ادامه مطلب...

اساس نیوز:بر اثر انفجار یک بمب جاسازی شده در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای مجلس نمایندگان افغانستان در شهر لشکرگاه مرکز ولایت هلمند وی و سه تن دیگر از همراهانش کشته شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : شبکه الجزیره قطر به نقل از منابع آگاه ترکیه‌ای مدعی شد که روزنامه‌نگار سعودی و منتقد آل سعود در عرض هفت دقیقه در کنسولگری سعودی به قتل رسیده و سرکنسول سعودی شاهد این قتل بوده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :وزارت خزانه‌داری آمریکا بانک‌های ملت، مهر اقتصاد، پارسیان و سینا و شرکت‌های تراکتورسازی ایران و خودروساز بهمن را تحریم کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: یک مقام ترکیه به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که پلیس این کشور «شواهدی» مبنی بر کشته شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد حکومت عربستان در ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول یافته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: به گزارش رسانه‌های آمریکا سفارت عربستان سعودی در واشنگتن اعلام کرد: ویژه برنامه روز ملی عربستان سعودی که قرار بود پنجشنبه 18 اکتبر برگزار شود لغو شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :مالزی ۱۱ مسلمان اویغور را که در این کشور زندانی بودند آزاد کرد. این ۱۱ نفر سال گذشته از زندانی در تایلند گریخته و در مالزی دستگیر و دوباره زندانی شده بودند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان مصاحبه مفصلی با برنامه‌ "60 دقیقه‌" شبکه سی بی اس به مسائل مختلفی از جمله روابطش با کره شمالی، چین ، روسیه، کارمندانش در کاخ سفید و کابینه پرداخت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :به دنبال تهدیدات آمریکا علیه عربستان در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی، امارات و اتحادیه عرب از مواضع عربستان حمایت کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :شیخ علی بن عبدالرحمن الحذیفی امام و خطیب مسجد نبوی نسبت به شیوع طلاق، از هم پاشیدگی خانواده و دربدری فرزندان و فتنه های بزرگی که روی زوجین تاثیر می گذارد، هشدار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :پیام رسان تلگرام دچار اختلال و دسترسی کاربران به آن قطع شده است.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز