b_0_0_0_10_images_thumbs_b_c_657308e691d877f36f929d0c51a6de88.jpg

اساس نیوز: یک زن اهل بوسنی که در نسل‌کشی سال 1995 سربرنیستا تعداد زیادی از افراد خانواده خود را از دست داده است، جهت توقف کشتار مسلمانان آراکان به رهبر میانمار نامه نوشت.


مونیرا سوباسیج، زن اهل بوسنی و هرزگوین که در کشتار 8 هزار بوسنیایی در نسل‌کشی سربرنیستا در سال 1995 میلادی 22 نفر از اعضای خانواده خود را از دست داده است، با ارسال نامه به آنگ سان سو چی، رهبر میانمار خواستار توقف ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان شد.


سوباسیج در نامه خود خطاب به رهبر میانمار تاکید کرده که این نامه را به عنوان یک مادر سربرنیستایی که برای برقراری عدالت مبارزه می کند، به رشته تحریر درآورده است.


وی در این نامه خطاب به آنگ سان سو چی با اشاره به اینکه از زمانی که تصاویر مربوط به ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان را دیده‌ است، غم از دست دادن خانواده خود را دوباره احساس کرده، نوشته است: «عکس‌های مربوط به کشته شدن مسلمانان بی گناه آراکان تبدیل به کابوسی برای من شده است. فریاد‌ افراد ستم دیده توسط کلمات قابل توصیف نیست.


 ما نیز چنین غمی را تجربه کردیم. شما صدای مبارزه دموکراسی خواهانه کشورتان بوده اید. امروز نیز باید صدای مسلمانان آراکان باشید که مورد نسل‌کشی واقع شده و مجبور به مهاجرت شده اند. شما را به تلاش برای توقف کشتار و مهاجرت اجباری مردم بی‌گناه آراکان فرا می خوانم».

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

اعطای مجوز به زنان عربستانی برای فعالیت در مشاغل ن

شیخ القرآن مولانا محمد عثمان: آیا هنوز زمان جهاد ن

هویت حقیقی "دختر "دستگیر شده در موصل فاش شد/ زن دا

اعتراض چین به تی‌شرت‌های توهین‌آمیز در آلمان

آماده‌باش نیروهای دریایی آمریکا در خلیج فارس

افزایش صدرصدی خطر جنگ در شبه جزیره کره

سنگباران مرکز فرهنگ اسلامی در ورشو

آیا رهبران اروپایی داشتن سگ را به داشتن فرزند ترجی

احتمال عملیات مشترک پاکستان و افغانستان علیه سرکرد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات