همه پرسی اقلیم کردستان؛اهداف اسرائیل

خنثی‌شدن یک توطئه تروریستی در اندونزی در آغاز سال

ا

ابوبکر بغدادی وارد عراق شد

صدها مسلمان میانماری به بنگلادش گریختند

ا

پوتین :قرار است به دمشق حمله شود

نماز محمد علی کلی و دخترش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز