b_300_300_16777215_10_images_alalam_635601202322569625_25f_4x3.jpg

اساس نیوز: وزیر سابق مالی عراق و شخصیت سیاسی بارز منطقه کردستان با استناد به گزارش‌های اطلاعاتی و امنیتی اعلام کرد که ابوبکر البغدادی سرکرده داعش کماکان در موصل حضور دارد.


با آغاز عملیات آزادسازی موصل از روز دوشنبه (26 مهر 1395) اخبار ضد و نقیضی از سرنوشت و محل حضور «ابوبکر البغدادی» سرکرده تکفیری‌های داعش منتشر شده است.
«هوشیار زیباری» وزیر خارجه و وزیر مالی سابق عراق و از مسئولان بارز کردستان، به خبرگزاری رویترز گفته است که البغدادی به همراه «فوزی علی» تکنسین ساخت بمب و مواد منفجره کماکان در موصل حضور دارد.
او گفت: عملیات موصل با همکاری خوب دولت عراق و نیروهای پیشمرگه، افراد داعش از 9 الی 10 روستا در شرق موصل بیرون رانده شده‌اند.


زیباری افزود: داعش در حالت مشوشی قرار دارد و انجام حملات از سمت غرب و شرق و شمال را پیش‌بینی می‌کند.
این شخصیت شناخته شده منطقه کردستان عراق ادامه داد: حمله به موضل هیچ گاه هیجان زده و با عجله نخواهد بود و باید در این مورد کاملا احتیاط کرد و عملیاتی است که برای همه طرف‌ها بسیار خطرناک است.
هوشیار زیباری همچنین درباره محل حضور البغدادی گفت: طبق گزارش‌های قابل اعتماد اطلاعاتی و امنیتی «ابوبرک البغدادی» رهبر داعش به همراه «علی فوزی» تکنسین ساخت بمب و مواد منفجره هنوز در شهر موصل هستند.

مطالب مرتبط:

انتقاد بی‌سابقۀ جان کری از صهیونیست‌ها

اعتراض مسلمانان پاکستان علیه توهین به قرآن در یک ک

مطالبات فعالان ترکمن در دیدار با نماینده ولی فقیه

توییتر از کاربرانش کمک خواست

اشرف غنی: داعشی ها را در افغانستان نابود خواهیم کر

دادخواست مسلمانان نیوجرسی علیه کارشکنی ها در مسجدس

هک تلویزیون رژیم صهیونیستی و پخش اذان از آن

العبادی خواستار صبر و درایت سیاستمداران عراقی شد

مخالفت ژاپن با مشارکت در عملیات ضد داعش

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز