b_0_0_0_10_images_1509889980.jpg

اساس نیوز به نقل از یورونیوز ، باراک اوباما درخواست کرد تا زنان بیشتری برای سمت های دولتی انتخاب شوند « زیرا به نظر می رسد این روزها مردان مشکلاتی داشته باشند!»


به نقل از هیل، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا این اظهارات را در مراسمی در پاریس مطرح کرد؛ اظهاراتی که درخصوص اتهامات متعدد مبنی بر سوءرفتار جنسی علیه تعدادی از مقامات مرد آمریکا از جمله چندین تن از قانونگذاران این کشور بیان شد.

اوباما ادامه داد: نمی خواهم یک نظر کلی بدهم ولی به نظر می رسد زنان نسبت به مردان از ظرفیت بیشتری برخوردار هستند که تا حدی به درک رفتارهای اجتماعی از جانب آنان برمی گردد.

رئیس جمهور پیشین آمریکا همچنین طی این مراسم، درخصوص «غیبت موقت رهبری آمریکا» در مساله تغییرات آب وهوایی اظهار تاسف کرد.

اظهارات اوباما در حالی مطرح می شود که ال فرنکن، سناتور آمریکایی، جان کنیرز، نماینده دموکرات ایالت میشیگان و رابن کیهوئن، نماینده دموکرات ایالت نوادا، همگی با اتهامات سوءرفتار جنسی روبه رو هستند.

روی مور، نامزد جمهوری خواه مجلس سنا از آلاباما نیز پس از گزارش های متعددی مبنی بر سوءرفتار جنسی، با درخواست هایی برای کناره گیری از شرکت در این رقابت مواجه است.

قانونگذاران زن، کنگره آمریکا را برای تلاش بیشتر در مبارزه با آزار و اذیت جنسی تحت فشار گذاشته اند و پل رایان، سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا نیز ماه گذشته اعلام کرد، مجلس آموزش های ضد آزار و اذیت جنسی را به دستور کار خود اضافه خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

تحقیقات محرمانه درعربستان برای پیگرد بی حجاب ها و

داعش دریچه های سد فرات را بازکرد

ا

داعش از مردم فلوجه سپر انسانی ساخته است

محاکمه دو شهروند اسرائیل به اتهام تدارک «عملیات تر

خبر کوتاه: اتحادیه اروپا برای خاتمه وضعیت سوریه با

دونالدترامپ ، کره شمالی را تهدید به حمله نظامی کرد

 

اختلافات شدید و درگیری داعش و طالبان در ولایت سرپ

امام جمعه بستک : مسلمانان باید با هوشیاری به خانوا

ورود وزرای خارجه سه کشور اروپایی به اربیل (عراق)

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز