b_300_300_16777215_10_images_3927.jpg

امام جمعه اهل سنت قشم گفت: واگذاری مسوولیت ها بر اساس شایسته سالاری یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است و امروز شاهد جلوه های واضح این رویکرد مهم دولت یازدهم هستیم.

شیخ عبدالرحیم خطیبی روز چهارشنبه در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم افزود: این در حالی است که دشمنان نظام همواره تلاش در ناکارآمد نشان دادن دولت داشته اند و عده ای از دوستان داخلی ناخواسته به آنان کمک کرده و آب به آسیاب دشمنان می ریزند.
وی اضافه کرد: هرچند به برکت وجود رهبر معظم انقلاب، موضوع دشمن شناسی به خوبی در جامعه دنبال می شود و این رویکرد همواره مورد تاکید معظم له است.
شیخ خطیبی تاکید کرد: دولت از بدنه نظام و عملکرد آن تجلی کارآمدی نظام است و عده ای به این موضوع بی توجه بوده و با ایجاد اختلال در عملکرد دولت، تلاش در ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت می کنند.
وی یادآوری کرد: اما مردم ثابت کرده اند که همواره هوشیارانه در دفاع از دولت عمل کرده اند و این بر مسوولیت دولتمردان می افزاید.
وی عدالت و امانتداری، علم و تخصص، به روز بودن، عدالت محوری، اخلاق مداری، مهربانی و نظم و ترتیب را از وی‍ژگی های بارز یک مدیر موفق و کارآمد برشمرد و بر ضرورت توجه به توانمندی ها در بکارگیری نیروها در بدنه دولت تاکید کرد.
شیخ خطیبی ارتقای سطح رفاه جامعه و پایداری نظام را در گروه تلاش همزمان مردم و مسوولان دانست و افزود: ارتباط تنگاتنگ دولت و ملت، باعث تقویت نظام می شود و این موضوع همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

جریمه 50 میلیون یورویی آلمان برای نشر خبرهای دروغ

اندونزی یازده فروند جنگنده سوخو از روسیه می‌خرد

دعوت مسلمانان کنیایی برای همبستگی با مردم فلسطین

عامل کشتار کلوب رینا: مرا به اعدام محکوم کنید

ا

آیا گلناره کریموا کشته شده است؟

ترس مسلمانان آمریکایی بعد از حمله به مسجد دارالفار