b_0_0_0_10_images_thumbs_b_c_657308e691d877f36f929d0c51a6de88.jpg

اساس نیوز: یک زن اهل بوسنی که در نسل‌کشی سال 1995 سربرنیستا تعداد زیادی از افراد خانواده خود را از دست داده است، جهت توقف کشتار مسلمانان آراکان به رهبر میانمار نامه نوشت.


مونیرا سوباسیج، زن اهل بوسنی و هرزگوین که در کشتار 8 هزار بوسنیایی در نسل‌کشی سربرنیستا در سال 1995 میلادی 22 نفر از اعضای خانواده خود را از دست داده است، با ارسال نامه به آنگ سان سو چی، رهبر میانمار خواستار توقف ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان شد.


سوباسیج در نامه خود خطاب به رهبر میانمار تاکید کرده که این نامه را به عنوان یک مادر سربرنیستایی که برای برقراری عدالت مبارزه می کند، به رشته تحریر درآورده است.


وی در این نامه خطاب به آنگ سان سو چی با اشاره به اینکه از زمانی که تصاویر مربوط به ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان را دیده‌ است، غم از دست دادن خانواده خود را دوباره احساس کرده، نوشته است: «عکس‌های مربوط به کشته شدن مسلمانان بی گناه آراکان تبدیل به کابوسی برای من شده است. فریاد‌ افراد ستم دیده توسط کلمات قابل توصیف نیست.


 ما نیز چنین غمی را تجربه کردیم. شما صدای مبارزه دموکراسی خواهانه کشورتان بوده اید. امروز نیز باید صدای مسلمانان آراکان باشید که مورد نسل‌کشی واقع شده و مجبور به مهاجرت شده اند. شما را به تلاش برای توقف کشتار و مهاجرت اجباری مردم بی‌گناه آراکان فرا می خوانم».

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

به آتش کشیدن 4 مسجد و مرکز اسلامی در آمریکا طی 7 ه

بحرانی که آمریکائی ها برای خود و جهان ساختند!

برپایی نمازهای اعتراضی در خیابان های پاریس

بلای تکفیر و خیانتی به اسم برپایی خلافت

بازگشت محمد بن عبدالوهاب در قرن بیست و یکم

امیر قطر: گویا نظام بین‌الملل، نظام جنگل است

دختر و داماد رهبر روحانی فنلاند برای داعشی ها می ج

سرکرده طالبان در پیامی از افغان‌ها خواست درختان بی

 

ترامپ خواستار افزایش درگیری ها در افغانستان است. ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات