b_300_300_16777215_10_images_3460.jpg

رییس شورای اداره اوقاف سنی بحرین تمرکز این اداره را بر مسائل دینی قرار داده و تاکید کرد مساجد اهل سنت تریبون مسائل سیاسی نیست.

سلمان بن عیسی آل خلیفه رییس اوقاف سنی بحرین با اشاره به اعتماد اوقاف به امامان جماعت مساجد در پرهیز از سخنان اختلاف برانگیز گفت: اداره اوقاف سنی به سخنرانان و امامان جماعت مساجد اعتماد کامل دارد و برکنار نشدن هیچ امام جماعتی از سوی اداره تا به امروز دلیل این سخن است.
سلمان افزود: به گزارش برخی از مردم، سخنران یکی از مساجد اهل سنت در ماه مبارک رمضان به دلیل سخنان اختلاف انگیز بازداشت شده و پس از بررسی موضوع و برخورد لازم این فرد مجددا آزاد شد.
رییس اداره اوقاف سنی بحرین با بیان آنکه نکات لازم در رعایت احترام مردم به امامان جماعت گوشزد شده خاطر نشان کرد: موضوعات مشخص و مکتوبی از سوی اداره اوقاف در موضوعات مختلف وجود دارد و به عنوان کمک به سخنرانان در اختیار آنان قرار داده می شود اما امامان جماعت در بیان سخنان خود آزاد بوده و هیچ کس برای سخنرانی در موضوع خاصی مجبور نیست.
وی در پایان تصریح کرد: اداره اوقاف سنی بحرین همواره از سیاست دوری گزیده و تمرکز خود را بر مسائل دینی که مردم بدان نیازمند هستند قرار داده است. مساجد اهل سنت تریبونی برای بحث های سیاسی نیست و هر کس که در این مورد سخن بگوید مسئولیت آن را نیز قبول باید بپذیرد./981/ب902/د

مطالب مرتبط:

عناصر مسلح، از "داریا" خارج شدند

تعداد قربانیان و مفقودان ایرانی اهل سنت در فاجعه م

ادامه فشار ترامپ برای اجرای ممنوعیت ورود مسلمانان

ا

داعش: به زودی جوی خون در روسیه راه می‌اندازیم

افزایش تعداد مسلمانان نسبت به مسیحیان

بریکس درصدد تاسیس صندوق ویژه برای بازسازی سوریه

ا

مرحله نهایی مسابقات سراسری حفظ قرآن در کویت

دست دادن نتانیاهو و عباس در کنفرانس پاریس

دستگیری تروریست داعشی تبعه ایتالیا در مراکش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز