b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_2312054684.jpg

اساس نیوز : روزنامه ایندیپندنت و یک روزنامه محلی آمریکایی مدعی شده‌اند مسئولان ایالت هاوائی در حال آماده شدن برای تبعات حمله هسته‌ای کره شمالی هستند.


اساس نیوز به نقل از روزنامه ایندیپندنت گزارش داده به ساکنان ایالت «هاوایی» گفته شده، همزمان با شدت گرفتن تنش‌ها میان واشنگتن و پیونگ‌یانگ برای حمله هسته‌ای آماده باشند.


روزنامه ایندیپندنت گزارش داده مقام‌های هاوائی به ساکنان هشدار داده‌اند همان‌طور که برای سونامی یا طوفان آماده می‌شوند، آماده حملات هسته‌ای هم باشند.


«جین وارد»، از قانونگذاران این ایالت گفت که نمی‌خواهد کسی باشد که زنگ خطر را به صدا درمی‌آورد اما از مردم می‌خواهد آماده باشند.


اما یک روزنامه محلی نوشته نشست محرمانه و پشت درهای بسته مقام‌های این ایالت برای بررسی آثار احتمالی حمله هسته‌ای، بیش از آنکه موجب آمادگی مردم شود، هراس آنها را به دنبال داشته است.


«وارد» می‌گوید جوان‌ترهای هاوائی احتمالا  بیشتر نگران می‌شوند، چون صحبت کردن درباره پناه‌گاه‌ها برای ایمن ماندن در برابر تشعشعات هسته‌ای یا برگزاری مانور، مواردی نیستند که آنها با آن آشنایی داشته باشند.


علی‌رغم این، روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داده، ساکنان هاوائی نگران حمله نیستند. این روزنامه نوشته آمادگی برای سونامی و طوفان برای ساکنان هاوائی چیز جدی نیست و آنها همواره با چنین مواردی درگیر هستند.

مطالب مرتبط:

11 شبه نظامی PKK در بیت الشباب کشته شدند

سازمان همکاری اسلامی انفجار تروریستی سن پترزبورگ ر

 

جنگ نفتی داعش با دیگر گروه های تروریستی در سوریه

آخرین بازتاب های تحریم های آمریکا:از توقف پروازهای

فعالیت 75هزار وابسته به داعش درفضای مجازی

جهنم "کاکس بازار" آخرین پناهگاه مسلمانان میانمار

واشنگتن : پاکستان فورا رهبران طالبان را بازداشت یا

جنگ داعش در توییتر و فیس بوک

زندان‌های پرازدحام اروپا مهد پرورش تروریست‌ها شده‌

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات