b_0_0_0_10_images_thumbs_b_c_657308e691d877f36f929d0c51a6de88.jpg

اساس نیوز: یک زن اهل بوسنی که در نسل‌کشی سال 1995 سربرنیستا تعداد زیادی از افراد خانواده خود را از دست داده است، جهت توقف کشتار مسلمانان آراکان به رهبر میانمار نامه نوشت.


مونیرا سوباسیج، زن اهل بوسنی و هرزگوین که در کشتار 8 هزار بوسنیایی در نسل‌کشی سربرنیستا در سال 1995 میلادی 22 نفر از اعضای خانواده خود را از دست داده است، با ارسال نامه به آنگ سان سو چی، رهبر میانمار خواستار توقف ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان شد.


سوباسیج در نامه خود خطاب به رهبر میانمار تاکید کرده که این نامه را به عنوان یک مادر سربرنیستایی که برای برقراری عدالت مبارزه می کند، به رشته تحریر درآورده است.


وی در این نامه خطاب به آنگ سان سو چی با اشاره به اینکه از زمانی که تصاویر مربوط به ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان را دیده‌ است، غم از دست دادن خانواده خود را دوباره احساس کرده، نوشته است: «عکس‌های مربوط به کشته شدن مسلمانان بی گناه آراکان تبدیل به کابوسی برای من شده است. فریاد‌ افراد ستم دیده توسط کلمات قابل توصیف نیست.


 ما نیز چنین غمی را تجربه کردیم. شما صدای مبارزه دموکراسی خواهانه کشورتان بوده اید. امروز نیز باید صدای مسلمانان آراکان باشید که مورد نسل‌کشی واقع شده و مجبور به مهاجرت شده اند. شما را به تلاش برای توقف کشتار و مهاجرت اجباری مردم بی‌گناه آراکان فرا می خوانم».

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

193 نماینده مجلس خواستار تغییرات اساسی در دولت شدن

انتقاد شدید رئیس‌جمهور اتریش از طرح ممنوعیت حجاب چ

مولانا گرگیج خواستار همکاری مسئولان برای اقامه نما

فشار دولت چین بر مسلمانان ترکستان شرقی- 2

تظاهرات فلسطینیان در سالروز صدور بیانیه بالفور

بازداشت 10 زن داعشی درمغرب

تشویق تروریست‌ها توسط افغانستان و هند برای حمله به

همسر برگزیده ترامپ برای ایوانکا که بود؟+ عکس

مسلمانان در اتریش روزگار سختی را می گذرانند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز