b_300_300_16777215_10_images_1245254555.jpgیک مبلغ مصری از مردان خواست تا همسران خودشان را با چوب و چماق بزنند و قلم پای آنها را خرد کنند !

تعدادی از فعالان در شبکه‌های اجتماعی در اینترنت فایلی ویدیویی را از کلاس درس "مازن السرساوی" از شیوخ الازهر مصر درخصوص شیوه برخورد با همسران بازنشر دادند.
کاربران شبکه های اجتماعی ناراحتی خود را از اظهارات مازن السرساوی ابراز داشتند بویژه که او در این کلاس درس از مردان می خواهد که همسران خود را با چوب و چماق بزنند و استخوان های آنها را خرد کنند.
وی این مطلب را در اشاره به درخواست زنان برای زندگی به سبک اروپایی و اقدام پدران در نازپرورده بار آوردن دخترانشان بیان داشت.
السرساوی در این کلاس از مردانی که "به شیوه ای نادرست تربیت شده اند و به سبک اسلامی یا شیوه اهل مروت و مردانگی تربیت نشده اند و تربیت آنها با فیلم های و سریال ها بوده و ابلیس در ذهن و اندیشه آنها نفوذ کرده است"، انتقاد کرد و گفت: "وقتی دختر آشفته نزد پدرش برمی گردد، پدرش به او می گوید که نگران نباش، پدرش را در می آورم و طلاق تو را از او می گیرم و به این صورت، دختر را بر شوهرش می شوراند و نتیجه جز طلاق و بازگشت دختر به خانه پدر نخواهد بود".
وی افزود: "رسانه ها می خواهند اوضاع را دگرگون کنند و زنان بر مردان مسلط شوند. زن نمی تواند رانندگی کند؛ چه برسد به اینکه خواسته باشد یک خانه را مدیریت کند."

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

جامعه‌ای که در آن لهو و لعب رواج پيدا کند، از عروج

خلیفه داعش 3 روز عزای عمومی اعلام کرد

تحريک اهل سنت ايران توسط داعش با انتشار ويديوي فار

آشوری های عراق برای نخستین بار از سوی نیروهای ائتل

اظهارات کریمی قدوسی خلاف امنیت ملی تشخیص داده شد

نقش عربستان سعودی در پیدایش تفکر داعش و بی ثباتی م