ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبا محمد نژاد :دین مبین اسلام به این منظور ظهور کرد که مردم را از تاریکی های جهالت وظلمات به سوی نورپروردگار رهنمون سازد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز : حسن روحانی دوباره به عنوان رئیس جمهور ملت ایران انتخاب شد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز : اخیرا در برخی از گروه ها و کانال های مجازی برخی از افراد  تلاش کرده اند با اهدافی نامعلوم اهل سنت را از شرکت در انتخابات منع کنند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبدالقیوم شکاری*: برگزاری انتخابات و رقابت احزاب و جریانات مختلف سیاسی برای در دست گرفتن قدرت ،یکی از ویژگی های نظام هایی است که در آنها اصولی مانند مشارکت مردم و چرخش نخبگان به مرحله قابل قبولی از نهادینه شدن رسیده است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مطلب ذیل از طرف حافظ امان الله یلمه برای سایت اساس نیوز ارسال شده است .انتشار این مطلب به منزله تایید همه بخش های آن نیست .اساس نیوز آمادگی دارد تا پاسخ های مستدل علمای اهل سنت را به مطلب منتشر شده در سایت منعکس نماید:

ادامه مطلب...

اساس: جامعه ایرانی از جهات مختلف یک جمع متکثر است .در این جامعه متکثر شهروندان در کنار علقه های مشترک ملی و تاریخی از تفاوت های محسوسی نیز برخوردارند .

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مخالفان توسل وشفاعت در تفسیر آیه(ایاک نعبد و ایاک نستعین)می گویند  غیراز خداوند ازهرکسی استعانه وکمک خواستن شرک وکفراست و به استناد به این آیه وبرخی آیات دیگر منکر توسل واستعانه هستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:حوزه علمیه ربانیه چنارلی از توابع شهرستان مراوه تپه طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته گذشته میزبان محفل فقهی علمای اهل سنت استانهای  گلستان وخراسان شمالی بود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبدالقیوم شکاری* :برگزاری انتخابات در کشور ما همواره در داخل و خارج از کشور با فضاسازی های قابل توجه رسانه ای همراه بوده است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز : دیدار ما با جناب شیخ احمد یگانه رئیس هیات فتوای اهل سنت جنوب کشور دربعدالظهر یک روز گرم از اردیبهشت ماه  درمدرسه عالی احمدیه شهر اوز(evaz ) ازتوابع استان فارس اتفاق افتاد.

آخرین تحلیل ها