b_0_0_0_10_images_7276647_614.jpg

اساس نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی میرور؛ «کریشنا یاداو»، یک کودک سه ساله هندی است که به دلیل داشتن  دُم 30 سانتی متری، مورد احترام اهالی روستای محل اقامتش است.


از آنجا که  اقوام زیادی در هند به خرافه و پرستش خدایان متعدد اهتمام دارند، این پسربچه نیز به یکی از موارد پرستش اهالی روستا تبدیل شده است.


مردم روستا معتقدند روح «باجرانگ بالی» ، پادشاه میمون ها در فرقه هندو ، در این کودک تجسم یافته است. آنها برای برآورده شدن آرزوهای خود، نذر این کودک می کنند و بر این باورند او از توانایی بالایی برای برآورده کردن آرزوهای آنها برخوردار است!


خانواده کرشنا نیز، دُم او را نه تنها نقص نمی دانند بلکه آن را عامل خوشبختی و ثروت خانواده معرفی می کنند. پدر کریشنا در این باره گفت: زمانی که پسرم متولد شد، ضایعه گوشتی در کمر وی وجود داشت. در طول زمان، این ضایعه نیز بزرگ و شبیه به دم شد. ما حاضر به قطع این دُم نیستیم . آن یک هدیه است و نشان می دهد روح باجرانگ بالی در پسرم تجسم یافته است.


به گفته پزشکان، وجود دُم از انتهای ستون فقرات، عارضه ای است که با نام «اسپینا بیفیدیا» شناخته می شود. این عارضه در ماه اول رشد جنین ایجاد می شود و علت آن کمبود اسیدفولیک در دوران بارداری و پیش از آن است. عدم درمان اسپینا بیفیدیا می تواند در بزرگسالی به مشکلات یادگیری، فلج اندام تحتانی و بی اختیاری ادرار منجر شود.

b_0_0_0_10_images_7276649_259.jpg

مطالب مرتبط:

اظهارات صریح یک عالم اسلامی در زمینه اختلافات در ج

اضلاع و زمینه های تحمل ناپذیری در امت اسلامی

داعش به وکلا و حقوق دانان 10 روز فرصت داد تا توبه

ا

تلاوت قرآن توسط یک امام جماعت در مراسم درگذشت یک م

ا

زندگینامه ماموستا ملا عبدالکریم مدرس - کردستان

 

عبدالرحمان آخوند کر در همایش تکفیر و افراط گرایی ا

تاسیس مسجدی در تایوان توسط ماهیگیران مسلمان

زن محجبه مسلمان زن سال ایالت نیوساوث ولز استرالیا

رضایت کیم جونگ اون از نتایج سفر هیئت کره شمالی به

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات