b_300_300_16777215_10_images_ghiiu.jpgاساس نیوز: مادری که پسرش را از دست داده از ابعاد جدید جنایات و شکنجه های داعش پرده برداری کرده است. آلیس عساف می گوید که داعش «کودکان را داخل دستگاه خمیرسازی انداخته تا به شکل خمیر درآیند.»


به گزارش اساس نیوز، آلیس می گوید کشته شدن پسرش توسط داعش تنها یک دلیل داشت: اینکه نامش جورج بود و مایل نبود نام مسیحی اش را پنهان کند.
خانم عساف معتقد است که داعش دست به کشتار مسیحیان در سوریه زده و علاوه بر انداختن کودکان داخل دستگاه خمیرسازی، مردان را نیز داخل تنور پخته است.

او می گوید گروه داعش دو سال پیش به روستای آن ها حمله کرد و به محض در دست گرفتن کنترل جمعیت، دست به جنایت زد. آن ها کودکان و بزرگسالان را کشتند.

خانم عساف می گوید که فرزندش را قسم داده تا نامش را تغییر دهد، اما او زیر بار نرفته و توسط داعشی ها تا سر حد مرگ مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
او در ادامه می گوید: «شنیدیم که داعشی ها 6 مرد قوی هیکل که در یک نانوایی کار می کردند را گرفته و آن ها را داخل تنور سوزانده اند. بعد هم شنیدیم که داعشی ها 250 کودک را گرفته و آن ها را داخل دستگاه خمیرسازی انداخته اند تا به شکل خمیر خارج شوند.»

خانم عساف می گوید زمانی که نیروهای سوری خواستند جلوی داعشی را بگیرند، آن ها کودکان حتی 4 ساله را از بالکن به پایین پرتاب می کردند تا به آن ها هشدار دهند که نزدیک نشوند.

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

احکام وضو(برگرفته از کتاب مختصر الوقایه)

"دولت پاکستان": حجاج در سال جدید با ردیاب به عربست

دستگیری تعدادی از اعضای گروه های تکفیری در کردستان

دستگیری چهار مرتبط با داعش در ترکیه

ا

گزارش تصویری از شرکت رئیس جمهور ایران در اجلاس سر

ح

کمک 7 میلیون پوندی انگلیس به افغانستان

ا

آخرین اخبار