ادامه مطلب...

اساس نیوز: یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد که در حمله گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین 2 غیرنظامی کشته و 7 نفر دیگر ربوده شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ شبکه آمریکایی سی ان ان در گزارشی با اشاره به اینکه «ترامپ در مسابقه دروغگویی اوباما را شکست داده است»، نوشت که دروغ روز گذشته ترامپ ، پینوکیو را هم شرمنده می کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ اولین بانک اسلامی قرقیزستان با حضور مقامات ارشد بانکی و کارشناسان اقتصادی قرقیز در «بیشکک» افتتاح  شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آسوشیتدپرس ؛ دیوید هرست نویسنده انگلیسی با اشاره به تلاشهای کویت و قطر برای نجات اقتصاد اردن و نقش مستقل این دو نوشت: پادشاه سعودی در این وضعیت احساس میکند که رهبری عربستان در منطقه دچار خلأ شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ حمید محمدی با بیان اینکه امسال 85 هزار و 200  زائر ایرانی برای مناسک حج راهی سرزمین وحی خواهند شد، اظهار داشت:  گشایش دفتر حفاظت منافع ایران با توجه به مذاکرات انجام شده، در متن توافقنامه ای بین طرفین مورد تاکید قرار گرفته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از کاستانت؛ پلیس کانادا اعلام کرد این آتش سوزی که یکشنبه شب رخ داده است، خسارت چندانی به مسجد اِدسون وارد نکرده و خوشبختانه کسی هم آسیب ندیده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک ؛  بنابر اعلام برخی مسئولان شهر اسکیلستونا،این اقدام هم به مسئله تکدی گری در سطح شهر نظم و قانون می دهد و هم به متکدیان خارجی این کشور مانند افرادی از کشورهای رومانی و بلغارستان کمک خواهد کرد تا به کشورهایشان بازگردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ پارلمان رژیم صهیونیستی «کنست» در حال بررسی طرحی برای ممنوع کردن تصویربرداری خبرنگاران و عکاسان از نحوه برخورد نظامیان این رژیم با مردم فلسطین است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ بر اساس گزارش سال 2018 موسسه رویترز وابسته به دانشگاه آکسفورد در مورد رسانه های دیجیتال، ترکیه در صدر لیست کشورهای قربانی اخبار دروغ قرار گرفت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ رئیس شورای عالی صلح افغانستان در پاسخ به انتقاد برافراشته شدن پرچم طالبان به بهانه آتش بس در شهرهای بزرگ این کشور از جمله کابل پایتخت افغانستان گفت که هرگز از طالبان تسلیم خواسته نشده است ، بلکه همواره برای دو طرف درگیر ، صلح با عزت می خواهیم.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز