ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از ان.بی.سی اعلام کرد، بولتون از سال 2013 ریاست «موسسه گیت استون» را برعهده داشت و ماه گذشته میلادی پیش از آنکه وارد دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شود، از ریاست این موسسه استعفا داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مدیر سابق شرکت فرانسوی 'لافارژ' روز دوشنبه اذعان کرد که بطور غیرمستقیم به گروه تروریستی داعش در سوریه پول پرداخت کرده و این موضوع رادر همان زمان با اطلاع دولت فرانسه رسانده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد هیات های دو کره پس از چند دور مذاکرات فشرده، بر سر مسایل و موضوعات مهم مربوط به اجلاس سران به توافق رسیده و پروتکل نهایی را تدوین کرده اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد در مصاحبه با شبکه «اس وی تی» سوئد، از وجود شواهدی مبنی بر بازگشت جهان به دوره جنگ سرد خبر داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ فیس بوک که به علت نقض حریم شخصی کاربران در آمریکا با انتقادهای فزاینده مواجه است، برای شناسایی و حذف اخبار جعلی منتشر شده در کشور هند مجبور به استخدام کارمند شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ بیست و سه آوریل؛ روز حاکمیت ملی و عید کودک و همچنین نود و هشتمین سالگرد افتتاح مجلس ملی کبیر ترکیه در سراسر کشور از جمله صحن پارلمان در آنکارا با برگزاری برنامه های متنوع گرامی داشته شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ بر اساس قانون لبنان، همه کسانی که در نهادهای نظامی و امنیتی اعم از ارتش، پلیس و دستگاه امنیتی این کشور کار می کنند نه حق انتخاب کردن و نه انتخاب شدن در انتخابات را دارند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ روزنامه «هآرتص» اسرائیل  به نقل از پزشکان فلسطینی و بین المللی اعلام کرد: 1700 فلسطینی هنگام شرکت در راهپیمایی «بازگشت بزرگ» در مرز نوار غزه با گلوله واقعی نظامیان اسرائیل زخمی شده اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ کیم جونگ اون رهبر کره شمالی طی دیدار با مایکل پمپو رئیس سازمان سیا با درخواست آمریکا مبنی بر بازرسی از سایت هسته ای کره شمالی موافقت کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از بی بی سی، در آستانه مذاکرات مقامات عالیرتبه کره شمالی و کره جنوبی در روزهای آتی کره جنوبی تبلیغات رسانه‌ای با استفاده از بلندگوهای عظیم‌الجثه در مرز کره شمالی را متوقف کرد.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز