ادامه مطلب...

اساس نیوز: حدود پنج میلیون مسلمان  از 105 کشور دنیا در مراسم  «پیشوا اجتماع»در شهر تونگی که در نزدیکی داکا پایتخت بنگلادش واقع است شرکت نمودند.این مراسم که از سالهای 1960 به این طرف برگزار می شود پس از مناسک حج , بزرگترین مراسم مسلمانان محسوب می شود.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

اساس نیوز: (تصاویر زندگی لوکس پسر رئیس جمهور گینه استوایی ) :

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مهاجرانی که از ایالت های جنگ زده سودان جنوبی به " جوبا " پایتخت این کشور و حاشیه آن پناه برده اند یک ماه است که در اطراف فرودگاه جوبا در انتظار بسر می برند تا حکومت به قول خود وفا کند و آنها را به مناطق خود در ایالت نیل شرقی انتقال دهد . 

ادامه مطلب...

صندوق یک سرباز نازی در روسیه پیدا شد. این صندوق که متعلق به دوران جنگ جهانی دوم می باشد وسایل درون آن همه را حیرت زده کرد

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

اساس نیوز: دختر ربایی پدیده ای است که کم و بیش در تمامی جوامع وجود دارند . در مطلبی که تقدیم شما می شود بصورت مصور به وضعیت دختر ربایی در کشور قرقیزستان پرداخته شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : دو داماد در آئین سنتی در محله گیاه دان جزیره قشم توسط اقوام و آشنایان خود تا منزل سکونت خود همراهی می شوند. در این مراسم پس از پوشاندن لباس نو به تازه دامادان، آنها را سوار برشتر کرده و با موسیقی محلی، آنها را همراهی می کنند. 

ادامه مطلب...

بقیه تصاویر در ادامه مطلب

ادامه مطلب...

آندری کارلوف، سفیر روسیه در آنکارا در مراسم افتتاح یک نمایشگاه عکس به ضرب گلوله کشته شد.

ضارب ۲۲ ساله که رسانه‌های ترکیه او را مولود مرت آلتین‌تاش معرفی کرده‌اند به دست نیروهای امنیتی کشته شده است.

مولود مرت آلتین‌تاش در دانشکده پلیس تحصیل کرده بود و با کارت شناسایی پلیس وارد مراسم شده بود.

او هنگام تیراندازی پس از سر دادن شعار "الله اکبر" به ترکی فریاد می‌کشید: "حلب را فراموش نکنید، سوریه را فراموش نکنید."

او ابتدا شعری را به زبان عربی خواند که مسلمانان صدر اسلام در جنگ خندق زمزمه می‌کردند: "نحن الذین بایعوا محمداً علی الجهادِ ما حیینا ابداً" که ترجمه آن این است: "ما آنانیم که برای جهاد با حضرت محمد بیعت کردیم و تا ابد زنده‌ایم."

 

(تصاویر در ادامه مطلب)