b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_2312054684.jpg

اساس نیوز : روزنامه ایندیپندنت و یک روزنامه محلی آمریکایی مدعی شده‌اند مسئولان ایالت هاوائی در حال آماده شدن برای تبعات حمله هسته‌ای کره شمالی هستند.


اساس نیوز به نقل از روزنامه ایندیپندنت گزارش داده به ساکنان ایالت «هاوایی» گفته شده، همزمان با شدت گرفتن تنش‌ها میان واشنگتن و پیونگ‌یانگ برای حمله هسته‌ای آماده باشند.


روزنامه ایندیپندنت گزارش داده مقام‌های هاوائی به ساکنان هشدار داده‌اند همان‌طور که برای سونامی یا طوفان آماده می‌شوند، آماده حملات هسته‌ای هم باشند.


«جین وارد»، از قانونگذاران این ایالت گفت که نمی‌خواهد کسی باشد که زنگ خطر را به صدا درمی‌آورد اما از مردم می‌خواهد آماده باشند.


اما یک روزنامه محلی نوشته نشست محرمانه و پشت درهای بسته مقام‌های این ایالت برای بررسی آثار احتمالی حمله هسته‌ای، بیش از آنکه موجب آمادگی مردم شود، هراس آنها را به دنبال داشته است.


«وارد» می‌گوید جوان‌ترهای هاوائی احتمالا  بیشتر نگران می‌شوند، چون صحبت کردن درباره پناه‌گاه‌ها برای ایمن ماندن در برابر تشعشعات هسته‌ای یا برگزاری مانور، مواردی نیستند که آنها با آن آشنایی داشته باشند.


علی‌رغم این، روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داده، ساکنان هاوائی نگران حمله نیستند. این روزنامه نوشته آمادگی برای سونامی و طوفان برای ساکنان هاوائی چیز جدی نیست و آنها همواره با چنین مواردی درگیر هستند.

مطالب مرتبط:

طرح خاموش کردن صدای بلندگوی مساجد در کابینه رژیم ص

کودتای ارتش در سودان؛عمر البشیر حبس خانگی شد

داعش باز هم اعضای خود را اعدام کرد

دیدار مولانا فاضلی مدیر حوزه علمیه شورک ملکی با عل

به آتش کشیده شدن 23 اتومبیل در استانبول

ا

صدر اعظم اتریش: ترکیه، جایی در اتحادیه اروپا ندارد

زندگی با پهپادها: کودکان افغانی از آسمان می ترسند

توسعه گردشگری حلال یا جذب گردشگران مسلمان در کره ج

مرسی با لباس قرمز در دادگاه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات