ادامه مطلب...

اساس نیوز : تلویزیون رسمی عمان، انتصاب «هیثم بن طارق آل سعید» به عنوان پادشاه جدید عمان را تایید کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از بی بی سی : روند تحویل‌‎دهی اعضای خانواده‌های‌‌ جنگجویان گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) به اقارب‌شان در ولایت ننگرهار در شرق افغانستان آغاز شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز : نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نامه‌ای به آنتونیو گوترش، دبیر این سازمان تاکید کرد که کشورش به دنبال تشدید تنش و جنگ نیست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مأموران چینی ۵۳ مسلمان اویغور در دهکده «بوفورگا» در شهر کاشغر در ایالت مسلمان‌نشین سین‌کیانگ را بازداشت کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : محمد مختار جمعه، وزیر اوقاف مصر اظهار کرد: حفظ قرآن در مساجد قاهره رایگان است و هرگز اجازه نخواهیم داد کسی در این راه مال‌اندونزی کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : خانم "سمبل صدیقی"، اولین مسلمانی‌ست که در شهر کمبریج ایالت ماساچوست آمریکا به‌عنوان شهردار انتخاب می‌شود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از رادیو فردا : رئیس‌جمهوری ایالات متحده پس از حملات موشکی سپاه پاسداران به دو پایگاه‌ نظامی محل استقرار نیروهای آمریکایی در عراق، در توئیتی نوشت که همه چیز خوب است و بیانیه‌ای در این زمینه منتشر خواهد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز : به گزارش رسانه‌های ایران یک فروند هواپیمای اوکراینی بامداد چهارشنبه در محمود آباد شهریار سقوط کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز : سپاه پاسداران ایران بامداد چهارشنبه چند موشک بالستیک به دو پایگاه عین اسد و اربیل عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است شلیک کرد. هنوز تعداد احتمالی کشته‌شدگان یا مجروحان مشخص نیست. با این حال بر اساس برخی گزارش‌ها تعدادی عراقی کشته یا زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد از رهبران جهان خواست تا با «نهایت خویشتنداری»، و «از سر گیری گفتگو» برای «توقف تنش‌ها» در جهان تلاش کنند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات