ادامه مطلب...

اساس نیوز : یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تقدیم یک طرح دو فوریتی به هیات رییسه مجلس با بیش از ۷۰ امضا خبر داد که بر اساس آن عفو عمومی، تخفیف و تبدیل برخی مجازات‌ها و همچنین مصونیت ایرانیان مقیم خارج از کشور از تعقیب قضایی پیش‌بینی شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : سازمان نظارت بر رسانه‌هاى روسیه بخش‌هایی از موتور جستجوی گوگل را مسدود کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : وبگاه تایمز آو اسرائیل با اشاره به حملات آمریکا به سوریه نوشت: "روسای امنیتی اسرائیل در شنبه شب آشکارا اعلام کردند که اسرائیل نگران است دولت ترامپ اکنون کارش در سوریه را تمام‌شده تلقی کند و اسرائیل را در مواجهه با خطران ناشی از حضور نظامی فزاینده ایران در سوریه تنها بگذارد. "

ادامه مطلب...

اساس نیوز :دقایقی پس از اظهارات رئیس دفتر امنیتی رئیس‌جمهور کره جنوبی درباره توافق رئیس‌جمهور آمریکا برای ددیار با رهبر کره شمالی، کاخ سفید در این باره اظهارنظر کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : تنش ها میان ایران و آمریکا روز به روز گسترده تر می شود، به گونه ای که برخی تحلیلگران غربی، احتمال برخورد میان آن ها به ویژه در میدان سوریه را دور از انتظار نمی بینند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولانا سید عبدالصمد ساداتی در فرازی از سخنان در مراسم نماز جمعه اهل سنت سراوان (۱۳ یهمن ۱۳۹۶) با اشاره به سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ با بیان اینکه شعار و عمل مسئولان مورد مطابقت قرار گیرد و اهداف انقلاب را با عملکرد خود در مسئولیتهایی که دارند پاسداری کنند ؛ عدالت و عدم تبعیض را از اهداف مهم انقلاب برشمردند و تاکید کردند .

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ « مطیع الرحمان » وزیر امور مذهبی بنگلادش در جلسه ای مطبوعاتی که در این وزارتخانه و برای تبیین جزئیات حج سال 2018  برگزار شد، درباره آمار حاجیان امسال این کشور گفت: امسال 127198 نفر از مسلمانان بنگلادش حج به جا خواهند آورد.
 

اساس نیوز : در ادامه اصلاحات عربستان، زنان این کشور از حق پلیس شدن برخوردار شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: ساختمان اداری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور کلنگ زنی شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: دقایقی پیش زلزله شدیدی مرز عراق و کرمانشاه را به لرزه درآورد. این زلزله به بزرگی ۶ ریشتر در ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه امروز دوشنبه به وقوع پیوست.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز