b_0_0_0_10_images_27bd506872574f939ca4e7885070c44a.jpg

اساس نیوز به نقل از دیلی استار، زنی که در یک تصادف عجیب و دلخراش و با کابل برق کشته شده بود، به طور معجزه‌آسایی به زندگی بازگشت تا از کریس هالتون 56 ساله که تلاش کرده بود او را نجات دهد، قدردانی کند.


هالتون مدعی شده است این زن که تاریخ دقیق مرگش فاش نشده است، دو ماه پس از کشته شدن در یک تصادف دلخراش با او سخن گفته و از او به سبب اینکه برای نجاتش تلاش کرده بسیار قدردانی کرده است.


این کارمند سابق بخش اطلاعات پلیس «ساسکس» انگلیس در این باره می‌گوید لحظاتی پیش از وقوع حادثه در حال رانندگی بوده است که پیش از رسیدن به یک پیچ، صدای جیغ وحشتناکی را می‎شنود و در همان زمان یک خودرو با سرعت بالا از کنارش عبور می‎کند تا جایی که نزدیک بود با خودوری این فرد برخورد کند.


پس از آن صدای تصادف شدیدی می‌آید. زمانی که هالتون به محل حادثه می‎رسد، کابل برق با ولتاژ 100 هزار ولت بر روی جاده آویزان شده بود. در همین زمان زنی که ساکن یکی از خانه‌های اطراف بوده است برای یکی دیگر از افسران پلیسی که در محل حاضر شده بود فنجانی چای می‌آورده، اما ناگهان کابل برق دور گردنش می‎پیچد. هالتون به کمک این زن می‌شتابد و 20 دقیقه برای نجات او تلاش می‌کند. اما تلاش‌های او به جایی نمی‌رسد و این زن در نهایت فوت می‌کند.


این افسر سابق پلیس ساسکس می‌گوید حادثه به قدری دلخراش بود که افراد حاضر در صحنه را به شدت تحت تأثیر قرار داده و اشک وی را درآورده بود. هالتون افزود دو ماه پس از این حادثه یکی از دوستانش که «واسطه» (فردی که مدعی است می‌تواند با روح افراد فوت شده ارتباط برقرار کند) است، به وی گفت روح یک زن با او تماس برقرار کرده است و می‌خواهد با این افسر پلیس سخن بگوید. این واسطه می‌افزاید: او (زن کشته شده) می‌گوید تو را در حال تلاش برای نجات جانش دیده است ... او از اینکه تو تلاش کردی نجاتش بدهی بسیار قدردان توست و برگشته تا از تو سپاسگذاری کند. دوست هالتون می‌افزاید روح این خانم مسن همواره با او خواهد بود و راهنمایی‌اش خواهد کرد.


هالتون مدعی است از آن زمان تاکنون، هر وقت که شرایط سخت می‌شود، حضور این زن را در کنار خودش احساس می‌کند. این افسر پلیس می‌افزاید زمانی که در محل کارش مظنونی را بازجویی می‌کرده است «صدایی» به او می‌گوید که این فرد بیگناه است.


هالتون می‌گوید در نهایت موفق شده است بیگناهی این مظنون را ثابت کند.

مطالب مرتبط:

افشای نقاط سیاه دیگری از گذشته ترامپ

ا

مولانا عبدالحمید : آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها نباید

تشرف خواننده زن مالزیایی به اسلام

جشنواره نقاشی کودکان فلسطینی در صحن مسجد الاقصی

پرواز هواپیمای جنگی روسیه بر فراز کاخ سفید

نیروهای پلیس فدرال عراق به ورودی‌های موصل رسیدند

تهدید آمریکا: در صورت حمله ایران به دیپلمات های خو

مجلس نمایندگان آمریکا در صدد توقف فروش سلاح به عرب

داعش فرمانده نظامی خود را آتش زد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز