b_0_0_0_10_images_2020211123252420.jpg

اساس نیوز: رئیس جمهور ترکمنستان به عنوان فرمانده کل قوای نیروهای مسلح ترکمن از اصلاحات گسترده، تقویت و تجهیز بخش فنی و رفاهی نیروهای مرزبانی این کشور خبر داد.


« قربانقلی بردی محمداف » رئیس جمهور ترکمنستان در پیامی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس نیروهای مرزبانی ترکمن تصریح کرد: «عشق آباد» مستقل و بی طرف به سیاست صلح دوستی و حسن همجواری پایبند خواهد بود.

بردی محمداف در بخش دیگر این پیام که از کلیه رسانه های جمعی این کشور پخش شد، گفت: ترکمنستان به عنوان کشوری مستقل اصلاحات گسترده و جامعی در زمینه تقویت بنیه دفاعی ارتش ملی خود بر اساس دکترین نظامی این کشور اجرا خواهد کرد.

رئیس جمهور ترکمنستان ادامه داد: خریداری تجهیزات و جنگ افزارهای جدید، احداث تاسیسات مجهز از جمله پاسگاه های مرزبانی و تجهیز پاسگاه های موجود، تربیت نیروهای متخصص و ایجاد بهترین شرایط رفاهی و زندگی برای نیروهای مرزبانی از مهمترین برنامه ها در زمینه اصلاحات و تقویت بنیه نیروهای مرزبانی تعیین شده است.

وی افزود: هم اکنون نیروهای ملی مرزبانی ترکمنستان به نیرویی حرفه ای و توانمند تبدیل شده و افسران و سربازان این بخش نیروهای مسلح مهارت خود را سال به سال افزایش می دهند و اطمینان دارم که در آینده نیز نیروهایمرزبانی جزئی از نیروی های نظامی حرفه ای و وطن دوست خواهند بود.

رئیس جمهور ترکمنستان خطاب به افسران و مقامات نیروهای مرزبانی این کشور گفت: وظیفه هر افسر عبارت است از اینکه به سربازان سیاست های داخلی و خارجی مبتنی بر دوستی، برادری، انسان دوستی، حفظ صلح و ثبات در منطقه را آموزش دهد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

حضور امام جمعه پاوه در راهپیمایی روز جهانی قدس

مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه زاهدان: امت ا

تحلیل گر مصری : زمینه های جذب افراد در داعش

نقشۀ داعش برای ترور نخست وزير هند با کودکان انتحار

جامعه مسلمانان اسپانیا حملات استانبول را محکوم کرد

ا

خاومیانه بازیچه سیاست بازیهای قدرت های بزرگ

ناپدید شدن هزاران پناهجوی زیر ۱۴ سال در آلمان

مولانا گرگیج:انقلاب اسلامی ایران متعلق به تمامی اق

مسجدی که هفتاد پیامبر در آن نماز خوانده اند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات