ادامه مطلب...        

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، گفت که آنکارا بر روی حرف خود ایستاد و از مسکو قدرتمند ترین سیستم دفاع موشکی جهان را دریافت کرد.

ادامه مطلب...       

اساس نیوز : محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران که در نیویورک به سر می‌برد روز دوشنبه ۱۵ ژوئیه در مصاحبه‌ای گفت که تهران درهای مذاکره را «کاملا باز» می‌بیند، به شرطی که دولت آمریکا تحریم‌ها را بردارد.

ادامه مطلب...         

اساس نیوز به نقل از یورونیوز : با ادامه کاهش نرخ‌ها در بازار آزاد تهران، نرخ فروش دلار آمریکا طی معاملات روز سه‌شنبه با عقب نشینی از مرز ۱۲ هزارتومان به آستانه نرخ‌های رسمی سِنا و نیما رسید.

ادامه مطلب...      

اساس نیوز : چهار نماینده زن کنگره آمریکا که با حملات توییتری شدید و جنجالی دونالد ترامپ مواجه شده‌اند در واکنش به سخنان رئیس جمهوری آمریکا اظهارات او را «تلاش برای منحرف کردن افکار عمومی» توصیف کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : بوریس جانسون بخت اصلی جانشینی ترزا می گفت اگر نخست وزیر شود از اقدام نظامی آمریکا علیه ایران حمایت نمی کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : سازمان «جماعت اسلامی هند» مقابله با تبلیغات منفی علیه اسلام را یکی از مهمترین برنامه‌های چهار سال آینده خود اعلام کرد. «سید سعادت الله حسینی»، رئیس جماعت اسلامی هند که در یک کنفرانس خبری سخن می‌گفت،‌ برنامه‌های این سازمان تا سال ۲۰۲۳ را تشریح کرد.
 

ادامه مطلب...

اساس نیوز :  پویانمایی آموزشی برای کودکان با هدف اصلاح ایده‌های غلط در مورد اسلام از تلویزیون فرانسه پخش می‌شود. تلویزیون فرانسه (فرانس تلویزیون) در نظر دارد فیلم‌های کارتونی (پویانمایی) آموزشی را برای کودکان با هدف اصلاح برخی ایده‌های غلط درباره اسلام تولید و پخش کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : ماریسه پاینه، وزیر امور خارجه استرالیا در مصاحبه با رادیوی ملی این کشور مبنی بر بازداشت شهروندان استرالیای ترک تبار «اویغور» توسط دولت چین گفت: از بازداشت‌های دسته‌جمعی و گسترده اویغور‌ها و مسلمانان توسط پکن در چین هستیم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری روسیاالیوم : باقر جبر الزبیدی، وزیر دارایی سابق عراق و عضو ارشد مجلس اعلای اسلامی این کشور اعلام کرد: پیروزی‌های عملیات «اراده پیروزی»، آنچه را که پیش‌تر درباره عدم حضور البغدادی در عراق اعلام کرده بودیم، ثابت می‌کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : حزب جماعت اسلامی پاکستان طرح «نماز بخوان، دوچرخه ببر» را به منظور اشاعه فرهنگ نماز در مسجدی در شهر لاهور این کشور اجرا کرد.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات