b_0_0_0_10_images_thumbs_b_c_4b2102c6d7aed470b6b05481a40d0cba.jpg

اساس نیوز : از هر سه مسلمان اروپايى يك نفر در محیط کاری به علت رنگ پوست یا ظاهر بیرونی، مورد تبعیض قرار می گیرد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از آناتولی , براساس نظرسنجی‌ سازمان ترک‌های خارج از کشور و جوامع خویشاوند (YTB) تحت عنوان "حقوق اقلیت ها در اتحادیه اروپا و موارد تبعیض نژادی"، از هر سه مسلمانى که در اتحادیه اروپا زندگی می کنند، يك نفر آنها در حین جستجوی کار یا مسکن در این کشورها در معرض تبعیض قرار می‌گیرند.

بر اساس این نظرسنجی، شمار افرادی که معتقدند در محیط کاری در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا مورد تبعیض دینی قرار می گیرند، به طور فزاینده رو به افزایش است.

ریاست امور ترک‌های خارج از کشور و جوامع خویشاوند بخش مربوط به حقوق مسلمانان در این نظر سنجی که در چارچوب برنامه نظارت به اقلیت ها در اتحادیه اروپا و موارد تبعیض (EU-MIDIS II) طی سالهای 2015 الی 2016 توسط آژانس حقوق بشر، اتحادیه اروپا انجام شده است را، ارزیابی و منتشر کرد.

بر اساس ارزیابی بخش مذکور، حدود 20 میلیون مسلمان در کشورهای عضو اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند. این آمار چهار درصد جمعیت قاره اروپا را تشکیل می دهد. 46 در صدی جمیعت مسلمانان اروپا در کشورهای فرانسه و آلمان به سر می برند.

در این گزارش آمده است که یک نفر از هر سه مسلمان در حال کاریابی، خانه اجاره ای، یا در حال تلاش برای رسیدن به خدمات بهداشتی در مراکز بهداشت و درمانی به علت رنگ پوست یا ظاهر بیرونی، مورد تبعیض قرار می گیرند.

مطالب مرتبط:

آمریکا از حملات عربستان به غیر نظامیان یمنی به شدت

پیشنهاد ازدواج شیخ‌عشیره عراقی به نماینده ‌پارلمان

چپاول و غارت کمک مالی و تسلیحاتی آمریکا به افغانست

ابوعثمان التونسی رهبر جدید داعش شد

مولوی مقدسی :امروز دشمنان اسلام کمر به نابودی قرآن

 

انتشار جنجالی بیوگرافی ملانیا ترامپ در وبسایت کاخ

ا

رئیس رژیم صهیونیستی:باید هیولای ایران را گرسنه نگه

حکمت های تعدد زوجات رسول اکرم

نامه خروج رسمی رژيم صهيونيستی از يونسکو

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز