b_0_0_0_10_images_thumbs_b_c_657308e691d877f36f929d0c51a6de88.jpg

اساس نیوز: یک زن اهل بوسنی که در نسل‌کشی سال 1995 سربرنیستا تعداد زیادی از افراد خانواده خود را از دست داده است، جهت توقف کشتار مسلمانان آراکان به رهبر میانمار نامه نوشت.


مونیرا سوباسیج، زن اهل بوسنی و هرزگوین که در کشتار 8 هزار بوسنیایی در نسل‌کشی سربرنیستا در سال 1995 میلادی 22 نفر از اعضای خانواده خود را از دست داده است، با ارسال نامه به آنگ سان سو چی، رهبر میانمار خواستار توقف ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان شد.


سوباسیج در نامه خود خطاب به رهبر میانمار تاکید کرده که این نامه را به عنوان یک مادر سربرنیستایی که برای برقراری عدالت مبارزه می کند، به رشته تحریر درآورده است.


وی در این نامه خطاب به آنگ سان سو چی با اشاره به اینکه از زمانی که تصاویر مربوط به ظلم و خشونت علیه مسلمانان آراکان را دیده‌ است، غم از دست دادن خانواده خود را دوباره احساس کرده، نوشته است: «عکس‌های مربوط به کشته شدن مسلمانان بی گناه آراکان تبدیل به کابوسی برای من شده است. فریاد‌ افراد ستم دیده توسط کلمات قابل توصیف نیست.


 ما نیز چنین غمی را تجربه کردیم. شما صدای مبارزه دموکراسی خواهانه کشورتان بوده اید. امروز نیز باید صدای مسلمانان آراکان باشید که مورد نسل‌کشی واقع شده و مجبور به مهاجرت شده اند. شما را به تلاش برای توقف کشتار و مهاجرت اجباری مردم بی‌گناه آراکان فرا می خوانم».

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

واکنش جبهه ترکمانی عراق به دیدار دمیرتاش از کرکوک

ترامپ : دستور دادم افرادی که وارد خاک آمریکا می‌شو

شهادت دهها سوری در گلوله باران تروریست ها در حلب

افتتاح مسجد جدیدی درترکمنستان با نام «عُمر»در آستا

بنگلادش خواستار حمایت کشورهای اسلامی از مردم آراکا

شیوع بی سابقه بیماری ایدز در "پاکستان"

افکارعمومی جهان عرب درباره داعش چگونه می اندیشد؟

هشدار پلیس پاکستان درباره نفوذ داعش در ایالت سند

ا

حمایت مصر از حفظ تمامیت ارضی سوریه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز