ادامه مطلب... 

اساس نیوز ،عبدالقیوم شکاری: انتشارخبر مربوط به توهین به مولانا عبدالحمید در شبکه ماهواره ای ولایت با عکس العمل های صریح و منتقدانه برخی از علما و چهره های شاخص اهل سنت ایران مواجه شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:مولانا فاروقی امام جمعه اهل سنت بیرجند طی سخنانی ضمن اشاره با ادامه جنگ درکشورهای اسلامی گفت:درهمین چند سال اخیربیش ازچند میلیون انسان بیگناه درسوریه،عراق،افغانستان ،لیبی و...درکشورهای اسلامی به شهادت رسیده اند و این یکی ازنشانه های آخرالزمان است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : یکی از مهم ترین قواعده نزد گروه های تکفیری قاعده [من لم یکفرالکافر کافر]  می باشد. یعنی اگر کسی شخص کافری را کافر نداند خود او هم کافر است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :بدان که کینه مسلمانان را به دل‌ داشتن و قطع رابطه با آنان حرام و دشنام دادن به مسلمان، گناه است و جنگیدن با مسلمان نیز اگر کسی آن را حلال بداند، مستلزم کفر است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:نام ایشان نعمان کنیه او ابوحنیفه ولقبش امام اعظم است.امام ابوحنیفه فرزندی به نام حنیفه نداشت.بلکه این کنیه اش وصفی است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :امروزه در کانالها و گروهای تلگرامی البته از جنس اسلامی اش متاسفانە خروارها کلمه ی بی زبان می بینیم که می خواهند بگویند : ما را هدر دادند، ما را مسخره کردند، به ما توهین کردند و مارا بە فساد کشاندند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : محمد بن عبدالوهاب در هرمنطقه ای که دعوت خود را آشکار می کرد،با مخالفت های جدی روبه رو می شد وهرگز توانایی تاثیرگزاری و اشاعه تفکرات خود را  در جوامع اسلامی را نداشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :تو می توانی نگاه هایت را بکاری و سبز  شود  ـــ شیرکو بی کس ـــ

ادامه مطلب...

اساس نیوز :مولانا عبدالغنی بدری در گردهمایی جمعیت علمای پاکستان خواستار تلاش بیشتر علمای مسلمان در جهت معرفی چهره نورانی دین اسلام شد .

 ادامه مطلب...

اساس نیوز: شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید روز گذشته در همایش دانش‌آموختگی طلاب مدرسه دینی مدینة‌العلوم خاش، ضمن تاکید بر پیگیری مستمر حقوق قانونی جامعه اهل سنت، بر لزوم «حکمت» و «دوراندیشی» در این زمینه تاکید کردند.

آخرین تحلیل ها