ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

اساس نیوز: با آنکه از حمله جولای سال 2014 اسرائیل به غزه مدت زیادی گذشته اما فلسطینیانی که در آن حملات خانه های خود را از دست دادند هنوز هم در بدترین شرایط در چادرها و آلونک ها زندگی می کنند. 

ادامه مطلب...

اساس نیوز: یک پدر چینی برای تامین هزینه درمان فرزند خود که مبتلا به آتروفی عصب بینایی است دست به عملی زد که باعث حیرت هر بیننده ای شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: پس از پایان عملیات دستگیری تروریست داعشی که در شب سال نو میلادی 39 نفر را کشته و متواری شده بود پلیس به مدت 6 ساعت منزلی که در آن اقامت داشت را جستجو و بررسی نمود. 

ادامه مطلب...

اساس نیوز: حدود پنج میلیون مسلمان  از 105 کشور دنیا در مراسم  «پیشوا اجتماع»در شهر تونگی که در نزدیکی داکا پایتخت بنگلادش واقع است شرکت نمودند.این مراسم که از سالهای 1960 به این طرف برگزار می شود پس از مناسک حج , بزرگترین مراسم مسلمانان محسوب می شود.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

اساس نیوز: (تصاویر زندگی لوکس پسر رئیس جمهور گینه استوایی ) :

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مهاجرانی که از ایالت های جنگ زده سودان جنوبی به " جوبا " پایتخت این کشور و حاشیه آن پناه برده اند یک ماه است که در اطراف فرودگاه جوبا در انتظار بسر می برند تا حکومت به قول خود وفا کند و آنها را به مناطق خود در ایالت نیل شرقی انتقال دهد . 

ادامه مطلب...

صندوق یک سرباز نازی در روسیه پیدا شد. این صندوق که متعلق به دوران جنگ جهانی دوم می باشد وسایل درون آن همه را حیرت زده کرد

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

اساس نیوز: دختر ربایی پدیده ای است که کم و بیش در تمامی جوامع وجود دارند . در مطلبی که تقدیم شما می شود بصورت مصور به وضعیت دختر ربایی در کشور قرقیزستان پرداخته شده است.

آخرین مجموعه تصاویر