b_0_0_0_10_images_2304242222223333333333333.jpg

اساس نیوز : مسلمانان شهر پالدی در هندوستان از علامت گذاری منازل خود نگران هستند.

به گزارش اساس نیوز به نقل از " risalehaber" , مسلمانان ساکن پالدی از یک هفته قبل تاکنون از علامت گذاری شدن منازل خود با علامت ضربدر قرمز رنگ در ترس و نگرانی بسر می برند.

این علامت در بسیاری از مناطق دنیا بعنوان علامت تهدید شناخته می شود.ساکنان مسلمان شهر پالدی بر این باور هستند که در شناسایی منازل و هویت آنان , نظرسنجی های بی معنی ای که اخیرا در این شهر افزایش یافته بود موثر بوده اند. آنها معتقدند که مخالفان بدنیت اسلام از پوشش انجام نظرسنجی استفاده کرده اند.

این مسلمان با مراجعه به پلیس , موضوع را گزارش داده اند و علاوه بر این , تعدادی از این افراد ادعا کرده اند که نامه هایی با علامت ضربدر قرمز رنگ نیز دریافت کرده اند که فرستنده آنها نامشخص می باشد.

کمیسر اداره پلیس شهر پالدی , نتایج اولیه تحقیقات خود در این زمینه را اعلام نمود. وی با رد ادعاهای مطرح شده , اعلام کرد که این علامت گذاری ها توسط رفتگران انجام گرفته تا بتوانند منازلی که زباله های آن جمع آوری شده را مشخص نمایند. پلیس پالدی هنوز به این سئوال که چرا فقط منازل مسلمانان علامت گذاری شده , پاسخی نداده است.

بنا به خبر " Dnaindia" , این موضوع از رفتگران نیز پرسیده شده اما آنان با بیان اینکه برای گفتگو با رسانه ها اجازه ندارند از پاسخ به سئوالات طفره رفته اند.

پالدی که یکی از شهرهای نزدیک به ایالت احمدآباد در هنوستان می باشد بعنوان یکی از شهرهایی شناخته می شود که اکثر ساکنان آن را مسلمانان تشکیل می دهند.

25/597

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز 

مطالب مرتبط:

پنتاگون: گزارش آناتولی جان نظامیان آمریکایی را به

اجازه استفاده از خاک عراق برای اقدام علیه همسایگان

داعش بدنبال خلیفه جدید

حسنی مبارک آزاد می شود

رئیس حزب ملی گرای ترکمن های عراق :اصرار ترکیه برای

 

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس: بهره مندی صحیح از نعم

قایقی حامل 31 مسافر و 28 توریست در آب‌های مالزی نا

آخوند یزدانی :دولت های بی تفاوت مسلمان در روز قیام

درد و رنج مسلمانان آراکانی ادامه دارد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات