ادامه مطلب...

اساس نیوز: ساختمان اداری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور کلنگ زنی شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: دقایقی پیش زلزله شدیدی مرز عراق و کرمانشاه را به لرزه درآورد. این زلزله به بزرگی ۶ ریشتر در ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه امروز دوشنبه به وقوع پیوست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: جشن وحدت در مسجد محمد رسول الله(ص) روستای بالاده بخش اسالم برگزار شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بنیاد دانشگاهی فردوسی در راستای تحقق اهداف مندرج در اساسنامه خود و به‌منظور همکاری با دانشگاه فردوسی مشهد و ارتقای کمی و کیفی آن و همچنین پاسداشت کیان دانش و ارج ‌نهادن به فعالیت‌های علمی و پژوهشی و تشویق اعضای هیئت‌علمی دانشگاه به تلاش علمی بیشتر و ایجاد رقابت سالم، همه‌ساله نسبت به انتخاب عضو هیئت‌علمی برجسته دانشگاه فردوسی مشهد بر اساس آیین‌‌نامه آن، اقدام می‌نماید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: در پی زلزله شب گذشته در استان های غربی کشور، تا کنون 336 نفر جان باخته و 3950 تن زخمی شدند.

بیشترین تخریب و تلفات این زلزله مربوط به شهر سرپل ذهاب در استان کرمانشاه است.

به دنبال این حادثه 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام شد.

همچنین پس لرزه های این زلزله در منطقه ادامه دارد؛ آخرین زمین لرزه به قدرت 4.4 در ساعت '11:58 قصرشیرین در استان کرمانشاه را لرزاند.

گفته می شود، قرار است رئیس جمهور نیز برای بررسی ابعاد این حادثه فردا به مناطق زلزله زده سفر کند.

(منبع: خبرگزاری آناتولی)

ادامه مطلب...

بسم الله الرحمن الرحیم

 

و این دنیا، عرصه ای برای آزمایش صبر و بردباری انسان در برابر اراده الهی است ..

در ساعات گذشته، زلزله ای مهیب و کم سابقه، استان های غربی کشور و بخش هایی از کشور مسلمان همسایه، عراق را لرزاند. بر اساس اخبار و گزارش های منتشر شده، در این حادثه، صدها تن از هموطنانمان جان باخته، هزاران نفر زخمی و بسیاری از مردم متحمل خسارت های سنگین شده اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: وزیر سابق انرژی و آب افغانستان با تاکید بر خروج نظامیان آمریکایی از این کشور، گفت: در صورت روی کار آمدن دولتی مشروع‌تر که از پشتوانه مردمی برخوردار است، طالبان نیز در کنار مردم قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بر اساس آمار سازمان ملل از ابتدای سال ۲٠۱۷ تاکنون بیش از ۸ هزار نفر در افغانستان بر اثر جنگ، جان باخته و یا زخمی شده اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : گروه تروریستی داعش اخیرا بنرهای تبلیغاتی جدیدی منتشر کرده است که در این بنرها غرب را خطر بزرگ دانسته و هدف بعدی داعش را استرالیا معرفی کرده است.

ادامه مطلب...

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک با استناد به تحقیق موسسه بین المللی مستقل هدایت از بهربرداری ذخایر طبیعی، ترکمنستان در لیست کشورهایی که ملل آنها از ذخایر طبیعی خود سود می برند جای 88 ماقبل آخر را اشغال کرده است. وضع امور فقط در اریتره بدتر از ترکمنستان است.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز