ادامه مطلب...

اساس نیوز: عبدالحمید آخوند قزل روستای کتوک سیمین شهر از سن 13 سالگی به دلیل علاقه بسیاری که به جلسات مکتب قرآنی داشت وارد آن شده و تا 15 سالگی موفق به حفظ کل قرآن کریم گردید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: یکی ازمهمانان ویژه مراسم فارغ التحصیلی جمعی از طلاب و قاریان حوزه علمیه ربانیه روستای چنارلی از توابع شهرستان مراوه تپه که اخیرا برگزار گردید مولانا سید ابراهیم فاضلی حسینی مدیر مدیر اهل سنت شورک ملکی مشهد بود.با ایشان درباره سفرشان به استان گلستان ودیگر مسائل پیش رو گفتگوی تلفنی را ترتیب دادیم که از نظرتان می گذرد.

 

ادامه مطلب...

اساس نیوز : نمایشگاه سالانه کتاب تهران از جمله مهم ترین رویدادهای فرهنگی کشور است .این رویداد در سال جاری تا حدودی تحت تاثیر فضای انتخاباتی کشور قرار گرفته است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز:در روزهای اخیر خبر درگذشت ناگهانی استاد شاه گلدی آخوند نورانی استاد حوزه علمیه اهل سنت در خراسان شمالی همه ما را متاثر کرد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز : دورنمای روستای چنارلی که حوزه علمیه ربانی آن که ازصبح روز چهارشنبه بیست ویکم اردیبهشت ماه جاری میزبان فارغ التحصیلی جمعی از طلاب و قاریان قرآن کریم بود با جلوه با شکوهی که داشت به مهمانان خوش آمد می گفت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:مدرسه علوم دینی شهر بستک درسال 1301هجری قمری تاسیس توسط شیخ عبدالرحمان سلطان علما گردیده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :اسلام و احمد از طریق یک سایت همسریابی اسلامی با یکدیگر آشنا شدند و در فکر ساخت زندگی و آینده‌ای درخشان بودند. ازدواجشان اما به جای عشق و رضایت از زندگی باعث شد تا اسلام در دام کابوسی واقعی بیفتد.
 

ادامه مطلب...

اساس نیوز:شیخ جمشید نظرپورعالم اهل سنت از  خراسان رضوی در سال 68 وارد حوزه علمیه صالح آباد ازتوابع شهرستان تربت جام گردید.

 ادامه مطلب...

اساس نیوز :گرمای هوای بندرعباس برای مسافرانی که دراردیبهشت ماه وارد این شهرمی شوند به نسبت ماه های دیگرقدری قابل تحمل تراست وبه قول ساکنین محلی هوای گرم و سوزان را باید ازماه خرداد دید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:شیخ یوسف جمالی متولد شهر بندرعباس بوده و تحصیلات دینی خود را درمدارس علمیه این شهر و حوزه علمیه بستک و اوز سپری کرده است.