ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ رئیس جمهور آمریکا در حساب توییتر خود نوشت: «معلمان مسلح (و افراد مورد اعتمادی که در داخل مدارس کار می کنند) دانش آموزان ما را دوست دارند و از آنها محافظت می کنند. اینها افراد بسیار باهوشی هستند. آنها باید سلاح گرم داشته باشند و هر ساله برای استفاده از آن آموزش ببینند. این معلمان باید هر ساله پاداش هم دریافت کنند. دیگر تیراندازی صورت نمی‌گیرد. این یک مانع بزرگ و بدون هزینه خواهد بود. مسلح کردن معلمان بستگی به تصمیم هر ایالت دارد.»

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی «العرب ۴۸» اطلاع داد: شلدون ادلسون میلیاردر یهودی آمریکایی پیشنهاد کرده است هزینه ساخت سفارت جدید آمریکا را که دولت آمریکا قصد دارد آن را در اورشلیم بسازد، تامین کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از یورونیوز ؛ شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه پیشنهادی سوئد و کویت برای اجرای «آتش‌بس انسانی» یک ماهه در سوریه را به اتفاق آرا تصویب کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک؛ با استناد به اظهارات معاون کل وزارت بهداشت ایران، طبق آمار، مردان دو برابر زنان جان خود را از دست دهند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ، احمد ابوالغيط ، دبیر کل اتحادیه عرب در پی اظهارات مقامات واشنگتن مبنی بر انتقال سفارت این کشور به قدس در 14 ماه مه، مصادف با روز نکبت و هفتادمین سالگرد تاسیس اسرائیل، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: تصمیم مذکور حلقه تازه‌ای از سلسله تصمیمات اشتباه و تحریک آمیزی است که از ماه دسامبر سال گذشته آغاز شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ، خالد مشعل، رئیس پیشین دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» طی سخنانی در همایش «جنگ، مهاجرت و فقر» در دانشگاه «سلطان محمد فاتح» استانبول اظهار داشت: ما از کشورهای جهان درخواست می کنیم که تصمیم آمریکا درباره قدس را محکوم کرده و از انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به این شهر مقدس جلوگیری کنند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از «thenewsminute»، توهین به پیامبر اکرم (ص) خشم مسلمانان در حیدرآباد هند را برانگیخت و آنها را وادار به شکایت علیه این اقدام موهن کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ یک شرکت ایتالیایی، خودکار هوشمندی ابداع کرده است که می‌تواند نوشته‌ها را برای دانلود ذخیره کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از آناتولی ، جریان انتقال گاز ترکمنستان-افغانستان- پاکستان-هند از طریق خط لوله تاپی (TAPI)، جمعه 23 فوریه (دیروز) طی مراسمی با حضور مقامات ارشد چهار کشور مذکور در ولایت هرات آغاز شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری کلمبو گزت،  بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی سازمان عفو بین الملل منتشر شده است نام سریلانکا نیز به عنوان کشوری که برای مسلمانان امن نیست به چشم می خورد.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز