b_0_0_0_10_images_7276647_614.jpg

اساس نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی میرور؛ «کریشنا یاداو»، یک کودک سه ساله هندی است که به دلیل داشتن  دُم 30 سانتی متری، مورد احترام اهالی روستای محل اقامتش است.


از آنجا که  اقوام زیادی در هند به خرافه و پرستش خدایان متعدد اهتمام دارند، این پسربچه نیز به یکی از موارد پرستش اهالی روستا تبدیل شده است.


مردم روستا معتقدند روح «باجرانگ بالی» ، پادشاه میمون ها در فرقه هندو ، در این کودک تجسم یافته است. آنها برای برآورده شدن آرزوهای خود، نذر این کودک می کنند و بر این باورند او از توانایی بالایی برای برآورده کردن آرزوهای آنها برخوردار است!


خانواده کرشنا نیز، دُم او را نه تنها نقص نمی دانند بلکه آن را عامل خوشبختی و ثروت خانواده معرفی می کنند. پدر کریشنا در این باره گفت: زمانی که پسرم متولد شد، ضایعه گوشتی در کمر وی وجود داشت. در طول زمان، این ضایعه نیز بزرگ و شبیه به دم شد. ما حاضر به قطع این دُم نیستیم . آن یک هدیه است و نشان می دهد روح باجرانگ بالی در پسرم تجسم یافته است.


به گفته پزشکان، وجود دُم از انتهای ستون فقرات، عارضه ای است که با نام «اسپینا بیفیدیا» شناخته می شود. این عارضه در ماه اول رشد جنین ایجاد می شود و علت آن کمبود اسیدفولیک در دوران بارداری و پیش از آن است. عدم درمان اسپینا بیفیدیا می تواند در بزرگسالی به مشکلات یادگیری، فلج اندام تحتانی و بی اختیاری ادرار منجر شود.

b_0_0_0_10_images_7276649_259.jpg

مطالب مرتبط:

وزیر اسبق اوقاف و شئون دینی الجزایری همسرش را به گ

ولید المعلم: رفتارهای داعش و عربستان مشابه است

انتقاد شدید مولوی گرگیج از سهل انگاری حکام اسلامی

داعش در ترکیه , در 9 پرسش

افشاگری روسیه از همکاری شرکت های بزرگ خارجی با داع

ا

عربستان : حل بحران قطر از طریق کشورهای شورای همکار

آیلان سوری و وجدان‌های به خواب رفته

ولادیمیر پوتین: سامانه اس-400 پیش از موعد به ترکیه

اقدام کارخانه آمریکایی علیه مسلمانان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات