b_300_300_16777215_10_images_3927.jpg

امام جمعه اهل سنت قشم گفت: واگذاری مسوولیت ها بر اساس شایسته سالاری یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است و امروز شاهد جلوه های واضح این رویکرد مهم دولت یازدهم هستیم.

شیخ عبدالرحیم خطیبی روز چهارشنبه در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم افزود: این در حالی است که دشمنان نظام همواره تلاش در ناکارآمد نشان دادن دولت داشته اند و عده ای از دوستان داخلی ناخواسته به آنان کمک کرده و آب به آسیاب دشمنان می ریزند.
وی اضافه کرد: هرچند به برکت وجود رهبر معظم انقلاب، موضوع دشمن شناسی به خوبی در جامعه دنبال می شود و این رویکرد همواره مورد تاکید معظم له است.
شیخ خطیبی تاکید کرد: دولت از بدنه نظام و عملکرد آن تجلی کارآمدی نظام است و عده ای به این موضوع بی توجه بوده و با ایجاد اختلال در عملکرد دولت، تلاش در ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت می کنند.
وی یادآوری کرد: اما مردم ثابت کرده اند که همواره هوشیارانه در دفاع از دولت عمل کرده اند و این بر مسوولیت دولتمردان می افزاید.
وی عدالت و امانتداری، علم و تخصص، به روز بودن، عدالت محوری، اخلاق مداری، مهربانی و نظم و ترتیب را از وی‍ژگی های بارز یک مدیر موفق و کارآمد برشمرد و بر ضرورت توجه به توانمندی ها در بکارگیری نیروها در بدنه دولت تاکید کرد.
شیخ خطیبی ارتقای سطح رفاه جامعه و پایداری نظام را در گروه تلاش همزمان مردم و مسوولان دانست و افزود: ارتباط تنگاتنگ دولت و ملت، باعث تقویت نظام می شود و این موضوع همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

اظهارات وزیر کشور آلمان درباره دین اسلام

یکی از نمایندگان کُردهای ترکیه بازداشت شد

وحدت, نیاز فوری دنیای اسلام

مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا رأی دادند

170 هزار زائر هندی امسال به حج تمتع مشرف می شوند

ا

لیبی:جهان ما را در برابر داعش تنها گذاشته است