ادامه مطلب...

اساس نیوز : یک نشریه انگلیسی در خبری اختصاصی نوشته است که مقام‌های «جبل طارق» خواهان تمدید حکم توقیف کشتی «گریس ۱» نیستند و امروز حکم آزادی این نفتکش صادر می‌شود.

  ادامه مطلب...

اساس نیوز : جوی هود، کاردار آمریکا در بغداد  در کنفرانس خبری با حضور چند رسانه غربی و عراقی گفت: عراق از تحریم های مربوط به واردات سوخت و نیز خرید برق از ایران معاف شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در کنفرانس "دیپلماسی بشردوستانه و کارآفرینی" که در دانشگاه TOBB Ekonomi ve Teknoloji برگزار شد، با تاکید بر اینکه آنکارا در تحریم ها کنار تهران بوده است، اظهار داشت: تشدید فشارها علیه ایران کار صحیحی نیست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :دفتر بازرس ویژه تحقیقات مربوط به ارتباط کمپین ترامپ با روسیه امروز (جمعه) اعلام کرد، «راجر استون»، مشاور پیشین رییس‌جمهوری آمریکا بر اساس اتهامات مطرح شده بازداشت شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوزشیخ عبدالرحمن السدیس» امام جمعه و خطیب مسجد الحرام گفت: هر گونه تلاش برای تضعیف عربستان و نابودی تجدید و نوآوری ها در آن، مایوس خواهد بود و تاثیر منفی بر امنیت، صلح و ثبات جهانی خواهد داشت.

 ادامه مطلب...

اساس نیوز : در حالی که با ورود هیئت عربستانی به ترکیه برای انجام تحقیقات مشترک، ماجرای ناپدید شدن روزنامه نگار منقد حکومت ریاض وارد مرحله تازه ای شده است واکنش های جهانی به این موضوع روز به روز ابعاد گسترده تری به خود می گیرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : به ابتکار عبدالرحمان آخوند کر امام جمعه بندر ترکمن جلسه افتتاحیه سلسله کلاس های عقیده اهل سنت و جماعت در این شهر برگزار شد.

ادامه مطلب...اساس نیوز : دوزادهمین مراسم فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه نور سیمین شهر  در روز گذشته (چهارشنبه )با حضور علمای شاخص شیعه و سنی استان گلستان برگزار شد.لازم به ذکر است که مدیریت حوزه علمیه نور بر عهده استاد و عالم  شاخص ترکمن رجب محمد اخوند حنفی است .

ادامه مطلب...

 Asasnews:عملیات انتقال حجاج از مکه به منا و عرفات از صبح روز 8 ذی‌الحجه آغاز می شود و ابتدا حجاج اهل سنت در منا مستقر می‌شوند.

ادامه مطلب...

Asasnews:حمله جنگنده های  سعودی به یک اتوبوس حامل دانش‌آموزان و همچنین یک بازار محلی در صعده یمن باعث کشته شدن دستکم ۲۰ نفر و مجروح شدن بیش از ۴۰ نفر شد.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات