b_0_0_0_10_images_29037870.jpg

اساس نیوز به گزارش خبرگزاری روسی اسپوتنیک، دانشمندان هندی در جدیدترین پیش بینی خود مدعی شدند یک ویروس فضایی ناشناس، بشریت را در 23 دسامبر نابود خواهد کرد.


اسپوتنیک در گزارش خود به نقل از پایگاه روسی " VladTime" آورده است دانشمندان شهر دهلی هند اعلام کرده اند پایان جهان همین ماه دسامبر سال جاری میلادی خواهد بود. این دانشمندان گفته اند علت نابودی بشریت ویروسی پیچیده است که 23 دسامبر از سوی جسمی فضایی بر روی کره زمین منتشر می شود و به سبب بیماری که از سوی این ویروس انتشار یافته، تمامی بشریت ظرف یک هفته نابود خواهد شد. آنها شیوه انتقال عفونت از یک شخص به شخص دیگر را اعلام نکردند.


طبق اعلام این پایگاه، دانشمندان به تازگی شئ پیچیده ای را در فضا مشاهده کردند که در پایگاه های داده ای ناسا موجود نیست و از همین رو احتمال می رود این جسم ویروسی مرگبار را به روی زمین آورد که سبب نابودی تمامی اشکال حیات بر روی زمین شود.


اظهارات دانشمندان هندی در حالی مطرح می شود که پیشتر نیز شماری از رسانه ها اعلام کرده بودند پایان جهان طبق تقویم مایاها در 2012 نیست و فهم پیش بینی مایاها درست صورت نگرفته است؛ بلکه جهان در 2017 پایان می یابد.

b_0_0_0_10_images_623108_306.jpg

مطالب مرتبط:

هشدار تکرار کودتای ترکیه در قرقیزستان

آیا داعش در حال فروپاشی است؟

میشل عون : عربستان یک هفته فرصت دارد در مورد شرایط

خواننده زن انگلیسی داعشی شد!

حدود سه میلیون و 700 هزار جرم و جنایت در فرانسه ثب

ا

1 کشته و سه مجروح در انفجار مقابل سفارت چین در قرق

بهای حملات تروریستی را چه کسی می پردازد ؟

پاسخ عراق به تخریب آثار باستانی توسط داعش

ابوعثمان التونسی رهبر جدید داعش شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز