b_300_300_16777215_10_images_8232243271201069.jpgاساس نیوز: اسماعیل الیاهو خاخام نژادپرست صهیونیست در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نوشت: به دلیل آن که عرب ها عاملان آتش سوزی هستند، سوزاندن آنها نه تنها جایز بلکه واجب است.


به گزارش اساس نیوزبه نقل از خبرگزاری سما فلسطین، این خاخام نژادپرست رژیم صهیونیستی روز جمعه در صفحه شخصی خود در فیسبوک نوشت: نخست وزیر از آتش سوزی به مثابه یک اقدام تروریستی یاد کرد و یکی از مسئولان نیز گفت که این سلاحی برای قتل عام است.
وی ادامه داد: جای تعجب دارد که ساکنین مناطق آتش سوزی هنوز زنده هستند اما نمی توان تنها به معجزات تکیه کرد وکاری انجام نداد.
الیاهو در ادامه نوشت: به همین دلیل علاوه برآنکه جایز است تا روز شنبه را از آتش و عاملان این آتش سوزی (فلسطینی ها) پاکسازی کرد، بلکه پاکسازی این افراد یک فریضه و واجب است و درصورت اقتضای امر، باید به روی آنها (فلسطینی ها) آتش گشود.


این خاخام یهودی که یکی از خاخام های دینی و راست افراطی صهیونیستی، است تاکید کرد: اگر به عاملان آتش سوزی ها (فلسطینی ها) شلیک می کردید، به هیچ عنوان آتش سوزی در شهر حیفا و دیگر مناطق اسرائیل رخ نمی داد.
وی افزود: امیدوارم که رئیس ستاد مشترک ارتش و بازرس کل پلیس، اوامر لازم را صادر کنند و ضمن درخواست کمک از مردم و سربازان، اعلام کنند که آتش سوزی هنوز پایان نپذیرفته است.
وزیر محیط زیست رژیم صهیونیستی نیز پیش از این در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» مدعی شده بود که تردیدی ندارم که آتش سوزی عمدی بوده و این اقدام به معنای کامل کلمه یک حرکت تروریست قومیتی است.
نتانیاهو نیز دیروز مدعی شد: آتش سوزی و دامن زدن به آن یک اقدام تروریستی است.


مقام های رژیم صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر ناتوانی خود در خاموش کردن آتش سوزی درصدد هستند تا از زیر بار مسئولیت شانه خانه خالی کرده و این آتش سوزی را اقدامی عمدی اعلام کنند که از سوی گروه های فلسطینی صورت گرفته است.
درحالی که مقام های رژیم صهیونیستی از خاموش کردن آتش سخن گفته بودند، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نوشت: آتش در منطقه کوهستانی بیت المقدس روز جمعه دوباره شعله ور شد.
منابع بیمارستانی حیفا نیز گزارش دادند که بیش از 130 تن در نتیجه استنشاق دود، در این شهر زخمی شده و دانشگاه این شهر از دانشجویان تخلیه شده است.


سازمان زندان های رژیم صهیونیستی همچنین در نتیجه آتش سوزی، زندان های «دامون» و «کرمل» واقع در حیفا با حدود 600 زندانی و 150 کارمند و نگهبان را تخلیه کرده است.
سخنگوی فرودگاه حیفا نیز اعلام کرد، به منظور کمک به هواپیماهای خاموش کننده آتش، فرودگاه و مسیر هوایی این شهر تعطیل شده است.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

انتقادات گسترده نسبت به ممنوعیت فروش نقاب در مراکش

ا

عضو فلسطینی داعش در سوریه به هلاکت رسید

مولوی رحمتی: هدف غرب از حمایت داعش, ایجاد تفرقه بی

یک کلینیک بهداشتی رایگان توسط مسلمانان فلوریدای ام

ا

درخواست دبیرکل سازمان ملل برای برقراری صلح در یمن

ب

فرار ده ها خانواده مسیحی از سینای مصر به دنبال ته

 

آخرین اخبار