b_0_0_0_10_images_IMG09401073.jpg

اساس نیوز: صورت حساب سنگین آرایش چهره امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه به موضوع جنجالی رسانه‌های این کشور تبدیل شده است.


نشریه لوپوئن اولین رسانه فرانسوی بود که از صورت حساب ۲۶ هزار یورویی آرایش چهره آقای ماکرون در طول تنها ۳ ماه پرده برداشت. در پی این افشاگری کاخ الیزه نیز این رقم را تایید کرد.


به گفته نشریه لوپوئن، خانم «ناتاشا.م» آرایشگر ۴۰ ساله رئیس جمهوری فرانسه دو صورت حساب جداگانه به مبالغ ۱۰ و ۱۶ هزار یورو برای کاخ الیزه ارسال کرده است. خانم ناتاشا در دورانی که آقای ماکرون وزیر دارایی فرانسه بود نیز آرایشگر وی بود.


این موضوع علاوه بر اینکه مورد انتقاد شدید مخالفان دولت قرار گرفته موجب واکنش‌های طنز نیز شده است. به عنوان مثال یکی از اعضای اصلی «حزب جدید ضد سرمایه داری» عکسی از رئیس «جنبش شرکت‌های فرانسوی» که به زعم او «نماینده سرمایه‌داری است» منتشر کرده و در توضیح آن نوشته:‌ «اختصاصی: تصویری از امانوئل ماکرون پیش از پرداخت ۲۶ هزار یورو هزینه آرایش» و به این ترتیب علاوه بر انتقاد به هزینه سنگین آرایش رئیس جمهوری فرانسه به صورت تلویحی به شباهت سیاست‌ها و عملکرد این دو اشاره کرده است.


این برای نخستین بار نیست که صورت حساب‌های سنگین برای آرایش چهره و پیرایش مو در فرانسه خبرساز می‌شود. در دوران ریاست جمهوری فرانسوا اولاند نیز حقوق ۱۰ هزار یورویی پیرایشگر و دستمزد ۶ هزار یورویی آرایشگر وی به سوژه داغ رسانه‌ها تبدیل شد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

ماموستا عبدالرحمان خدایی، امام‌ جمعه سنندج : دشمنی

اردوغان: تا وقتی محمد مرسی آزاد نشود با سیسی دیدار

دعوت از سوریه به نشست اتحادیه عرب در ریاض

احکام وضو(برگرفته از کتاب مختصر الوقایه)

تلاش برای ممنوعیت لباس های زنانه پوشاننده صورت در

اقدام به فروش دختران و زنان ایزدی در گروههای تلگرا

ا

درگیری داعش با نیروهای عراقی در شرق الرطبه

وضعیت جسمانی احمد ترک وخیم است،تقاضای آزادی وی رد

ا

موافقت کشورهای عربی با استقرار نیروهای آمریکایی در

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات