ادامه مطلب...

اساس نیوزشیخ عبدالرحمن السدیس» امام جمعه و خطیب مسجد الحرام گفت: هر گونه تلاش برای تضعیف عربستان و نابودی تجدید و نوآوری ها در آن، مایوس خواهد بود و تاثیر منفی بر امنیت، صلح و ثبات جهانی خواهد داشت.

 ادامه مطلب...

اساس نیوز : در حالی که با ورود هیئت عربستانی به ترکیه برای انجام تحقیقات مشترک، ماجرای ناپدید شدن روزنامه نگار منقد حکومت ریاض وارد مرحله تازه ای شده است واکنش های جهانی به این موضوع روز به روز ابعاد گسترده تری به خود می گیرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : به ابتکار عبدالرحمان آخوند کر امام جمعه بندر ترکمن جلسه افتتاحیه سلسله کلاس های عقیده اهل سنت و جماعت در این شهر برگزار شد.

ادامه مطلب...اساس نیوز : دوزادهمین مراسم فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه نور سیمین شهر  در روز گذشته (چهارشنبه )با حضور علمای شاخص شیعه و سنی استان گلستان برگزار شد.لازم به ذکر است که مدیریت حوزه علمیه نور بر عهده استاد و عالم  شاخص ترکمن رجب محمد اخوند حنفی است .

ادامه مطلب...

 Asasnews:عملیات انتقال حجاج از مکه به منا و عرفات از صبح روز 8 ذی‌الحجه آغاز می شود و ابتدا حجاج اهل سنت در منا مستقر می‌شوند.

ادامه مطلب...

Asasnews:حمله جنگنده های  سعودی به یک اتوبوس حامل دانش‌آموزان و همچنین یک بازار محلی در صعده یمن باعث کشته شدن دستکم ۲۰ نفر و مجروح شدن بیش از ۴۰ نفر شد.

ادامه مطلب...

Asasnews:پایگاه اینترنتی الخلیج آنلاین نوشت: توئیت سفارت کانادا در ریاض منجر به بحران بی سابقه‌ای در روابط کانادا و عربستان سعودی شد. «سمر بدوی» کیست که کانادا از او دفاع کرد؟

ادامه مطلب...

Asasnews:کره شمالی با محکوم کردن تمدید قرارداد انرژی اتمی میان آمریکا و ژاپن، از مقامات واشنگتن به دلیلِ اتخاذ سیاست «یک بام و دو هوا» انتقاد کرد.

ادامه مطلب...

Asasnews:روزنامه کویتی الجریده ادعا کرد که ایران به 7 شرط پذیرفته بوده است که با امریکا مذاکره کند.

ادامه مطلب...

 Asasnews:علی لاریجانی رییس مجلس صبح امروز دراین باره گفت: «۹۲ نفر از نمایندگان از رئیس جمهور سوالی داشتند که در کمیسیون اقتصاد بررسی شد .

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز