ادامه مطلب...

Asasnews:قوانین جدید مصر به دولت اجازه می‌دهد به بهانه "تهدید امنیت ملی" وبسایت‌ها را مسدود کند اما مخالفان می‌گویند این ابزاری است که دولت عبدالفتاح سیسی از آن برای خاموش کردن مخالفان خود سود خواهد برد.

ادامه مطلب...

Asasnews:رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری بار دیگر بر این نکته تصریح کرد که عربستان سعودی و دیگر کشورهای ثروتمند خاورمیانه باید جای آمریکا، مخارج و هزینه‌های پرداختی از سوی ایالات متحده را پرداخت کنند.

ادامه مطلب...

 Asasnews :انتشار تصاویری از رقص رئیس جمهوری روسیه با وزیر امور خارجه اتریش خبرساز شد.

ادامه مطلب...

Asasnews:کره شمالی اعلام کرد آمریکا در مذاکرات خلع سلاح اتمی شبه جزیره صادق نیست و در برنامه ها و راهبردهایش ابهامات زیادی وجود دارد.

ادامه مطلب...

Asasnews:به گزارش بغداد تودی، یک رسانه آمریکایی اطلاعات جدیدی از وضع و مکان اقامت ابوبکر البغدادی سرکرده داعش فاش کرد که حکایت از آن دارد که وی در صحرای سوریه مخفی است.

ادامه مطلب...

Asasnews:هیأت رهبری شورای عالی صلح و شورای سراسری علمای افغانستان امروز طی دیداری با محمد‌اشرف غنی، رئیس‌جمهور این کشور در کابل پیشنهادات شان در خصوص آتش‌بس و صلح را مطرح کردند.

ادامه مطلب...

Asasnews:دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و ولادمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در اجلاس ماه گذشته هلسینکی به توافق رسیده‌اند که ایران باید از سوریه خارج شود.

ادامه مطلب...

Asasnews:سخنگوی دار الافتاء اهل سنت عراق روز پنجشنبه همه مسلمانان جهان را به اعلام همبستگی و ایستادن در کنار جمهوری اسلامی ایران و ترکیه بر ضد فشارهای اقتصادی آمریکا فراخواند.

ادامه مطلب...

 Asasnewsک دادگاه در استان ازمیر ترکیه امروز جمعه بار دیگر تقاضای آزادی اندرو برانسون، کشیش آمریکایی را رد کرد.

ادامه مطلب...

Asasnews:مجمع ملی پاکستان، «عمران‌خان» ستاره سابق کریکت این کشور را به عنوان نخست‌وزیر برگزید.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز