b_0_0_0_10_images_39773860.jpg

اساس نیوز: ایمن و زید ابو یونس دو برادر فلسطینی پس از 17 سال دوری از پدرشان که مقیم نروژ است و حق سفر به باریکه غزه را ندارد، در سرزمین وحی و هنگام ادای مناسک حج پدرشان را ملاقات کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از روزنامه "سبق"، احد ایمن ابو یونس در این باره تصریح کرد: وقتی فهمیدم پدرم امسال راهی خانه خدا می شود، امیدهایم زنده شد اما بسیار دیر شده بود و زمان ثبت نام حج پایان یافته بود.
برادر دوم هم گفت که بلافاصله به سفارت عربستان سعودی در نروژ مراجعه کرده و جریان را برای مسئولان سفارت توضیح داده و گفتم که پدرم امسال می خواهد به حج برود و به دلیل کهولت سن و اینکه 17 سال است از دیدار او محروم هستیم، تقاضا دارم به من و برادرم اجازه دهید همراه دیگر حجاج راهی خانه خدا شویم تا قبل از فوت پدرم، یک بار دیگر او را ملاقات کنیم.
مسئول سفارت عربستان سعودی نیز به این جوان فلسطینی گفت که زمان ثبت نام تمام شده و هیچ جای خالی باقی نمانده است اما با توجه به وضعیت پیش آمده قول همکاری داد و پس از پیگیری های انجام شده، با سفر این دو برادر فلسطینی به سرزمین وحی موافقت شد.
سرانجام این دو برادر فلسطینی در سرزمین وحی و هنگام ادای مناسک حج پدرشان را ملاقات کرده و از خوشحالی سجده شکر به جای آوردند.

مطالب مرتبط:

داعش 35 نفر از عناصرش را به دار آویخت

مصر به سوریه نیرو اعزام می کند

حقوق بشر در قرآن و اسلام؛ در نمایشگاه تونس

جمعیت مسلمانان در کوبا افزایش یافته است

عید فطر و دنیای اسلام

شیخ الازهر مصر درخواست غرب درباره حذف برخی آیات قر

نقش بستن آیات قرآن بر روی حصیر توسط هنرمند مصری

ا

استانی شدن انتخابات به تصویب مجلس رسید

گلوبال ريسرچ:اگر سوریه سقوط کند،جنگ بعدی در ایران

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز