ادامه مطلب...

اساس نیوز :پادشاه سعودی در راستای مبارزه با ویروس کرونا دستور منع ورود و خروج شهروندان این کشور از ریاض پایتخت، مکه مکرمه و مدینه منوره را صادر کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :خانم «میشل باچلت» کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد روز چهارشنبه در بیانیه‌ای خواستار ارزیابی مجدد در مورد تحریم‌های اعمال شده بر کشورهایی همچون ایران که با ویروس کرونا درگیر هستند، شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : بیش از 20 روز از ورود مهمان ناخوانده کرونا به کشورمان می گذرد، ویروسی منحوس که تعداد زیادی از مردم را مبتلا کرده و جان برخی از هموطنان را گرفته است؛ مسوولان و نمایندگان مجلس هم از این قاعده مستثنی نبوده وگرفتار شده اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :شبکه سی ان ان، دکتر رابرت ردفیلد مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا گفت: موارد ابتلا به ویروس کرونا در ۳۰ یا بیشتر ایالتهای آمریکا به مواردی در اروپا مرتبط بوده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: خبرنگار فاکس نیوز گزارش داد در حمله موشکی به پایگاه نظامی التاجی در عراق، ۲ آمریکایی و یک انگلیسی کشته شده‌اند. سی ان ان نیز از زخمی شدن ۱۱ سرباز در این پایگاه نظامی خبر داده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:مجلس نمایندگان آمریکا توانست طرح کاهش اختیارات ترامپ در خصوص جنگ‌افروزی علیه ایران را تصویب کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : اقلیم کردستان محدودیت های جدیدی برای مراسم ها و اجتماعت وضع کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :دولت عربستان سعودی تمام سفرها میان این کشور و نُه کشور دیگر جهان را به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به حالت تعلیق درآورد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :رئیس جمهوری آمریکا گفته است، شبه نظامیان طالبان احتمالا پس از خروج نیروهای آمریکا از افغانستان بر دولت افغانستان غلبه کنند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :چهار مورد مبتلا به ویروس کرونا در یکی از هتل های منطقه بیت جالا در استان بیت لحم در کرانه باختری شناسایی شدند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات