ادامه مطلب...


اساس نیوز به نقل از رویترز : یک دادگاه کیفری در مجارستان روز چهارشنبه (دیروز)رسیدگی به پرونده یک شهروند سوریه را به اتهام تروریسم و جنایت علیه بشریت آغاز کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : یک سازمان اسلامی در ایتالیا قصد دارد از طریق گفتمان میان ادیانی، با افراط گرایی مبارزه کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز : عربستان سعودی اعلام کرد که برای نخستین گروه از متقاضیان، شامل ۷۳ سرمایه‌گذار و متخصص خارجی از ۱۹ کشور مختلف، مجوز اقامت «ویژه» صادر کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از رویترز : ابوبکر تامبادو ، وزیر دادگستری گامبیا اعلام کرد که این کشور به دلیل نسل‌کشی اقلیت مسلمان روهینگیا در میانمار شکایتی را به دیوان بین‌المللی دادگستری ارائه کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از The Mail: شورای منطقه دالتون طرح‌ احداث نماز‌خانه را دریافت کرده‌اند و مشغول بررسی آن‌ هستند. پیشنهاد طراح این مرکز این است که یک مرکز اجتماع دوطبقه و نمازخانه در دالتون احداث شود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مسعودخان در دیداری با اعضای حزب «جماعت اسلامی» در کراچی، با اشاره به اقدامات دولت پاکستان در منطقه کشمیر گفت: با باز كردن کریدور مرزی كارتارپور برای ورود زائران سیک هندی، پاكستان به جامعه جهانی نشان داد كه به سایر ادیان و اماكن مقدس آنها احترام می‌گذارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از بی بی سی : آقای غنی امروز سه شنبه ۲۱ عقرب/آبان در نشست خبری گفت در مشورت نزدیک و همه جانبه با شرکای بین‌المللی افغانستان و دولت آمریکا و برای زمینه سازی مذاکرات رو در رو با طالبان که خواست هر افغان است، سه تن از زندانیان طالبان را که در کشورهای بیرون دستگیر شده و از مدتی پیش به این سو در توقیف‌خانه بگرام زیر نظارت دولت افغانستان بودند، رها می‌سازد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : «ماهاتیر محمد» نخست‌وزیر مالزی در سخنانی با اشاره به معضل تروریسم گفت که حوادث تروریستی عامل افزایش اسلام‌هراسی هستند و انجام عملیات انتحاری و بمب‌گذاری بر خلاف اسلام و تعالیم قرآن است.
 

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از  آریانانیوز افغانستان: وزارت کشور افغانستان در همین راستا اعلام کرد که در اثر عملیات نظامی علیه داعش در ننگرهار، ۹۵ درصد مراکز این گروه از بین رفته‌اند. بخش عمده مراکز این گروه تروریستی در این استان قرار دارد.

ادامه مطلب...


اساس نیوز : مجلس اونتاریو لایحه پیشنهادی «میشل کوتو» عضو حزب لیبرال که در جهت حمایت از تنوع دینی و در پاسخ به محدودیت‌های دینی وضع شده در استان کبک این کشور پیشنهاد شده بود را به تصویب رساند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات