b_300_300_16777215_10_images_2012325002.jpg

اساس نیوز: نخستین بانوی مسلمان در نیروی پلیس ایالت «ویکتوریا» در جنوب شرق استرالیا معتقد است مسلمان و محجبه بودن در فضای اسلام هراسی رو به رشد در استرالیا مشکلات خاص خود را دارد.


اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «دیلی میل»، «ماها شکور»، بانوی 42 ساله لبنانی تبار که طراح گرافیک است در سال 2000 به استرالیا مهاجرت کرد و پس از فارغ التحصیلی از آکادمی پلیس در سال 2008 به عنوان نخستین بانوی محجبه و مسلمان در نیروی پلیس ایالت ویکتوریا آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه مسلمان بودن در استرالیا با مشکلاتی همراه است، گفت: مشکلات و چالش های مسلمان بودن را هر روز می بینم، زمانی که مجبور هستیم درباره اینکه چه کسی هستیم و چه کاری انجام می دهیم، توضیح دهیم.

شکور افزود: گاهی اوقات چنین چالش هایی خوب است؛ زیرا فرصتی ایجاد می کند تا دیدگاه خود را به عنوان یک مسلمان بیان کنی گرچه ممکن است برخی افراد از دیدگاهت سوء برداشت کنند.

وی با اشاره به افزایش نفرت علیه مسلمانان و اسلام هراسی در جامعه استرالیا تصریح کرد: باید همواره به مردم توضیح بدهی که درباره چیزهای خاص چگونه فکر می کنی و این سخت است.

شکور بزرگ ترین دستاورد زندگی خود را فعالیت به عنوان نخستین پلیس محجبه در ویکتوریا عنوان کرد و گفت: لذت بخش ترین کار برای من کمک کردن به مردم است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

رئیس جمهور : مولفه های وحدت شیعه و سنی بیشتر از مو

آمریکا , شیطان بزرگی که با ادعای دموکراسی , کشورها

سازمان ملل:اوضاع غزه فاجعه بار است

اعدام دو مقام دیگر کره شمالی در ملأ عام

قوانین آمریکا: خوردن سیر، پیاز و رنگ کردن مرغ ، خر

الاهرام مصر: قدرت موشکی ایران، آمریکا را پای میز م

 

طرح تحریم ایران، روسیه و کره شمالی به تصویب رسید

شرکت در آزمون استخدامی برای جوانان بیکار عادت شده

رهبر جماعت اسلامی بنگلادش اعدام شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات