b_300_300_16777215_10_images_11145.jpgرئیس‌جمهوری پیشین آمریکا هشت ماه پس از حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه اعلام کرد: اوضاع این منطقه محاصره شده غیرقابل تحمل است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، "جیمی کارتر"، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا و هیات همراهش که قرار بود از نوار غزه بازدید کنند، اعلام کرد که به دلیل نگرانی‌های امنیتی این سفر را انجام نمی‌دهند.

وی به خبرنگاران در بیت المقدس گفت، همچنان تلاش می‌کند برای تشکیل یک کشور فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری فعالیت کند.

این رئیس جمهوری پیشین آمریکا ادامه داد: آنچه که ما دیده ایم و می‌شنویم تنها تثبیت اراده مان برای همکاری برای دستیابی به صلح در منطقه است. اوضاع در نوار غزه غیرقابل تحمل است. هشت ماه پس از آن جنگ خانمان‌سوز نه تنها خانه‌های تخریب شده مردم بازسازی نشده بلکه ساکنان این باریکه محاصره شده نمی‌توانند به زندگی عادی خود باز گردند.

در جریان حمله 50 روزه سال گذشته رژیم صهیونیستی به غزه بیش از 2000 فلسطینی بی ‌گناه جان خود را از دست دادند.

کارتر 90 ساله روز شنبه با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله دیدارکرده و به مزار یاسر عرفات، رهبر سابق این تشکیلان ادای احترام کرد.

اساس :تضییع حقوق مسلمانان فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری در حالی ادامه دارد که توفان قاطیعت اعراب در سرزمینهای اسلامی در حال وزیدن است و قتل و عام مسلمانان یمن حتی ندای غیر مسلمانها را هم درآورده است .البته بماند که خود آمریکایی ها حامیان اصلیاین رژیم خونخوار و آدم کش بودند و هستند .

نوشتن دیدگاه


مطالب مرتبط:

دستگیری تعدادی از اعضای گروه های تکفیری در کردستان

تصویب قانون در جهت کاهش جمعیت مسلمانان در میانمار

هشدار شورای امنیت سازمان ملل درباره فرار اعضای داع

داعش 26 نفر را در کرکوک و نینوا اعدام کرد

داعش:رمضان آینده در مکه خواهیم بود

اعتراض بودائیان میانمار نسبت به فعالیت سازمان های