ادامه مطلب...

اساس نیوز :جمعی از مردم مصر جمعه شب با تجمع در میدان "التحریر" قاهره شعارهایی علیه "عبدالفتاح السیسی" رئیس جمهوری این کشور سر دادند.

 ادامه مطلب...            

اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فاینال کال : یک دادگاه فدرال در آمریکا ایجاد فهرستی از حدود یک میلیون مسلمان این کشور از سوی دولت آمریکا برای تحت نظر قرار دادن آن‌ها را غیرقانونی اعلام کرد.

 ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از krqe :  اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا علیه یک شرکت امنیتی محلی در البوکرکی در ایالت نیومکزیکو شکایت کرد، یکی از نگهبانان این شرکت امنیتی یک مرد مسلمان را که در حال قرآن خواندن بر سر قبر فرزندش بوده تهدید کرده است.

ادامه مطلب...       

اساس نیوز : خانواده‌های دانش‌آموزان قربانی در حادثه آتش‌سوزی یک مدرسه قرآنی در حومه پایتخت لیبریا خواستار مشخص شدن فوری علت این فاجعه شدند.

 ادامه مطلب...
اساس نیوز به نقل از آناتولی : سازمان‌های دیدبان حقوق بشر، عفو بین‌الملل و اتحادیه بین‌المللی حقوق بشر، روز ۲۶ شهریورماه، با ارسال نامه‌ای مشترک به آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، خواستار محکومیت علنی بازداشت دسته‌جمعی بیش از یک میلیون مسلمان اویغور از سوی مقامات چینی شدند.

ادامه مطلب...


اساس نیوز : آلمان کانالی در یوتیوب راه‌اندازی کرده است که علاوه بر ویدئوهای طنز، ویدئوهای آموزشی برای مقابله با افراط‌گرایی را نمایش می‌دهد. گزارش‌های اداره فدرال حفاظت از قانون اساسی، در چند سال اخیر نشان می‌دهد که ایالت نوردراين-وستفالن، بيشترين تعداد سلفی‌های كشور آلمان را دارد. از این رو، دفتر حفاظت از قانون اساسی در ایالت نوردراین-وستفالن در سال ‌جاری، برای مقابله با افراط‌گرایی و رادیکالیزه‌شدن جوانان مسلمان، ۵۰۰ هزار یورو بودجه در نظر گرفته است. این بودجه صرف ساختن ویدئوهای طنز و آموزشی در یوتیوب می‌شود.

ادامه مطلب...


اساس نیوز : مراسم آغاز به کار مرکز آموزش حفظ قرآن با حضور شیخ «احمد افندی» مفتی جمهوری داغستان در «ماخاچ قلعه» پایتخت این جمهوری برگزار شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد گفته است متخصصان این سازمان برای بررسی شواهد موجود در حمله به تاسیسات نفتی عربستان راهی این کشور شده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : سخنگوی وزارت دفاع عربستان سعودی در یک کنفرانس خبری گفت، ایران در حمله اخیر به تأسیسات نفتی سعودی نقش داشته است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «عربی ۲۱»: سازمان عفو بین‌الملل و اتحادیه روزنامه‌نگاران ایتالیا با ارسال نامه مشترکی به رؤسای دو باشگاه ایتالیایی یوونتوس و لاتزیو، تأکید کردند که وضعیت حقوق بشر در عربستان سعودی همچنان تا حد زیادی نگران کننده است.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات