b_0_0_0_10_images_2304242222223333333333333.jpg

اساس نیوز : مسلمانان شهر پالدی در هندوستان از علامت گذاری منازل خود نگران هستند.

به گزارش اساس نیوز به نقل از " risalehaber" , مسلمانان ساکن پالدی از یک هفته قبل تاکنون از علامت گذاری شدن منازل خود با علامت ضربدر قرمز رنگ در ترس و نگرانی بسر می برند.

این علامت در بسیاری از مناطق دنیا بعنوان علامت تهدید شناخته می شود.ساکنان مسلمان شهر پالدی بر این باور هستند که در شناسایی منازل و هویت آنان , نظرسنجی های بی معنی ای که اخیرا در این شهر افزایش یافته بود موثر بوده اند. آنها معتقدند که مخالفان بدنیت اسلام از پوشش انجام نظرسنجی استفاده کرده اند.

این مسلمان با مراجعه به پلیس , موضوع را گزارش داده اند و علاوه بر این , تعدادی از این افراد ادعا کرده اند که نامه هایی با علامت ضربدر قرمز رنگ نیز دریافت کرده اند که فرستنده آنها نامشخص می باشد.

کمیسر اداره پلیس شهر پالدی , نتایج اولیه تحقیقات خود در این زمینه را اعلام نمود. وی با رد ادعاهای مطرح شده , اعلام کرد که این علامت گذاری ها توسط رفتگران انجام گرفته تا بتوانند منازلی که زباله های آن جمع آوری شده را مشخص نمایند. پلیس پالدی هنوز به این سئوال که چرا فقط منازل مسلمانان علامت گذاری شده , پاسخی نداده است.

بنا به خبر " Dnaindia" , این موضوع از رفتگران نیز پرسیده شده اما آنان با بیان اینکه برای گفتگو با رسانه ها اجازه ندارند از پاسخ به سئوالات طفره رفته اند.

پالدی که یکی از شهرهای نزدیک به ایالت احمدآباد در هنوستان می باشد بعنوان یکی از شهرهایی شناخته می شود که اکثر ساکنان آن را مسلمانان تشکیل می دهند.

25/597

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز 

مطالب مرتبط:

اردوغان اس-400 را قویترین سامانه دفاع هوایی در جها

 

امام جمعه اهل سنت زابل: تروریسم پدیده خطرناکی برای

نگرانی سازمان ملل از نقض حقوق مسلمانان فرانسه

علمای عراق:اهل سنت از جنایات داعش مبرا هستند

مولانا فاروقی گناه و معصیت باعث نزول عذاب الهی می

تکبر و غرور در برابر مسلمین حرام است

آمریکا امروز یک موشک هسته ای آزمایش می کند

جایزه یک میلیون دلاری آمریکا برای حمزه بن لادن

نگرانی سازمان ملل از نداشتن دسترسی به مسلمانان میا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات