b_0_0_0_10_images_11249_634.jpg

اساس نیوز به نوشته روزنامه ایندیپندنت، نتایج یک نظرسنجی نشان داد، افراد بیشتری فکر می‌کنند فاکس نیوز بیش از هر رسانه دیگری مستحق آن است که «جایزه اخبار جعلی» سالانه را دریافت کند. ترامپ پیشتر پیشنهاد داده بود به بی ‌صداقت‌ترین، فاسدترین و منحرف‌ترین شبکه جایزه داده شود.


این نظرسنجی موسسه راسمسون که یک شرکت با تمایلات راستی است، پس از آن انجام شد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا پیشنهاد داد تا جایزه‌ای به «بی‌ صداقت‌ترین شبکه» اهدا شود.


ترامپ در پیامی توئیتری نوشته بود: باید رقابتی با حضور سی‌ان‌ان و منهای فاکس، برای تعیین شبکه‌هایی که بی‌ صداقت‌ترین، فاسدترین و یا منحرف‌ترین در پوشش‌دهی اخبار سیاسی رئیس‌جمهوری محبوب شما (خودم) است، وجود داشته باشد. همه آنها بد هستند. به برنده هم باید جایزه اخبار جعلی داده شود!


در حالی که اکثر شرکت‌کنندگان در این رای‌گیری با ترامپ موافق بودند که اخبار جعلی مشکل مهمی در آمریکاست، ۴۰ درصد تایید کردند که فاکس نیوز بدترین است. تنها ۲۳ درصد از شرکت‌کنندگان معتقدند که سی‌ان‌ان باید این جایزه را بگیرد.


ام‌اس‌ان‌بی‌سی چپگرا با کسب ۹ درصد در جایگاه سوم قرار گرفت، در حالی که ای‌بی‌سی، سی‌بی‌اس و ان‌بی‌سی هر کدام کمتر از پنج درصد رای آوردند. با این حال نگاهی دقیق‌تر به آمارها نشان می‌دهد، به طور عمده صداقت رسانه‌ها در راستای تمایلات حزبی کاهش می‌یابد.

مطالب مرتبط:

ممنوعیت حجاب در دانشگاه‌ های فرانسه از سر گرفته شد

مایکل کوهن:ترامپ فردی شیاد ،متقلب و نژاد پرست است

تکریم همسایه ها و کمک به ماموستا خدایی : هم نوعان

فضاسازی مضحک رسانه ای برای اهل سنت ایران!

همکاری عالمان مسلمان با دولت فیلیپین برای مبارزه ب

تربیت فرزندان در مکتب نبوی

فتوای رهبر معنوی داعش در ترکیه درباره زنده سوزانده

اصطلاح ترامپ در مورد « تروریسم رادیکال اسلامی» ناد

ا

رئیس جمهوری افغانستان از سنیان و شیعیان خواست به م

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز