b_0_0_0_10_images_thumbs_b_c_c4a6b8df92729c4b16e8632341e2f709.jpg

اساس نیوز : دادگاه کودکان و نوجوانان پاریس طی حکمی 3 دانش آموز را به جرم ارتباط با گروه تروریستی داعش از طریق تلگرام محکوم به حبس کرد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی , سه دانش آموز 14 و 15 ساله در فرانسه به جرم برقراری ارتباط با گروه تروریستی داعش از طریق تلگرام طی حکمی محکوم به تحمل 6 الی 1.5 سال حبس شدند.

به گزارش رادیو «Europe1»، دادگاه کودکان و نوجوانان پاریس در پی اثبات ارتباط دانش آموزان مذکور با تروریستی به نام راشد قاسم که اقدام به تبلیغ داعش کرده و اوایل سال در عراق کشته شد، این حکم را صادر کرده است.

براساس این گزارش این سه دانش آموز که حدود یک سال پیش دستگیر شده و تحت مداوای برنامه های مشاوره و روانشناختی قرار گرفته اند. پس از دو روز بازجویی و محاکمه دو نفر از این دانش آموزان متهم به تحمل 6 ماه و دیگری نیز 1.5 سال حبس شد.

پیش از این نیز 4 جوان دیگر به جرم ارتباط با قاسم که از طریق تبلیغات در رسانه های اجتماع اقدام به جذب طرفداران داعش می کرد، دستگیر شده بودند.

قاسم که به نظر می رسد نقش موثری در حملات متعدد تروریستی در فرانسه برعهده داشته باشد، اوایل امسال در عراق کشته شد. او کارمند شهرداری روآن فرانسه و علاقمند به موزیک رپ بوده است. قاسم مدیر گروهی 300 نفره در تلگرام بوده و اقدام به تبلیغ برای گروه تروریستی داعش می کرد.

مطالب مرتبط:

شیخ قیطولی :حرکت در مسیر مکتب پبامبرمان راهکار حل

آمریکا: مذاکرات بین قطر و کشورهای عربی خواسته ما ا

بهانه تراشی آمریکا برای حضور در سوریه

محکومیت حمله به اتوبوس نیروهای سپاه از طرف علمای ش

آشنایی غیرمسلمانان با قرآن در انگلیس

امارات متحده عربی نخستین بیمارستان فضایی جهان را

فایده بزرگ داعش برای اسرائیل

اسماعیل آخوند قدیری :در طول ماه شعبان بندگان مومن

ا

کمک به مسلمانان آراکان با دست سخاوتمند مسلمانان بر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز