b_0_0_0_10_images_Ca22222pture.jpg

اساس نیوز: بازیگر کره ای مشهور که در ایران با نقش یانگوم شهرت یافت برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه و پوهانگ کره 106 میلیون وون یه صندوق خیره هدیه کرد.

به گزارش اساس نیوز  به نقل از ایرنا ، خبرگزاری یونهاپ اطلاع داد: لی یونگ آئه مبلغ 106 میلیون وون (96398 دلار) به یک خیریه محلی اهدا کرده تا برای کمک به زلزه زدگان پوهانگ کره و کرمانشاه ایران صرف شود.
«بنیاد کره برای افراد » اعلام کرد نیمی از این پول برای قربانیان زمین لرزه 5.4 ریشتری پوهانگ هزینه خواهد شد و نیمی دیگر به زلزله زدگان ایران، به ویژه کودکان تعلق می گیرد.
خانم لی بیان داشت: «قلب من از شنیدن این خبر که شهروندان پوهانگ زخمی شده اند و خانه هایشان را از دست داده اند و از رنج مردم ایران که بازی من در نقش یانگوم را خیلی زیاد دوست داشتند، شکست».
بنیاد کره ای اعلام کرد که کمک های خانم لی را به سفارت ایران در سئول تقدیم کرده است تصمیم گرفته با سفارت برای کمک رسانی در ایران همکاری نماید.
خانم لی پس از وقوع زمین لرزه در ایران و عراق، با مردم آسیب دیده این مناطق هم ابراز همدردی کرده بود.
او در اینستاگرام خود نوشت: «زمین لرزه در ایران و عراق زندگی بسیاری از مردم را آسیب زده و در معرض خطر قرار داده است. ایران زیبا به سرعت احیا خواهد شد. موفق باشید. حال من خوب بود اما اکنون پس از این حادثه احساس ناامیدی می کنم».

b_0_0_0_10_images_Capt22524512ure.jpg

مطالب مرتبط:

روزنامه روسی نیزاویسیمایا گازیتا:روسیه جایگزین ایر

آرامش نسبی و اعلام حالت فوق‌العاده در بغداد

منازعه تمام عیار عقیدتی بین اسلام و کفر

نخست وزیر هند: حمله به افغانستان حمله بر هند است

علمای اهل سنت درگذشت آیت الله رفسنجانی را تسلیت گف

داعش 5 جوان عراقی را اعدام کرد

نوجوان عضو داعش در آلمان دادگاهی می‌شود

ا

کشته شدن 5 سرباز پاکستانی در نزدیکی مرز افغانستان

الکسیس سیپراس : انتصاب مفتی را شهروندان مسلمان یون

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز