ادامه مطلب...

اساس نیوز: اخیرا امام جماعت کعبه از آمریکا تعریف و تمجید نمود. این مطلب نگاهی دارد به این موضوع:

ادامه مطلب...

اساس نیوز: رسول گرامی خدا مانند رهبران دنیا نبود که احوال امت خویش را فقط در زمان خودشان بنگرند و به آینده شان نیاندیشند و برایشان برنامه ای نداشته باشند.بلکه رسول خدا پیوسته به امتش  در همه زمان ها می اندیشید و این موضوع در جملات کوتاه ایشان نمایان بوده ودر مواضع متعددی در حیاتش تکرار شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بسیاری از غیر مسلمانان در جستجوی حقیقت و مطالعه عقاید برخی از مسلمانان تروریست و شناخت اسلام و صلح و خشونت در اسلام به مطالعه قرآن کریم پرداخته‌اند و سرانجام مسلمان شده‌اند. برخی نیز در دانشگاه‌ها جهت مطالعه هنر اسلامی به مطالعه اسلام و رابطه هنر اسلامی با خداوند متعال پرداخته‌اند و سرانجام مسلمان شده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: نسل کشی مسلمانان روهینگیایی درمیانمار که موجی از اعتراضات جهانی را درپی داشته است، آزمونی بزرگ برای جامعه بین المللی است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: ظهور جریان های تکفیری در کشورهای اسلامی و تکفیر مسلمین توسط این گروه ها از مصایبی است که امروزه جهان اسلام دچار آن شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : گری میلر (مبلغ دین مسیح) گفت: قرآن شگفت انگیزترین کتاب آسمانی است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ،دکتر جلال الدین سیدی:پدیدهء مذموم داعش از دو بُعد قابل بررسی است. بُعد اول به عنوان یک سازمان تروریستی که به آن می توان بصورت خاص نام داعش اطلاق نمود. بُعد دوم بعنوان نوعی تفکر بنیادگرایانهء تکفیری که از آن می توان بعنوان داعشیزم یاد کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: تاریخ حضور مسلمانان در چین به اندکی بعد از وفات پیامبر گرامی اسلام (ص) باز می گردد، بازرگانان عرب با خود اسلام را به چین بردند و عرب ها و فارس ها مناطقی را در شهرهای چین همچون گوانگژو، یانگچو، چوانچو و ... را ایجاد و با حفظ دین خود و پایبندی به قوانین چین با چینی های وصلت کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : قتل عام مسلمانان آراکان در میانمار (برمه ) همچنان ادامه دارد اما دنیای اسلام برای توقف این کشتارها اقدام قاطعی انجام نمی دهد. در مطلبی که تقدیم شما می شود نویسنده در این مورد قلم فرسایی نموده است:

ادامه مطلب...

اساس نیوز ،عبدالقیوم شکاری* : فاجعه انسانی در حال وقوع در مورد مسلمانان ساکن میانمار به خبر اول رسانه های دنیای اسلام تبدیل شده است .

آخرین تحلیل ها