ادامه مطلب...

اساس نیوز :ماه مبارک رمضان و روزه داری مسلمانان در این ماه عزیز یکی از نمادهای شاخص دنیای اسلام است .در این ماه روزه داری مسلمانان  جلوه ای نورانی به جامعه اسلامی می دهد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز ،عبید الله جمالزائی : قاطبه ی عقلاء در کلیه اعصار و ادوار به این امراتفاق نظر داشته اند که افراط و تفریط هرگز نتیجه مطلوب را ببارنخواهد آورد و بهترین راه رسیدن به سعادت و موفقیت در کلیه امور رعایت اعتدال ومیانه روی و پرهیز از افراط و تفریط است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبدالقیوم شکاری:دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در روز گذشته با استقبال گرم پادشاه عربستان وارد ریاض شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: " زولکوف یل " تحلیلگر ترک , در مطلب خود سعی کرده است بغرنج بودن وضعیت کودکان مسلمان در مناطق جنگ زده را یادآور شود . به عقیده وی , اولویت دنیای اسلام این است که برای جلوگیری از نابودی یک نسل از مسلمانان , برای حمایت از کودکان چاره ای فوری اندیشیده شود . اساس نیوز این مطلب را برای شما ترجمه و منتشر می نماید :

ادامه مطلب...

اساس نیوز، عبیدالله جمالزایی ثمره : گسترش پدیده بی دینی درکشورهای عربی و اسلامی شبیه گسترش(مد)است که جوانان بدون آگاهی و تفکرخود را به هر مدی در می آورند.

ادامه مطلب...

 اساس نیوز: یهود در طول تاریخ  دشمن خدا واسلام عزیز بوده وهستند. یهود ونصاری بفرموده خداوند متعال از بزرگترین دشمنان اسلام ومسلمین به حساب می آیند.آیات قرآن مجید گواه بر این مدعی است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز: جنگ سوریه , جنگی است که شدیدترین ضربات را بر پیکر امت اسلامی وارد کرده است . روزنامه " دوغروحابر" چاپ ترکیه مطلبی به قلم " سعدالله آیدین " چاپ و منتشر نموده که سایت اساس نیوز آن را برای شما ترجمه نموده است :

ادامه مطلب...

اساس نیوز ،عبدالقیوم شکاری :در روزهای گذشته انتشار تصاویری از جمیلا علی عبدو" دختر یمنی که  دچار سوء تغذیه شده بود همه ما را متاثر کرد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبید الله جمالزایی : صلح،یگانه راه انتخابی قرآن است واسلام با توصیه گذشت و رافت و بخشش،مومنان را به برادری وآشتی با یکدیگر فراخوانده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:در مطلبی که اساس نیوز آن را برای شما ترجمه و تقدیم می کند نویسنده معتقد است که در طول تاریخ اسلام , نگرش سطحی و درک نادرست از اسلام ریشه تمامی مشکلات مسلمانان می باشد و برای حل بنیادین این مشکلات باید سطحی نگری به اسلام را ازبین برد .

آخرین تحلیل ها